Върнете любимия обратно при вас

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот alistar » 22 Авг 2006, 10:33

С теб съм Нена-имаш подкрепата ми! Пиши на ЛС ако мога да помогна с нещо...Поне мога да те насоча...
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот Nemezius » 22 Авг 2006, 22:51

nick написа:1.Я дай малко разяснения какво или какви са тези същества дето са такива лакомии за кръв, че нещо не се вързва картината?

Моля те, още веднъж. Не пиши глупости доста хора четат тук.


Бих ти отговорил и вместо Trismegist. Ако си захранвал руни с кръв, ще знаеш че след време искат все повече и повече
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот nick » 23 Авг 2006, 10:12

Nemezius написа:Бих ти отговорил и вместо Trismegist. Ако си захранвал руни с кръв, ще знаеш че след време изкат все повече и повече

Да но тук става въпрос за магия, а не за руни или сигили. или призоваване на демони. все пак има разлика.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот Nemezius » 23 Авг 2006, 13:55

Nick, нищо лично, но няма как да не се изсмея на това "тук става въпрос за магия, а не за руни или сигили. или призоваване на демони." От кога използването на руни и сигили не е част от Магията, нима това не са нейни дялове, нима не са ралични методи за моделиране и работа на енергийно ниво?!
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Trismegist » 23 Авг 2006, 15:18

Оо хайде - съжелявам,наистина нямам такава пердстава от тези магии(само бегла),но моето познание е по-скоро интуитивно и наистина с доказателствата ще сгафя.

Мисля,че всеки е зорко пазен от разумни сили и само благодарение на тях още щъкаш.Забрави за всякакви илюзии,че имаш контрол над демоните.
Това не може да бъде така,щом нямаш контрол над себе си.

Инъче изразявам се емоционално,защото не разглеждам истината само логически.
Тука пишели други хора и не ме ли било срам-вече обясних за общественото мнение,но айде ще спирам до тук.
Не искам да ти се меся,каквото трябваше казах-ако искаш го имай в предвид ако искаш недей.

И ти си прав,в рамките на привидното-нищо няма да ти се случи!
Инъче за новия месия - струва ми се много тъпо,да си го помисля!
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот nick » 24 Авг 2006, 10:29

@ Nemezius аз лично правя разлика. за мен всеки един дял си е самостоятелен, а това че има допирни точки е ясно от самосебе си.

@Trismegist щом като нямаш пердстава от тези магии, защо не оставиш хората които разбират да изкажат мнение, а ти не замълчиш и да научиш нещо повече от тях.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот yashara » 17 Фев 2011, 08:23

какво само корите хората ..4ерната..магия е защита ако някои ти е навредил поне средно сериозно много ясно 4е трява да се за6ити6 дори и да няма опасност за вбаде6те от него-доводите ми са 4е 4овек оба4е нетрява да си играе с живота на другите ако не е предизвикан!!!-на доброто с добро на ло6ото с ло6о...и несам тинеижарка!!! в тая вразка бях проклела 2 4овека със стра6на злоба и слет 2 дни катастрофираха с огромна скорост-имаха мн леки поражениа но колата отиде за скрап а брата на 1 умря слет няколко месеца...аиде сега изпи6ете 1000 поста 4е сам луда!
yashara
 

Re:

Мнениеот yashara » 17 Фев 2011, 15:57

Nena написа:П.С. Ако някой от вас иска да Помогне НАИСТИНА, нека да го направи - стига сме философствали! Ето, тук вече сме двама, отсъствието на чиито половинки им влияе не само психически, но и физически! Сигурна съм има още. Хайде хора, нека да се подкрепим, ако ли не, да не си причиняваме допълнително страдание.
---------
Понякога надеждата е НАЙ-ИСТИНСКОТО чувство



да точно така гледам че само моралничите и филосовствате за сички теми-според мен този форум не трява да е само научно образователен както искат някои хора
тук като не постват цели ритуали и тн...трява и да служи за помощ а тя понякога включва по хард техники!призива ми е кам напредналите давайте савет
какво може да се обърка в даден ритуала не да се подигравате и садите нас начинаещите и вобще хора които не са лапета и знаят какво искат.които иска да пише на лс интересуват ме любовните магии и черни-малак опит имам но с удоволствие ще го споделя-и аз се присаединявам кам тези дето искат да варнат полвинката си.неискам да спамя още с празни приказки но сега в момента съм болна понеже сложих кръвта си в 1 ритуал и то с ясно съзнание че ще има подобни последствиа таи че сам сигорна че има още мн хора тук готови да рискуват в името на нещо ЗАСЛУЖЕНО независимо добро или лошо :roll:
yashara
 

Мнениеот rain » 17 Фев 2011, 17:32

Започвам да реагирам остро на изказвания от типа "давайте магии и ритуали". В крайна сметка част от модераторите и
други потребители сме давали немалко информация (нищо че е само на база рецепта). Ако някой иска да бъде научен и
да му се даде всичко наготово и налято изведнъж с фуния в главата или пък с няколко ритуала просто няма как да стане.
И знаете ли кое е най-парадоксалното и наистина дразнещо? Уж много искаме, а накрая като ни се даде почваме с
увъртанията - ами сега това е трудно да го направя, по друг начин не може ли, тази съставка я нямам, както със
скорошния пример за използвана цигара вместо свещ. WTF???
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Re:

Мнениеот lavdey » 10 Сеп 2011, 19:08

Nena написа:Това обаче подейства много странно. Реално любимия ми не се върна при мен, НО ... като го направих почуствах как душата ми със страшна сила се изстреля от мен. Като сив облак мина през улиците и спря пред леглото му. Там имаше друга жена ... след няколко седмици разбрах, че наистина вече има жена в живота му. Може би не успя да ми го върне, но успях да разбера истината.
Ето го и заклинанието:

Щом вържа възел пръв, магията ще влезе в тази връв Когато възлите са два, аз знам, че ще се сбъдне тя. Щом ги навържа три ще върже и ще процъфти. С четвърти ще я натроя, а с петия ще укрепя. За да не шава нека да са шест, а седем - от небето вест. Със осем става тя съдба и с девет вече тя успя!

Вземете чисто ново въженце, канап, или ивица плат. Изпълнете заклинанието в полунощ, традиционния "вещерски час". Трябва да бъдете сами, а стаята - осветена само от свещ. Запалете някакво благовоние. Мислено си представете съвсем ясно какво желаете. Съсредоточете се върху него и се постарайте да отстраните всякакви други мисли. Преди всичко, трябва да сте наясно с това, което правите и да имате вяра на магията,която ще направите. Прекарайте няколко пъти въженцето през дима на благовонието,докато прошепвате желанието си. След това започнете да връзвате възлите, казвайки горното заклинание. Съсредоточете се върху желанието си и си представете как се сбъдва. Ако връзвате възлите в тази последователност, ще се убедите, че така е по-лесно да ги разположите на еднакво разстояние.
---х---х---х---х---х---х---х---х---х---
1-- 6-- 4-- 7-- 3-- 8-- 5-- 9-- 2
Тоест, най-напред завързвате възел на единия край на връвта, след това - на другия; после - един точно в средата, после един между вече направените и т.н. Ако искате, можете преди това да се поупражнявате,но използвайте някоя стара връв, защото за заклинанието ви трябва чисто нова,която не е била използвана за нищо друго.
Щом направите и деветия възел, прекарайте още веднъж връвта през дима на благовонието. След това угасете свещта и благовонието и отидете право в леглото, като пъхнете връвта под възглавницата.


това го направих, в момент,в който бях безсилна да направя каквото и да било друго, отношенията бяха обтегнати до краен предел и аз със страшна емоция и енергия започнах да изпълнявам ритуала представяйки си точно какво искам да се случи и резултата беше толкова бърз,че не успях да пъхна връвта по възглавницата както пише, а набързо трябваше да скрия всичко , така че да не личи какво съм правила ... :)
Lavdey
Аватар
lavdey
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Сеп 2009, 08:06
Местоположение: София/Пловдив

Мнениеот taitai » 18 Ное 2011, 13:42

Може ли някой да каже дали тази магия със свещта и карфиците действа моля отговорете ми бързо много искам да я пробвам
Аватар
taitai
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Май 2011, 08:38

Мнениеот mmebutterfly » 20 Апр 2017, 16:59

Благодаря! Направих ритуала, само че с дебела розова свещ, която горя няколко дни и нощи, докато стигне до първата буква на името и до последната игла. Гасих свещта само когато излизах от къщи. Той не се върна, но за няколко дни осъзнах колко вредна е била тази връзка за мен, колко използвана съм била и каква е била същността на използвача. В денят, в който догоря до последната игла бях напълно охладняла към една луда страст и любов, която ме доведе в този форум и същата вечер получих съобщение от друг мъж, който, ако мога така да се изразя - е на светлинни години по чувственост и интелект от използвача, и който смятам, че заслужава много повече любовта ми. Благодаря още веднъж и успех на всички влюбени!

Nena написа:Ето нещо, което пробвах, но без голям успех:

Червена свещ, карфици, малък нож.
С ножа напишете по продължението на свещта името на мъжа/жената, когото искате да си върнете. Във всяка буква забийте по една карфица. Запалете свещта докато си мислите с любов за конкретния човек. Важно е само хубави и добри неща да минават през съзнанието ви - никакви лоши мисли, спомени от обиди, нищо такова! Всеки път, когато пламъка стигне до карфицата вашата любов ще си спомни за вас и ще се изпълни с единствено желание да ви види.
Аватар
mmebutterfly
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Дек 2016, 19:32

Предишна

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта