Ритуалът на менструалната кръв.

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Enforcer » 09 Дек 2007, 10:02

Ритуалът на менструалната кръв.


Изображение


Това найстина може да бъде наречено най-крайното в в любовната
магия. Изполвайки го често върху мъж - всеки мъж можете да го
превърнете във ваш постоянен любовен роб. Ако се чувствате
добре от това ето какво трябва да направите:

1. Сложете малко от менструалната си кръв в супена лъжица
и я смесете с печено месо, супа, варено или каквото и да е, което
готвите за мъжа.
2. Разбърквайте го докато е на котлона или отворете печката да
го разбъркате. Докато го бъркате кажете три пъти:
"Моето червено ще влезе в твоето сърце, (споменавайки
първото име на мъжа). То ще вземе твоето
сърце със сигурност."
3. Поднесете храната на мъжа. Няма проблем да се храните
с него.
4. Повторете го, колкото пъти желаете.
5. Това няма да го убие нито ще навреди някому. Единственото,
което ще убие това е интересът му към други жени.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Villy » 09 Дек 2007, 15:01

Този ритуал не ме радва изобщо. Enforcer, ти правилно си написал
Ако се чувствате
добре от това
, защото аз лично не бих се чувствала добре. Други мнения?
All woman, pure predator...
Аватар
Villy
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 08 Дек 2007, 20:59
Местоположение: Pazardjik

Мнениеот Enforcer » 09 Дек 2007, 21:47

Villy написа:Този ритуал не ме радва изобщо. Enforcer, ти правилно си написал
Ако се чувствате
добре от това
, защото аз лично не бих се чувствала добре. Други мнения?

Предоставил съм го за тези, които искат да го ползват. Самият аз не мога по физиологически и по причини за сексуална насоченост - не си падам по мъже. Вероятно ти не би се почувствала добре но други жени биха го харесали и евентуално използвали. За всеки влак си има пътници. :wink:
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Shedinko » 10 Дек 2007, 00:27

Енфорсър може ли да те попитам защо даваш такива крайни ритуали .При положение, че в този форум влиза всяко момиче с несподелена любов или по лошото всяко което я е до сърбяло и се чуди как да си хване чесалката без да вложи грам усилие?
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот rianegra » 10 Дек 2007, 09:26

Shedinko написа:Енфорсър може ли да те попитам защо давах такива крайни ритуали .При положение, че в този форум влиза всяко момиче с несподелена любов или по лошото всяко което я е до сърбяло и се чуди как да си хване чесалката без да вложи грам усилие?



Всеки понася последствията на собствените си действия, които е предприел в момент на слабост или в момент на безотговорност. Незнанието не оправдава никой!
Аватар
rianegra
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 19 Май 2007, 19:44

Мнениеот Arhimikus » 10 Дек 2007, 13:38

Браво за ритуала, все пак си постнал нещо. Другото - моралните принципи. Трябва наистина да се замислиш преди да постнеш нещо такова. Хората са егоисти, хората не мислят (особено като са на 16), те искат всичко на момента. Заек, естествено че трябва да покаже и моралната страна на нещата. От това заклинание, което поства, една малка част от магията се пада и на този, който дава ритуала, трупа ти се. Ти би ли искала да ядеш л.....а на някоя заблудена тинейджърка, която, както е написал Шединко, само да се начеше използва любовна магия. Евала, ако ми отговориш положително, ти си майка Тереза!
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот zaek » 10 Дек 2007, 14:35

Не разбира се че никой не иска да носи последиците от заблудата на хората.Не съм майка Тереза и никога няма да бъд.Аз имах предвид друго както казах и аз не харесвам прилагането на любовна магия.Идеята ми беше че все пак някой поства нещо въобще свързано с идеята на този сайт.Това е сайт за магия и тук се остват ритуали от всякъкъв вид.Да архимикус хората са егоисти но трябва ли да нападаме някой който просто иска да даде нещо полезно за този форум.Всеки ритуал сам по себе си има две страни не трябва да нападаме Енфорсер за това че споделя свойте знания или нещо което е намерил с другите.Ти също постваш различни ритуали от който би могъл да носиш някакви последици и много други хора в този форумм го правят.Прегледай колко ритуали даже проклятия има във форума.Те не биха ли могли да се използват от грешните хора?Разбира се че биха могли.Но аде да спрем да даваме инфо да спрем да постваме ритуали само защото някой ще ги използва неподходящ начин и кво ще правим после?Ще закрием сайта и форума щото ще е безполезен.Целия живот е един риск нали така?
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот numi » 10 Дек 2007, 15:08

аз сащо немога да разбера каде е проблема когато някои постне нещо винаги има проблем и винаги намесвате 15 16 годишните но в този саит има и големи хора които много добре са прецинили и последствията и вси4ко лошо което може да се обарне срещу тях и все пак са готови да поемат риска защо сте толкова озлобени немога да разбера нали саита е направен да се помага а не само да се караме лошо нямя да се дават акали и да поу4аватв хората но да ска4ате срещу тях за това 4е не са ви послушали мисля 4е не е много редно
Аватар
numi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 51
Регистриран на: 04 Ное 2007, 22:02

Мнениеот Johney » 10 Дек 2007, 15:21

Какво добро намирате в това да карате някой да ви яде помията за да ви стане роб?!
Аватар
Johney
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 52
Регистриран на: 11 Фев 2007, 17:50
Местоположение: Ботевград

Мнениеот balthazar » 10 Дек 2007, 15:56

има хора които ще намерят добро в това и не мисля че са малко аз или ти не можем да го направим примерно но можеш да питаш някоя мадама :) не виждам смисъл да плюеш ритуала живеем в свободна страна всеки сам преценява какво да прави и какво не :)
Аватар
balthazar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Ное 2007, 11:12

Мнениеот numi » 10 Дек 2007, 16:32

аз не съм казала 4е има добро в този ритуал но ми кайете какво добро има ж това да плюете и да нападате хората.просто даватв савет и до там които иска да слуша които не за него си е тпва е.
Аватар
numi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 51
Регистриран на: 04 Ное 2007, 22:02

Мнениеот Arhimikus » 10 Дек 2007, 16:38

Помислете малко, ти си на 18 години и мама или тате е ядрен физик. В последните няколко години (ти си интелигентно дете) си прочел 5-10 книги по ядрена физика, играл си си с уравненията, гледал си какво прави родителя в лабораторията си, и ти решаваш да правиш това, което прави той. Ти знаеш, ти можеш, ти искаш (да,да) и хоп, вземаш да смесваш рази неща, гледаш по уравнението, гледаш схемата, и изведнъж (2 варианта):
- Не става нищо, голямо болка, не си научил колкото трябва, да се ЗАНИМАВАШ с това
-Става нещо - избухва половината квартал + теб самия, няма болка - ти си мътъв.
Утешителен вариянт - получаваш това, което искаш, мислиш се за ядрен физик, почваш да правиш разни неща, защото си постигнал един път резултат.
Изводът - когато си готов да поемеш отговорност за действията си (дори хора на 50 години бягат от отговорност), когато мислиш с главата си, а не с други части на тялото, когато осъзнаеш, какво означава думата морал, тогава точно тази магия изобщо няма да ти е необходима. Съжалявам за тези, които не са съгласни с мен.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот kiki » 10 Дек 2007, 16:47

Здравеите про4етох какво е писано по тази тема и искам да добавя нещо след като вие така наре4ените магове отказватв да пражите любовни магии а всашност вие можете но не го правите защо се сърдите на хората 4е сами прибягват до това?Мисля 4е това ами защото не трябжа и такива подобни не е редно да се обсажда и не за друго а защото е обсъждано достъ4но 4е 4овек да си вземе поука но има и такива които нямя да го направят и каво правитв с тези хора остажяте ги на направят сместа и да запалят кжартала защо защото вие можещите гледате сиира така да се каже
Аватар
kiki
 
Мнения: 8
Регистриран на: 25 Ное 2007, 22:17

Мнениеот Arhimikus » 10 Дек 2007, 17:24

Кики, от доста време чета постовете ти, МОЛЯ ТЕ научи се да пишеш правилно!

Не мога да разбера смислово какво пишеш, но от това, което осъзнах, виждам че недоволстваш срещу НЕправенето на любовни магии, и за това, че някой някъде гледа сиир... А прочете ли предното ми мнение? В него някъде да казвам - давай, прави любовна магия, стани господар/ка на разюзданата любов?

Цитат - Съжалявам за всички, които не са съгласни с мен.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот kiki » 10 Дек 2007, 17:52

да може би ще се нау4а да пиша правилно.Знаеш ли по4ти си разбрал какво искам да кажа но не вси4ко не съм казала 4е си казал даваите правете магии и то4но до тук стигаме пак моята идея беше 4е има хора които вапреки вашите упреци няма да се откажат.Просто е :))) след като хората които знаят и могат не помагат защо се сърдят на хората които сами пребягват до това.Аз не 4е недоволствам просто задавам елементарен въпрос но бих искала то4ен отговор а не поу4енияч
Аватар
kiki
 
Мнения: 8
Регистриран на: 25 Ное 2007, 22:17

Мнениеот Lunohod » 10 Дек 2007, 19:00

Кики, не помагат за какво? Ето ти в другата тема ритуал за лечение...Ще ти дам и още одно жокерче- ако пишеш с Phonetic, "Ч"- то е на клавиша преди единицата в ляво. Успех :wink:

За магията освен познания са нужни и мъдрост и отговорност.

Винаги ще има някой по- красив и по-богат и по.., и по...от нас.
Не всеки човек е за нас и може да ни обича, а и не притежаваме хората. Но с това света не се свършва, а напротив може да научим неща за себе си и да срещнем по–подходящи хора.
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот kiki » 10 Дек 2007, 19:13

Исках да кажа че маговете не пражят любовни магии но ако правиха хората нямаше сами да прибягват до това да правят бомби както вие се изразявате.И благодаря ти че ми каза къде е ( ч ) :)
Аватар
kiki
 
Мнения: 8
Регистриран на: 25 Ное 2007, 22:17

Мнениеот venus » 10 Дек 2007, 20:08

Аз пък бих искала да попитам с каво този ритуал се различава от останалите в раздела Любовна магия? Всеки не-вегетарианец приема редовно венозна кръв в състава на пържоли, кюфтета и салами. А който си мисли, че органически кръвта на човека е по-различна от кръвта на животните, е в лека заблуда.

Що се отнася до самата магия, който има способностите, няма нужда от кръв, който ги няма - и петте литра да си източи, все тая. Който има осъзнатостта да не прибягва до тези средства за тези цели, няма да го направи независимо от всяка налична информация. Който е решил да направи любовна магия, ще намери и начина. За този ритуал специално знам, че го знае всяка втора жена на възраст над 40 тодини - споделя се на кафенце.
Оттам нататък, всеки си носи отговорността.
Половината от нещастията на човек се дължат на несбъднати желания, а останалата половина - на сбъднатите му желания :)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот numi » 10 Дек 2007, 20:26

аз спецялно до сега никога не съм правила каквато и да било магия но спецялно за тази менструалната до колкото съм чувала не са ти нужни каквито и да било умения понеже знам че е правена от хора които си нямат и малка представа от магия и се е получавало.Говоря само за тази за другите не,
Аватар
numi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 51
Регистриран на: 04 Ное 2007, 22:02

Мнениеот Villy » 10 Дек 2007, 20:38

Е хайде да не се плюем и да не се заяждаме. Можем да коментираме и обсъждаме, защото трябва да развиваме и мисленето си, а не само да търсаим нови и нови ритуали. Всеки си решава за себе си, но според мен не е редно да се прави любовна магия, защото е вид манипулация. Абе това си е чиста проба черна магия. Става въпрос за любовната магия, когато подчиняваш някого да те обича.
All woman, pure predator...
Аватар
Villy
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 08 Дек 2007, 20:59
Местоположение: Pazardjik

Следваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 14 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 14 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта