Върнете любимия обратно при вас

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот verona » 25 Юли 2006, 08:38

За съжаление НИК просто не си разбрал какво съм искала да кажа
Аватар
verona
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 22 Май 2006, 12:17

Мнениеот nick » 27 Юли 2006, 09:40

@verona може и да не съм те разбрал, но тонати е настойнически,а тук повечето са хора избрали своя път в живота.

Mell сама можеш да си отговориш, до колко лоши могат да станат нещата, ако ли не питай тия дето правят любовните магии на какво дереже са.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот Mell » 27 Юли 2006, 18:34

Да Ник, за това че мога сама да си отговоря
си прав, разбира се. Просто наистина
се зачудих, колко по-ужасно може да стане.
Mell
 

Мнениеот AryanSun » 27 Юли 2006, 19:11

Съжалявам,ако не е по темата,но ми е доста любопитно изказване
то на някои окултисти,че последиците могат да станат наистина
лоши,ако решиш да се отървеш от болката от раздялата-няма зна
чение дали ще използваш магия,хипноза или някакъв друг подобен
похват.Не съм прибягвал до подобни процедури-било то за мен или
друг някой.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот ROTWEILER » 29 Юли 2006, 22:43

AryanSun преди време бе6е постнал заклинание за раздяла ,би ли ми обяснил по подробно това с посоките.мерси
Аватар
ROTWEILER
 
Мнения: 8
Регистриран на: 25 Юли 2006, 22:21

Мнениеот Nena » 15 Авг 2006, 14:30

интересно ми е, че една тема, с която исках само да напиша нещо, което аз съм пробвала може да предизвика такижа дебати доста в страни от идеята.
Хора, тук сме за да си помагаме, да се учим един от друг, да се утешаваме и подкрепяме, а НЕ да се нападаме и заклеймяваме!
Аз също се страхувам от сериозните неща ... от нещата, които имат последствия, от нещата, които не знам и за това и не правя.
Магия с кръв ... ми кой мислещ човек ще направи на своя глава нещо подобно ... без да е на ясно как после да се предпази ...
Аватар
Nena
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 17 Юли 2006, 08:57

Мнениеот Wizard » 16 Авг 2006, 14:24

Браво Nena, наистина това е Идеята на MagicGateBg:
"...Хора, тук сме за да си помагаме, да се учим един от друг, да се утешаваме и подкрепяме, а НЕ да се нападаме и заклеймяваме!..."
Надявам се след още няколко години най-накрая това да се проумее от повечето хората, които пишат тук.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот ALINA » 16 Авг 2006, 15:02

Здравейте!Аз съм новичка тук,но ми стана интересен диспута,затова реших да споделя с вас.Магийката,която Nena описва с въженцето и аз се пробвах да я правя,но не подейста както трябаше.Но като чета всичко по горе написано,може и да е подействала по някакъв начин,ама срещу мен защото от доста време не мога да имам някаква нормална връзка-всичко приключва ей така изведнъж-бум,и все едно нищо не е било.Дано това даде отговор на някой,който се пита какви са последствията.Може и да греша за себе си,но нещата всеки път се повтарят.
Аватар
ALINA
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Авг 2006, 09:01
Местоположение: Sofia

Мнениеот Nena » 17 Авг 2006, 06:13

Алина, не подценявай силата на тези на вид прости неща .. всяко "разместване на подредбата, на пластовете" води до някаква реакция. Аз лично съм на мнение, че всеки човек има малко или по-развита интуиция и че точно всушвайки се в нея може да разбере какво му се случва. Така че ако имаш някакви опасения - намери човек и подовори с него/нея, нека още някой да види дали пък не си объркала нещо и то да се е обърнало срещу теб. А между другото, не си мисли, че след като изпълниш какъвто и да е ритуал нищо няма да се промени с теб самата - напротив. Мисълта ми е, че просто трябва да намериш своя наставник, закрилник,учител (както искаш го кръсти) и винаги се допитвай до него!
Аватар
Nena
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 17 Юли 2006, 08:57

Мнениеот ROTWEILER » 17 Авг 2006, 22:13

Здравейте на всички .Първо искам да се извиня за глупавите въпроси които задавах във форума.Истината е,че когато приятелката ми каза,че не иска да е вече с мен,беше капката която преля чашата.От много време нищо не върви в семейството ми.Виждам баща ми как се пропива и как не работи нищо.Баба ми постоянно се спъва в нещо и пада и всеки път все по-лоши наранявания.Преди два месеца в подлеза на СУ си счупи крака,вчера в градината паднала и й се забило едно арматурно желязо в корема,но за щастие е добре,преди това беше паднала на спирката с ръце в джобовете,направо на лицето си,беше се обезобразила, a когато я попитам как е станало ми отговаря, че все едно някой я е бутнал.За последните няколко месеца абсолютно всички електроуреди изгоряха един след друг.Катастрофирах с колата доста тежко,по чудо без драскотина,но от колата нищо не става,и още много,много такива работи от началото на годината.Сега искам само Тя да е щастлива макар и да не е с мен,и Семейството ми да са добре,но явно искам прекалено много.Просто имам чувството че нещо стои над мен и ме мачка непрекъснато.ИЗВИНЕТЕ МЕ ако съм ви досадил с проблемите си,но само когато съм тук намирам някакво душевно спокоиствие
Аватар
ROTWEILER
 
Мнения: 8
Регистриран на: 25 Юли 2006, 22:21

Мнениеот Trismegist » 17 Авг 2006, 22:53

Ще цитирам Учителя(Беинса Дуно),който казва че Бог е отредил за всеки човек половинка и времето в което ще се срещтнат.
И всеки трябва да си я дочака,защото ще загуби благословията,ако се залюби с някой друг преди това.

Всъщтност не предавам точно думите му и нека изясня,че може да не е фатално трупането на опит с други парктньори,но ще е фатално да се обвързвате с тях и после пък да се ги изоставяте.

Така само си създавате различни обвързаности и мислите на всички ваши бивши парктньори,които още имат чувства към вас и ви желаят,
ще ви пречат да се съберете с половинката си или дори и да го направите-няма да сте щастливи.

Ето защо на сватбената церемония се пита(сега само символично)
-Ако има някой,който е против този брак да каже сега или да замълчи завинги.С това уж трябва да се скъсат кармичните обвързаности,но понеже е само една формалност едва ли може да облегчи недовлството на "бившите".


На всеки е даден шанс да си намери половинката и да изживее най-щастливите мигове на взаимна Любов и сливане,за които мигове някои хора дори се самоубиват,когато се отчаят и загубят доверие за тяхното идване.

Естествено че ако загубите вярата си и положителната си мисъл,няма да успявате,но който търси ще намери.Подобното привлича подобно.
Осъзнайте тези правила и ще постигнете успех.Не можете да искате всичо да стане веднага и сега и точно с този чове,защото сте си го навили на пръста.

Както една майка не може да роди в 5-тия месец,така и за всичко във вашия живот си има време и място, и не е добре да го изпреварвате.
Бързата кучка-слепи ги ражда.

Затова не се чудете защо не ви върви в Любовта,след като нямате търпение и разбирателство към противоположния пол.След като знаете само да искате,а от себе си нищо не давате.Няма да стане.

Магиите с Кръв ще дадат ефект,който ще бъде заплатен скъпо.Да не говоря,че самата магия няма да ви донесе Любов с определения човек.

Който се занимвава с такива магии може да очаква смърт на близки хора.Някой ще заплати скъпо за краткотрайното ви удоволствие и ако не се намери такъв-това ще сте вие.

Ето каква магия ви препоръчвам аз :) - http://flirt4e.com/
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот Nena » 18 Авг 2006, 06:48

Trismegist, ще ми позволиш да не се съглася напълно с теб. По принцип съм на същото мнение, че човек има Отредена Половинка за този конкретен живот. НО ... понякога хиляди фактори пречат. Хиляди. И тогава си заслужава да се Бориш за този човек. Аз мисля, че всеки един от нас умее да усеща кога е попаднал на отредената му половинка. Понякога не е най-перфектния човек (може да си носиш наказанието за предния си живот - например да намериш своята половинка, която обаче да изневерява на поразия, защото така ти е било писано да изкупиш нещо от преди, което си правил ти самия!) Идеята ми е, че всеки един от нас, намерил половинката си, чустващ се завършен някак, трябва да се бори за любовта си. Мамка му, човек ТРЯБВА да се бори за себе си (естествено без да прекалява - има начини, по които можеш след като си направил някой ритуал, после да изчистиш лошото, което Евентуално може да си направил). А бе ... дълга тема с много различни мнения :)
Аз реших да резюмирам моето :) Всеки има право на собствено :)
О, и още нещо ... флиртче.ком .... мерси ... да се самозаблуждаваш че в едно место където всички са фалшиви до мозъка на костите си ... НЕ !!!! Предпочитам да направя магия (ако събера кураж) и после да моля и да се влача по корем за да изчистя негативното - да докажа че съм целяла само хубави и красиви неща !!!!!!
Доброто НЕ се наказва !!!!!!!!!!! Доброто се подкрепя !!!!!!! (защото аз не говоря да задържиш някой против волята му - говоря да отстраниш пречките, чуждите намеси, магиите тогава, когато си сигурен, че има истинска любов, че си намерил своята Половинка!!!!!!!)
Аватар
Nena
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 17 Юли 2006, 08:57

Мнениеот Trismegist » 18 Авг 2006, 15:59

Добре де така си е,обаче си има друг по-безобидни начини да премахнеш пречките.Аз също съм се влюбвал до уши и съм зависил от вниманието на някого,дотолкова,че да яувстваш хронична нужда от него,но това не рябва да се допуска-глупаво е.

Инъче-да магиите са точно затова,да ти помогнат,там където не можеш ти.Е аз не подкрепям флиртчето,дадох го просто,като една алтернатива :) хихихи.Знам знам-всичко е суета.
Айде няма да разсъждавам повече-права си си,аз просто си изказа възгледа.
И стига с това влачене по-корем,убедил съм се,че хората не са достойни да поемат отговорности и е добре да бъдат водени,докъто не придобият воля и съзнание.Аз се радвам,че не се бях изкушил да напарвя маия,когато бях влюбен и си го изживях-така станах по-мъдър и въобще емоционално зрял.
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот nick » 19 Авг 2006, 10:26

Пич писна ни от твойте проповеди, моля те спри да пишеш глупости.
или си намери друг форум където да си пропоповядваш сектанските глупости.
Trismegist написа:Който се занимвава с такива магии може да очаква смърт на близки хора.Някой ще заплати скъпо за краткотрайното ви удоволствие и ако не се намери такъв-това ще сте вие.


хехехе хахахааха незнам някой които е правил магия за любов да е умрял, а и въобще няма как дастане.
аз като се занимавам с Нек, сигурно трябваше да съм умрял отдавна.
хе хехеееее
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот alistar » 19 Авг 2006, 19:12

Trismegist, ще ми позволиш да не се съглася напълно с теб. По принцип съм на същото мнение, че човек има Отредена Половинка за този конкретен живот. НО ... понякога хиляди фактори пречат. Хиляди. И тогава си заслужава да се Бориш за този човек. Аз мисля, че всеки един от нас умее да усеща кога е попаднал на отредената му половинка. Понякога не е най-перфектния човек (може да си носиш наказанието за предния си живот - например да намериш своята половинка, която обаче да изневерява на поразия, защото така ти е било писано да изкупиш нещо от преди, което си правил ти самия!) Идеята ми е, че всеки един от нас, намерил половинката си, чустващ се завършен някак, трябва да се бори за любовта си. Мамка му, човек ТРЯБВА да се бори за себе си (естествено без да прекалява - има начини, по които можеш след като си направил някой ритуал, после да изчистиш лошото, което Евентуално може да си направил). А бе ... дълга тема с много различни мнения
Аз реших да резюмирам моето Всеки има право на собствено
О, и още нещо ... флиртче.ком .... мерси ... да се самозаблуждаваш че в едно место където всички са фалшиви до мозъка на костите си ... НЕ !!!! Предпочитам да направя магия (ако събера кураж) и после да моля и да се влача по корем за да изчистя негативното - да докажа че съм целяла само хубави и красиви неща !!!!!!
Доброто НЕ се наказва !!!!!!!!!!! Доброто се подкрепя !!!!!!! (защото аз не говоря да задържиш някой против волята му - говоря да отстраниш пречките, чуждите намеси, магиите тогава, когато си сигурен, че има истинска любов, че си намерил своята Половинка!!!!!!!)

Nena,не съм сигурен дали си мъж или жена,поне от поста не стана ясно,но трябва да ти кажа" Свалям ти шапка!" Не ,че имам шапка,но съм преживал абсолютно същото,което описваш и сега се боря в момента и мамка му-наистина няма сила на тоя свят,която да ме откаже! Когато намерих своята половинка-открих и ново усещане за мен...Ще го споделя с вас: Всеки път,когато тя идваше при мен,аз чувствах това,сякаш се завръща част от мен...всяко идване беше,като завръщане! Усетих,че е запълнена някаква празнина в душата ми,за която дори не съм знаел,но съм усещал духовен дискомфорт....
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот Trismegist » 19 Авг 2006, 21:18

nick може да съм преувеличил малко,но магията с кръв възбужда апетита на някои същества, и подобно на акулите,които разкъсват някого,защото са надушили квъвта от раната му и всеки,който ползва
кръвта си за подобни неща може да стане жертва на Лакомия.

С дявола договор не се прави-нека си е сектантско наричай го както щеш.Коректност от такива сили не можеш да очакваш,нито да си мислиш че ще ги надхитриш.

Ще станеш папу - практкувай си каквото щеш.И на мене ми е писнало от човешка глупост,и това е начин аз да си изкажа протеста.Наясно съм,че не съм симпатичен на някои хора,но не плащам данък обществено.Казвам каквото си мисля.И по какъвто си искам начин-може би дразнещ с прекалената си благост-за да се замисли някой дали аз го дразня или нещо вътре в него не е наред.

Понякога ми достава удоволстие да "изплюя" болезнената истина там,където знам че не е желана,дори да знам че ще си изпатя.Не обичам когато някой слага ценз на истината.Никой не е господар на истината,може само да и бъдеш проводник.

Привидно ние нямаме проблеми-но само привидно защото сме се специализираме да трупаме боклука под килима-аз съм този дето все се рови за този боклук.И това е за доброто на всички.

Какво ще стане ако всеки ти казва бравооо-ти си голяма работа-магьосник си давай ние сме с теб?
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот alistar » 20 Авг 2006, 10:37

Понякога ми достава удоволстие да "изплюя" болезнената истина там,където знам че не е желана,дори да знам че ще си изпатя.Не обичам когато някой слага ценз на истината.Никой не е господар на истината,може само да и бъдеш проводник.

Евала за това Трисмегист. Истината е всичко! Аз за това съм се борил винаги и съм си трошил главата,но ако веднъж направиш компромис с истината-всичко става лъжа...
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот nick » 22 Авг 2006, 10:09

Trismegist Направо ме разбиваш :mrgreen:
Човече ти май изобщо не си наясно как, при какви ритуали и защо се използва кръв.

Trismegist написа:nick може да съм преувеличил малко,но магията с кръв възбужда апетита на някои същества, и подобно на акулите,които разкъсват някого,защото са надушили квъвта от раната му и всеки,който ползва
кръвта си за подобни неща може да стане жертва на Лакомия.

С дявола договор не се прави-нека си е сектантско наричай го както щеш.Коректност от такива сили не можеш да очакваш,нито да си мислиш че ще ги надхитриш.

Ще станеш папу - практкувай си каквото щеш.И на мене ми е писнало от човешка глупост,и това е начин аз да си изкажа протеста.Наясно съм,че не съм симпатичен на някои хора,но не плащам данък обществено.Казвам каквото си мисля.И по какъвто си искам начин-може би дразнещ с прекалената си благост-за да се замисли някой дали аз го дразня или нещо вътре в него не е наред.

Понякога ми достава удоволстие да "изплюя" болезнената истина там,където знам че не е желана,дори да знам че ще си изпатя.Не обичам когато някой слага ценз на истината.Никой не е господар на истината,може само да и бъдеш проводник.

Привидно ние нямаме проблеми-но само привидно защото сме се специализираме да трупаме боклука под килима-аз съм този дето все се рови за този боклук.И това е за доброто на всички.

Какво ще стане ако всеки ти казва бравооо-ти си голяма работа-магьосник си давай ние сме с теб?

1.Я дай малко разяснения какво или какви са тези същества дето са такива лакомии за кръв, че нещо не се вързва картината?
2.Ти откъде знаеш че съществува дявола и че трябва да си слючил някакъв договор, за да практикуваш нещо?

Не, ти се ровиш в собствения си душевен боклук и явно доста си затънал. не се изкарвай новия месия и тук не е мястото да протестираш за това или онова.Тук е форум за магия, а нефорум за Протести.
А това какво ще си практикувам и какъв ще стана си е въпрос на личното ми мнение.

Моля те, още веднъж. Не пиши глупости доста хора четат тук.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот Nena » 22 Авг 2006, 10:25

До всички, които са прочели този пост. Исках да ви кажа за резултата и от двете "заклинания" (слагам кавички,защото не съм сигурна дали не са просто написан текст без нищо повече зад него). Значи, може би аз нещо не правих правилно, или ... не знам какво, но при мен нищо не проработи наистина. Хм, трябва да се науча, да намеря своя учител - фактите са си факти - магията не е нещо, което можеш сам да научиш !!!!!!
В тази връзка, ако някой ми препоръча къде да си намеря учителЯ ще съм благодарна.
Еми, това е от мен, а мисля, че и темата се изчерпи от всякъде :)
Аватар
Nena
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 17 Юли 2006, 08:57

Мнениеот Nena » 22 Авг 2006, 10:29

П.С. Ако някой от вас иска да Помогне НАИСТИНА, нека да го направи - стига сме философствали! Ето, тук вече сме двама, отсъствието на чиито половинки им влияе не само психически, но и физически! Сигурна съм има още. Хайде хора, нека да се подкрепим, ако ли не, да не си причиняваме допълнително страдание.
---------
Понякога надеждата е НАЙ-ИСТИНСКОТО чувство
Аватар
Nena
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 17 Юли 2006, 08:57

ПредишнаСледваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта