При въздействие върху снимки - питане.

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот stanislava » 29 Сеп 2007, 08:30

А ако се използва обърнатата позиция на руната Алгиз и след това направиш рязко движение върху снимката от 5чакра надолу-не съм опитвала би трябвало да получиш достъп.Това е само идея.
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот StarSigns » 29 Сеп 2007, 12:34

Nemezius,не мисля,че за опитен магьосник е проблем да открие дори и атом от етерната субснация,както го описваш ти,защото макар,че може да има 100 човека на света,които да са ти като родни братя близнаци,аз виждам един определен и искам да въздействам на един определен-снимката може да е с прекъснат енергиен канал между обекта и нея,но нищо не може да спре волята ми да да отворя енергиен канал към точно определения обект от запечатаната снимка,още повече ако го познавам и знам името,контактувал съм с него и прочие.Самата визуализация на обекта отваря информационен вихър,вече ако обекта като такъв има някакви защити от енергийно влияние да,но аз няма да ползвам снимката му като предмет,носещ неговия отпечатък,а ще ползвам образа,които във визуализацията става динамичен,за да му повлиая.
А по въпроса за защититие-аз съм на мнение,че колкото и да е добра една защита въпрос на майсторство е тя да бъде преодоляна по някакъв начин,в смисъл че няма нищо неподатливо и защитено от енергийно влияние-всичко е енергия.Изповядвам теорията,че Висшата сила сама по себе си е достатъчно голяма защита и най.често може би тя решава каква и калко информация може да премине от едно място на друго и как да повлияе в случай на можещи и знаещи хора-и то това се определя от постъпките им-това си е само моя теория.
Stanislava,защо точно Algiz,за първи път чувам подобно нещо...защо от пета чакра?!?
На мен по-подходящи ми се струват Uruz и Gebo,но за първи път чувам за подобно нещо.По интересно ми е защо от пета надолу?!?
Аватар
StarSigns
 
Мнения: 9
Регистриран на: 07 Сеп 2007, 15:13

Мнениеот stanislava » 29 Сеп 2007, 21:20

Обърната позиция на Аlgiz-използва се за сваляне на защита.
пета чакра-тя е връзката между Тяло-Душа-Дух,Смъкването на енергията надолу отваря полето-мохеш да въздействаш върху човека.След като приключиш работа,връщаш обратно нагоре-затваряш,и можеш да направиш ОРЕ,като загладиш аурата.
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот Poison » 06 Окт 2007, 15:01

Няма такива защитени снимки. Защита става върху самия човек или се разваля това което е направено на човека. Инъче снимката си е снимка и се прави магия на образа.
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот bori » 28 Окт 2007, 19:41

какво свързва рруните с чакрите,или по точно това с обърнатата руна и за петата чакра...бихте ли ми дали повече информация за това(и съжалявам ако коментара ви се струва малко.....глупав)
Аватар
bori
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 04 Яну 2007, 09:31

Мнениеот Persa » 30 Окт 2007, 16:05

Аз сега ще ви дам друга идея - нали се сещате, че едно време е нямало фотографи... Затова древните хора са измислили правенето на кукли, или също така написването на име върху даден предмет и т. н.
Така че, когато ползваш снимка, едва ли има значение каква е тя и как е обработена, но защо си усложнявате битието с такива енергийни въпроси за разрушени връзки и прочее ?
Когато един маг иска да направи магия, той си я прави и без снимка, и не се интересува какви връзки има и какви няма с обекта на магията.
:)
Аватар
Persa
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 23 Юни 2005, 07:10

Мнениеот nightwalker » 30 Окт 2007, 17:55

Но трябва да е доста добър, за да успее да направи връзката между куклата и жертвата, без да има някакъв материален носител. Дори с материален носител се изисква силна способност за концентрация и воля, която се гради с много труд и не толкова много хора са способни на това. Ако ставаше просто с плюене върху снимки, размахване на свещи и мушкане на кукли, хората щяха да падат по улиците като есенни листа. :roll:
Ave Caesar! Morituri te salutant!
Аватар
nightwalker
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 25 Юли 2007, 08:45
Местоположение: the shadows

Мнениеот Nemezius » 04 Мар 2010, 22:15

xxxxl написа:sas snimka moje da se napravi mnogo silna lubovna magia :) kajvam go ot li4en opit.


А пък аз от личен опит ти слагам официално предупреждение за нарушаване правилата на форума- нито пишеш на кирилица, нито пишеш по темата, нито имаш годините за да пишеш тук! Сбогом...
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Предишна

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта