Ритуалът на бялата кокошка.

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот ay-gul » 18 Сеп 2008, 19:40

Balthazar, направи ли го за 2 пьт и имаµе ли резултат?
Аватар
ay-gul
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 14 Сеп 2008, 07:19

Мнениеот nachinaesht » 30 Юли 2010, 16:44

Здравейте , имам два въпроса ..

След колко време яйцето ще се разложи и магията ще отмине ? и ако ползвам молив проблем ли е ?
Аватар
nachinaesht
 
Мнения: 9
Регистриран на: 20 Юли 2010, 13:31

Мнениеот Nemezius » 30 Юли 2010, 17:03

nachinaesht написа:Здравейте , имам два въпроса ..

След колко време яйцето ще се разложи и магията ще отмине ? и ако ползвам молив проблем ли е ?


Отзад-напред:
2. Казано е ВЪГЛЕН ИЛИ ЧЕРЕН ХИМИКАЛ- кратко и ясно. Моливите определено не са нито въглени, нито химикали, макар и графитът да се формира от въглени(е, какво са няколко милиона години майката природа да направи от дървото въглен и, по-нататък, диамант, нали?!). Не мога да разбера какво има да се пита в случая! Разбирам да е някоя трудно намираща се съставка, но тук става дума за въглен или за ЧЕРЕН ХИМИКАЛ?! Заместване в традиционна практика се прави само и единствено тогава, когато наистина не може да се намери даден реагент, но тук става дума човек просто да влезе в най-близката книжарницата и да си купи черен химикал(че то химикалки продават в супермаркетчето до входа на блока?!).

1. За колко ще се разложи?! Зависи от много фактори- химичен състав на почвата, подпочвени води, пропиващи валежни такива, околна фауна...
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот nachinaesht » 30 Юли 2010, 17:36

Благодаря за отговорите .

Питах дали става с молив , защото химикалат не пише на яйцето , а въглен каде да намера по това време на годината ..

Както и да е , взех едно парче дарво ( сухо ) и с кибрит го подпалих .. после написах името на човека 9 пъти ( с въглена ) и тръгнах към планината да го заровя .. и тъкмо отварям вратата ( която е на улицата ) и удрям с нея яйцето и то се счупи и белтъка почна да тече по мен , и съседите почнаха да гледат .. якоо се засрамих ..

А относно разлагането се интересувам колко горе доло ще продалжи , местноста е " планинска " не много влажна ..

и имам един въпрос , след като се счупи и разля белтъка точно пред входа и после го изхвърлих в външната тоалетна , а местото каде падна част от белтъка го забърсах с една метличка ..

та искам да знам дали може да има някакав страничен ефект от това което направих ? не ми се подигравайте не разбирам от магий .. :)
Аватар
nachinaesht
 
Мнения: 9
Регистриран на: 20 Юли 2010, 13:31

Мнениеот visionaria » 31 Юли 2010, 20:45

Виж сега, ако искаш да бъдеш с някой ,ама не си сигурен че искаш да е за дълго, по-добре не го прави .Опитай да опознаеш въпросния човек да го впечатлиш сам...ако пък и тогава е толкова безнадеждно направи ритуала ,но разкарай съмненията!
Аватар
visionaria
 
Мнения: 5
Регистриран на: 30 Юли 2010, 00:26
Местоположение: Sofia

Мнениеот rain » 01 Авг 2010, 07:05

nachinaesht написа: Питах дали става с молив , защото химикалат не пише на яйцето ...


Преводът на ритуала по отношение на химикала не е удачен. Сега малко предистория. Това е типичен худу ритуал и множество
подобни на него са се практикували (а и все още) в южните щати на Америка предимно от чернокожото население към края на
19-ти и началото на 20-ти век. А поради бедността и немотията на практикуващите по онова време се е наложило използването
на подръчни средства, следователно всичко което пише черно става, няма значение дали молив или въглен. С химикал доста
ще се озорите, затова тъмен или черен молив е добро решение. За пример ходжите у нас в техните ритуали масово пишат по
яйцата с моливи, което в случая не е особено правилно, но там вече си има други изисквания.

nachinaesht написа:та искам да знам дали може да има някакав страничен ефект от това което направих ? не ми се подигравайте не разбирам от магий .. :)

Няма да ти се подиграваме, но този път ще направя упрек. Това не е някаква детска игра или да се правите на готвачи.
Или ще вършите нещо както трябва или въобще не се захващайте, като за първото чак след достатъчно положен труд,
като интересуване, четене и търпение. Това важи за всички които се регистрират, особено непълнолетните, които
попаднат на нещо във форума и разбрали-недоразбрали юруш да правят любовни магии. Няма какво да се лъжем,
вероятността да постигнете нещо по този начин е 0,1%
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот Merilyn » 26 Окт 2010, 19:31

Току що направих ритуала. Само, че не съм сигурен, че ще подейства много, защото не бях много концентриран, защото навън беше голяма тъмница, пред блока имаше полиция и бях много напрегнат. Но да се надявам да стане, много искам да стане !!!
Аватар
Merilyn
 
Мнения: 6
Регистриран на: 22 Окт 2010, 19:39

Мнениеот green_water » 23 Ное 2010, 20:34

А някой сеща ли се да се съобрази с луната? Доколкото знам този вид магии се правят при растяща луна.. сега е пълнолуние, някой ще кажели нещо за това?
ние сме на всеки километър
Аватар
green_water
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 29
Регистриран на: 13 Дек 2007, 17:45

Мнениеот Merilyn » 25 Ное 2010, 15:56

Аз направих грешка, като направих ритуала при намаляваща луна и сам си вкарах автогол. После разравях дупката и изхвьрлих яйцето в река, за да разваля ритуала, така че внимавайте !!!
Аватар
Merilyn
 
Мнения: 6
Регистриран на: 22 Окт 2010, 19:39

Мнениеот green_water » 28 Ное 2010, 11:07

за намаляваща и нарастваща луна съм наясно,но как стоят нещата с пълнолунието?
ние сме на всеки километър
Аватар
green_water
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 29
Регистриран на: 13 Дек 2007, 17:45

Мнениеот kapiliar » 30 Апр 2011, 13:12

Аз съм го пробвала този ритуал преди около три години.
При мен подейства. Само,че сам го чела ,
когато го заровите се приберете без да говорите с никого.
Аватар
kapiliar
 
Мнения: 7
Регистриран на: 27 Фев 2011, 16:20

Мнениеот shevolinski » 11 Юни 2012, 13:46

АЗ го направих,четири пъти и нищо не стана.И когато го направя този ритуал вали дъжд и се размазва мастилото от черната химикалка?
Заради това ли е е действало при мен защото като го направя,след 5 минути или 1 час почва да вали,посред бял ден и се разтича мастилото????
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот Lord Njarlathotep » 11 Юни 2012, 14:03

Mи сигурно нямаш талант... личен съвет... откажи се.. преди някой член на семейството ти да е развил някоя болест.. или умрял...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот shevolinski » 11 Юни 2012, 14:37

Lord Njarlathotep написа:Mи сигурно нямаш талант... личен съвет... откажи се.. преди някой член на семейството ти да е развил някоя болест.. или умрял...


Извинявай но не мисля,че трябва да послушам този твой съвет или да получавам от теб angry5 angry5 преди 2 месеца съм го правила този ритуал сега се упражнявам,чета за ритуали и магии през свободното си време търся в сайта отговори на въпросите си които искам да задам,за магията.
Така,че имам талант и почнах да се развивам добре както казах вече не ми отговаряй мразя когато някой се опитва да ми каже:НЕ СТАВАШ.
Чао жив и здрав да си.
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот lord_beliar » 11 Юни 2012, 19:51

Ей ама ти си много самонадеяна или самонадеян. Имаш талант за простотия и това си е. Истинският магъосник не претендира за талант, а за безкрайно знание и труд. И после пише моля без обиди. Да те баннат вече, че ми писна от хвалипръцковци. Един съвет от мен, внимавай какви магии си забъркваш за да не се попариш!!!
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15

Мнениеот degagement » 12 Юни 2012, 00:09

Mи сигурно нямаш талант... личен съвет... откажи се..


Аман от такива детинщини.

ВСЕКИ един от нас може да прави магия, но не е талант, а труд, както написа мацката по-горе.
Упорит труд до скъсване и то за най-"талантливите" - без отказване, без оплакване, без отлагане, без оправдаване.
И яко работа над себе си, здраво разбиване на собствените навици на мислене, поведение и каквото се сетиш.
Много наблюдение над себе си и околната среда.

И най-вече: никакво важничене. Важността ни връща в началната точка на слепи и глухи същества. Желанието да се чувстваме важни (вътрешна важност) или да придаваме излишна важност на нещо (външна важност) трябва да изчезне, за да можем да разберем как се случват "чудесата". Дори да е за конкретното време на практиката само.

Друго интересно нещо: пълно единство на желания, мисли и поведение. Примерно когато си бесен на някого със съществена причина, а НЕ защото е наранил чувството ти за важност.

Може да бъде разбрано ако приложите една идея, която Марио даде преди години: пускаш душа на ледена вода на макс и влизаш. Помня, че цялото ми същество закрещя с едно единствено желание - тотално едниство на мисли, вътрешни желания, инстинкти, подсъзнание и каквото още може да се сети човек.

Или тотална увереност в желанието, без никакъв страх или колебание.

Това са неща, за които няма парадигма - те са факт дори и извън областта на магията. Ако решителността ти е непоклатима, ще постигнеш желаното.
За жалост само много силни желания или силен страх могат да ти дадат такава решителност. Другият вариант е да работиш над себе си, за да зачести проявлението на магиите ти. Тогава нямаш нужда от такава решителност да те събере в единност, просто защото в някаква степен тя ще е част от вас и няма да са ви необходими чак толкова големи усилия, за да достигнете достатъчно ниво на единност, за да имате успеваемост.

А ако поработите години над себе си сериозно, често няма да се налага да правите и практики - живота ви сам ще започне да се подрежда около вас все по-добре и то според най-съкровените ви желания.

Е, ако се филмирате, търсите да се покажете колко можете и др. подобни капани на важността - живота ви няма да започне да се подрежда, а ще си е на същото дередже + че магиите ви ще са на 99% безрезултатни. Ще си измисляте видения, всеки обикновен визуален ефект за вас ще е супер велико видение, малък полъх на вятъра за вас ще е докосване от друг свят... и там и ще си седите - в света на лъжи, който сами сте си изградили.

Оглеждайте се за малки подобрения във всички сфери от време на време. Ако живота ви не се подобрява коренно мъничко по мъничко - имате все още огромни количества важност за чистене.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот Lord Njarlathotep » 12 Юни 2012, 11:58

Всъщност според мен освен до практика опира и до талант...
Ако имаш талант... трябва да направиш нещо веднъж за да го схванеш.. и ще го направиш добре...
Ако нямаш талант.. трябва да го повтаряш 100 пъти.. и чак тогава може да се каже, че си го схванал...
Хич няма как да разбереш, че си се развил добре... за два месеца... освек ако не можеш вече да съживяваш мъртви... и да призоваваш демони с щракване на пръстите... тогава да.. имаш талант... и дори бих ти стиснал ръката...
Според онея... известните филмари.. Алистър Кроуи и Елфиас Леви... на някой искащ да се занимава... му трябват поне година... година и половина медитации... и умствена тренировка... за да направи най-простият ритуал...
Естествено... тук май всички са го забравили това... или направо са пропуснали тази част от книжките...

П.С. Зей... не си мечтай дори.. да прочета толкова дълъг пост... в който сигурен съм... се опитваш да докажеш поредната си странна теза...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот degagement » 18 Юни 2012, 14:08

Lord Njarlathotep написа:П.С. Зей... не си мечтай дори.. да прочета толкова дълъг пост... в който сигурен съм... се опитваш да докажеш поредната си странна теза...


Споко, само първия ред беше за тебе ;)
Защо мислиш, че само с тебе се занимавам? Има и по-интересни неща на този свят.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Предишна

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 19 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 19 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта