Ритуалът на бялата кокошка.

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Enforcer » 05 Ное 2007, 23:42

Попадна ми една доста интересна книжка (в електронен вид). Казва се "Powerful African Love and Money Magick Rituals" автор е Kam Ottoyo. Съдържа множество традиоционни африкански магически ритуали. Тук
превеждам и адаптирам един от тях:

Изображение
[hr]
Ритуалът на бялата кокошка.
[hr]

[align=justify]Този любовен ритуал включва използването на
името на човека и яйце. Вашето име е важна част от личноста ви
и човек, който знае как може да използва вашето име за да ви
подчини на желанията си. Ето и инструкциите:
[/align]
1.Снабдете се с кокоше яйце. Всяко яйце би свършило работа
но най-мощно в случая ще е да използвате яйце на бяла кокошка.
2. Използвайки парче от въглен или черна химикалка напишете името
на човека (чиято любов желаете) девет пъти в различни направления
по цялата повърхност на яйцето.
3. Занесете яйцето във вашата градина или в поле или гора,
разкопайте земята/повърхността и сложете яйцето в дупката.
4. Преди да закопаете дупката повторете девет пъти името на
човека и след това кажете (веднъж), "Както кокошката обича яйцата си
така аз ти заповядвам да обичаш мен."
5. Закопайте дупката и си идете в къщи. Очевидно, ако обектът
на вашата любов е абсолютно непознат, чието име вие не знаете
налага се внимателно да поразпитате за неговото или нейното име.
6. Колкото е възможно по-скоро се срещнете с човекът. Той изненадващо
ще прояви романтичен интерес към вас и вие трябва съответно да
отвърнете.
7. Ако вашата воля е да запазите връзката тогава поеторете ритуала
след шест месеца. Ако обаче си търсите единственно кратка връзка
не правете нищо и когато яйцето се разложи напълно любовникът
или любовницата ще ви напусне доброволно.
[hr]
П.П:
Не съм го изпробвал но ми се стори интересен. Вероятно вместо
въглен или химикалка може да се използва и т.нар "вечен маркер".
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот damnameneus » 06 Ное 2007, 18:41

Браво за обреда, особено за това че е преведен и систематизирано написан. Дано все повече подобни участници във форума да има като теб!
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот avanabil » 08 Ное 2007, 12:57

damnameneus написа:Браво за обреда, особено за това че е преведен и систематизирано написан. Дано все повече подобни участници във форума да има като теб!


Това е интересно, но все пак като се има предвид, че яйцето има свойството да поглъща негативната енергия и съчетано с това, да се зарови.....какво би се случило на практика? Малко смущаваща символика на действията - имам предвид да не се получи обратен ефект? Как мислите?
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Wizard » 08 Ное 2007, 18:59

Заравянето в земята е като "пречистване", като да се отървете от боклука в домашни условия. Само че го заравяте в земята. Няма да има негативни последици, напротив, така само ще предотвратите някой случаен човек да попадне на "боклука", който сте чистили.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот balthazar » 08 Ное 2007, 19:22

искам да попитам има ли проблем ако се използва синя химикалка ?
Аватар
balthazar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Ное 2007, 11:12

Мнениеот balthazar » 08 Ное 2007, 21:05

значи да споделя с вас сега се прибирам ходих да заровя яйцето написах го със въглен от дървени въглища 9 пъти името изнервящо беше защото трудно се брои и се застъпваха няколко пъти името затова се наложи да го изтрия и да го направя наново този пъти го направих както трябва но като пипах яицето и въглена се изтри леко но се четеше излязох да го заровя в парка до нас тъкмо изрових дупката и търсех в джоба си яйцето когато банда малки хулигани се появиха и се сетиха че точно на пейката на 10 метра от мен трябва да седнат и работата не стана върнах се у нас в двора и изрових дупка точно до астмата и зарових там яйцето преди да го заровя казах 9 пъти името и май обърках израза и казах "както кокошката обича яйцата си така и аз ти заповядвам мен да обичаш" разминх местата на думите също така го казах супер тихо тъй като комшиите бяха на терасата на 15 метра от мен а баба ми беше на 2 метра от мен в стаята и гледаше телевизия затова направо прошушнах всичко като през цялото време гледах яйцето не съм влагал никакви мисли и чувтства върху това докато го правех тъй като бях зает посотянно да се ослушвам. И така въпроса ми е направих ли нещо грешно освен че размених местата на 2-те думи и че казах много тихо името и израза ? ако съм направил нещо грешно моля кажете ми как да го оправя ако може да се оправи изобщо и сега какво да правя да гледам да се срещна максимално бързо с човека ли ? и ще подейства ли ако човека ме е обичал страшно много допреди 2 месеца а сега твърди че ме мрази ?
Аватар
balthazar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Ное 2007, 11:12

Мнениеот Enforcer » 08 Ное 2007, 22:48

balthazar написа:значи да споделя с вас сега се прибирам ходих да заровя яйцето написах го със въглен от дървени въглища 9 пъти името изнервящо беше защото трудно се брои и се застъпваха няколко пъти името затова се наложи да го изтрия и да го направя наново този пъти го направих както трябва но като пипах яицето и въглена се изтри леко но се четеше излязох да го заровя в парка до нас тъкмо изрових дупката и търсех в джоба си яйцето когато банда малки хулигани се появиха и се сетиха че точно на пейката на 10 метра от мен трябва да седнат и работата не стана върнах се у нас в двора и изрових дупка точно до астмата и зарових там яйцето преди да го заровя казах 9 пъти името и май обърках израза и казах "както кокошката обича яйцата си така и аз ти заповядвам мен да обичаш" разминх местата на думите също така го казах супер тихо тъй като комшиите бяха на терасата на 15 метра от мен а баба ми беше на 2 метра от мен в стаята и гледаше телевизия затова направо прошушнах всичко като през цялото време гледах яйцето не съм влагал никакви мисли и чувтства върху това докато го правех тъй като бях зает посотянно да се ослушвам. И така въпроса ми е направих ли нещо грешно освен че размених местата на 2-те думи и че казах много тихо името и израза ? ако съм направил нещо грешно моля кажете ми как да го оправя ако може да се оправи изобщо и сега какво да правя да гледам да се срещна максимално бързо с човека ли ? и ще подейства ли ако човека ме е обичал страшно много допреди 2 месеца а сега твърди че ме мрази ?

Едва ли е проблем, че си разменил думите, както и това, че си ги казал тихичко. Сега се постарай да забравиш за ритуала и не мисли за него. Не мисли и не копней и за резултат. Ритуала е много стар - сигурно се е практикувал в Африка векове.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот avanabil » 09 Ное 2007, 13:16

Wizard написа:Заравянето в земята е като "пречистване", като да се отървете от боклука в домашни условия. Само че го заравяте в земята. Няма да има негативни последици, напротив, така само ще предотвратите някой случаен човек да попадне на "боклука", който сте чистили.


Wizard, приемам нещата точно така, както ги обясняваш, но все пак говорим за проявяване на Любов, а не за освобождаване на отношенията от негативни последици. Мисля, че точно в това е границата, която трябва да се съблюдава. Например препоръчват да се зарови предмет или яйце, ако желанието е избовление от негативността /най-общо казано/, но ако целта е проявление на нещо позитивно, тогава препоръчват заравяне под плодоносно дърво или цъфтящо растение... Ето за това ставаше въпрос.
Baltazar, иначе мисля, че обръкването на думите не е толкова важно, колкото концентрацията, която се изисква в този момент. Това, че правейки ритуала си се разсеял, едва ли ще доведе до нещо по-различно, освен до непостигане на желания ефект. И защо не използваш перманентен маркер, пак би свършило работа
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Wizard » 09 Ное 2007, 13:54

Няма смущаващо, avanabil. В случая, когато се говори за заравяне на яйце в земята и касае нещо свързано с позитивен резултат - яйцето ще привлече това, което кодираш в него. Когато е за негативни/очистващи резултати, кодираш да се неотрализира в земята. Когато работиш за позитивни неща, кодираш да се привличат позитивните енергии в случая на плодоносно дърво или цъфтящо растение, както ги нарече.
Яйцето е като "магнит" за нашите намерения. Но все пак всичко зависи от уменията и намеренията на оператора.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот mozerad » 09 Ное 2007, 14:38

Enforcer плс дай една препратка към книжката тхг
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf

Мнениеот Enforcer » 10 Ное 2007, 12:48

mozerad написа:Enforcer плс дай една препратка към книжката тхг

Качил съм я тук в .pdf формат.
Сега в къщи съм си на стария компютър и не ми се слага конвъртваща програма от .pdf към .txt на него. 8)
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот zaek » 13 Ное 2007, 16:18

Baltazar, не смятам че е фатално че си обърнал изречението напротив.Все пак всеки ритуал може да бъде индивидуализиран според усещането на човека който го прави.Трябва да се спазват основните неща и основния текст другото е индивидуалност.Е да сега има ритуали при които трябва много точно всичко да е направено и да се внимава като тези заз призоваване на различни сили но този специално не е фатално че си сменил думите.Би ми било интересно какво ще стане ако на яйцето към името се нарисува и руна която има дадена сила при такъв вид магии.Нека по вещите да кажат.Аз съм противник на този вид магии.Не значи че не ги изучавам но не смятам прилагането им за правелно защотото все пак това е игра с човешка съдба.Но няма да коментирам това тука тъй като пълним темата със спам... :roll:
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот balthazar » 13 Ное 2007, 16:23

Значи мисля че това не работи защото се виждах с момичето нали за 1 мин както пише сам да се видим после си говорихме малко но нищо повече никакъв интерес нищо не се промени всичко си остана същото за съжаление това ми беше един от последните надежди просто вече не виждам изход
Аватар
balthazar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Ное 2007, 11:12

Мнениеот avanabil » 13 Ное 2007, 18:00

balthazar написа:Значи мисля че това не работи защото се виждах с момичето нали за 1 мин както пише сам да се видим после си говорихме малко но нищо повече никакъв интерес нищо не се промени всичко си остана същото за съжаление това ми беше един от последните надежди просто вече не виждам изход


Ами не става, защото си зависим от резултата, ако мога така да се изразя много повече, отколкото е необходимо. Така свеждаш силата на ритуала директно до нулата.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот balthazar » 13 Ное 2007, 18:15

не просто в поста пише че след като се видим ше има голям интерес а то нищо не стана иначе изобщо нито съм мислил за него нито нищо просто не бях конценттиран докато го правех
Аватар
balthazar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Ное 2007, 11:12

Мнениеот pirsi » 23 Ное 2007, 14:40

яйцето варено ли трябва да е
Аватар
pirsi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 01 Авг 2006, 12:56

Мнениеот Persa » 23 Ное 2007, 14:49

Не, разбира се...
Аватар
Persa
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 23 Юни 2005, 07:10

Мнениеот avalance » 24 Ное 2007, 11:47

balthazar според мен ти трябва повече вяра в себе си и наистина не трябва да мислиш за това което си наоравил просто го забрави :)
Аватар
avalance
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 108
Регистриран на: 10 Окт 2007, 16:10

Мнениеот balthazar » 02 Дек 2007, 14:20

няма проблем ако го направя 2-ри път нали ?
Аватар
balthazar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Ное 2007, 11:12

Мнениеот BallFace » 06 Юни 2008, 10:59

Мисля, че проблема ти е бил в концентрацията...според мен пробвай докато правиш ритуала да мислиш за това момиче :)
Иначе ритуала си го бива, но не съм фен на любовните магии :wink:
Аватар
BallFace
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 06 Апр 2008, 08:12

Следваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта