Ритуалът на менструалната кръв.

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Wizard » 10 Дек 2007, 22:54

Много ми харесаха мненията на всички ви, без изключение:wink: Даже някой откровено ме разсмяха (например за буквата "ч") :)

Преди време имаше подобна тема за "менструалната магия" и тогава реакцията беше 50/50. Определено мога да кажа, че всеки е прав за себе си, от позицията която защитава. Полезното на този ритуал в случая е, че ни дава възможност да си кажем всеки какво мисли, относно магия с менструална кръв.

Не искам да давам мение дали това е морално правилно или не. Само едно нещо искам да ви кажа и то е следното - давайки тази "отвара" на мъж, който вече е РЕШИЛ, че няма желание да бъде вече с вас, ВИЕ рискувате да го загубите завинаги!!! Това е така, защото от кръвта объркания и нервен мъж буквално се ОЗЛОБЯВА срещу вас самите и тогава последиците са небратими... Имено това виждам, че се опитва Архимикус да ви обясни.

Прибягването до тази магия е само и единствено в случай на връзка, която е БИЛА консумирана и евентуално е позагубила малко от своята СТРАСТ, но НЕ и да се използва с цел да ЗАДЪРЖИМ своя "избраник":wink:

"Идеята ми беше че все пак някой поства нещо въобще свързано с идеята на този сайт.Това е сайт за магия и тук се постват ритуали от всякъкъв вид.Да архимикус хората са егоисти но трябва ли да нападаме някой който просто иска да даде нещо полезно за този форум." Подкрепям това мнение на Заек и това е напълно естествено, с оглед на това в какво всъщност се превъща МГ! Ние всички тук заедно формираме едно съсловие, което ДАВА на голяма част от хората в БГ Информация, която те така трудно биха намерили (разбира се окултна информация). Затова теми като тази на Енфорсер ще бъдат полезни и за напред, защото така хората ще прочетат нашите РАЗЛИЧНИ гледни точки, а изводите, изводите си ги прави ВСЕКИ САМ ЗА СЕБЕ СИ...:wink:

Моят съвет е: не прибягвайте до този ритуал, ако не сте уверени в своите психични сили и емоционалната си издръжливост!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот avanabil » 11 Дек 2007, 08:27

Wizard написа:Не искам да давам мение дали това е морално правилно или не. Само едно нещо искам да ви кажа и то е следното - давайки тази "отвара" на мъж, който вече е РЕШИЛ, че няма желание да бъде вече с вас, ВИЕ рискувате да го загубите завинаги!!! Това е така, защото от кръвта объркания и нервен мъж буквално се ОЗЛОБЯВА срещу вас самите и тогава последиците са небратими... Имено това виждам, че се опитва Архимикус да ви обясни.

Прибягването до тази магия е само и единствено в случай на връзка, която е БИЛА консумирана и евентуално е позагубила малко от своята СТРАСТ, но НЕ и да се използва с цел да ЗАДЪРЖИМ своя "избраник":wink:




Аз пък ще подкрепя това, което казваш със пример от практиката на една нещастно влюбена жена, която беше безкрайно далече от идеята на окултизма, но реши именно с този ритуал да задържи любимият си мъж. След това страстта, която той започна да изпитва към нея, наистина стана голяма, но наред със сексуалната страст, тя прерастна и във физическо насилие, което също си е форма на страст. Именно там нещата излязоха извън контрол.....

Друга такава нещастно влюбена жена, пак с такъв ритуал, прогони завинаги мъжът, когото обичаше, защото той никога не е изпитвал нищо към нея. От действието на тази кръв, той започна да се чувства необяснимо обсебен от жената и само при мисълта за нея му идваше да се гръмне. Намрази я тотално и за да избяга в мислите си от тази обсесия, започна да търси все нови и нови жени, които да притъпят нетърпимите му усещания, които се бяха появили след ритуала....

Така че, никой не знае в какво би могло да се изроди действието на която и да е магия, още повече, когато липсва трезвата преценка....
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Johney » 11 Дек 2007, 15:21

Villy написа:Е хайде да не се плюем и да не се заяждаме. Можем да коментираме и обсъждаме, защото трябва да развиваме и мисленето си, а не само да търсаим нови и нови ритуали. Всеки си решава за себе си, но според мен не е редно да се прави любовна магия, защото е вид манипулация. Абе това си е чиста проба черна магия. Става въпрос за любовната магия, когато подчиняваш някого да те обича.


Евала Villy и Wizard icon_eusa_clap
Просто няма вече какво да се обсъжда!
Аватар
Johney
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 52
Регистриран на: 11 Фев 2007, 17:50
Местоположение: Ботевград

Мнениеот Enforcer » 11 Дек 2007, 22:04

Arhimikus написа: .. Ти би ли искала да ядеш л.....а на някоя заблудена тинейджърка, която, както е написал Шединко, само да се начеше използва любовна магия.. ..

Архимикус .... Това като го прочетох се изсмях с глас. Вероятно по-добре и от мен знаеш, че на тинейджърките изобщо не им се налага да прилагат магия за да се "начешат". Казано е "мераклиите са повече от китайците".
:mrgreen: :mrgreen:
Arhimikus написа:..
една малка част от магията се пада и на този, който дава ритуала, трупа ти се. .

Това е още по-забавно. Предполагам, че няма да кажеш, че авторите на магическите книги се пържат все в казана ? :mrgreen: Значи .. Пределно ясно трябва да е на всеки занимаващ се със т.нар "енерегиини практики" или "магии", че става това, което подсъзнанието на оператора прави. Ако вярваш, че има карма и т.н ти си я правиш САМ. Тогава всеки ритуал ще ти се връща. Не може да се твърди, че се вреди или прави добро. Винаги има гледна точка. От една гледна точка един ритуал може да е черна магия а от друга бяла.

Arhimikus написа:..
Евала, ако ми отговориш положително, ти си майка Тереза!..

Старая се да изнасям интересна информация. icon_flowerface
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Enforcer » 11 Дек 2007, 22:10

Johney написа:Какво добро намирате в това да карате някой да ви яде помията за да ви стане роб?!

Знаеш ли какви проблеми имат децата на разведени родители ? Защо една читава жена да не си помогне малко ?
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Enforcer » 11 Дек 2007, 22:21

rianegra написа:
Shedinko написа:Енфорсър може ли да те попитам защо давах такива крайни ритуали .При положение, че в този форум влиза всяко момиче с несподелена любов или по лошото всяко което я е до сърбяло и се чуди как да си хване чесалката без да вложи грам усилие?



Всеки понася последствията на собствените си действия, които е предприел в момент на слабост или в момент на безотговорност. Незнанието не оправдава никой!

"Блаженни са вероющите ...." Колкото до ритуала .. ритуала по начало не е за аудиторията от тинеиджърки, който като сложат къса пола лесно ще си хванат друг тъпкач а за жени, който имат деца и семеиство и някак си не искат децата им да растат без баща ..
Израснал съм в такова семеиство - винаги ми е било трудно ...
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Shedinko » 11 Дек 2007, 22:53

Wizard мерси за информацията беше интересна ...не съм съгласен за всичко ,но ми хареса и допадна определено....
Enforcer
Отговаряйки положително ти се показваш като майка Тереза,това е супер.Предполагам няма се разсърдиш ако се обръщам към теб с Майка Enforcer :wink: Няма да коментира факта ,че всяка тема и всеки ритуал който си пуснат е ваден от книга .... лошо няма...Не всъщност има много лошо.И да не искаш да ти кажа ще го направя.Лошото на цялата ситуация от това, че вадиш от книгите и пускаш в сайта е в това ,че пропускаш важни подробности от рода :
" Wizard :Не искам да давам мнeние дали това е морално правилно или не. Само едно нещо искам да ви кажа и то е следното - давайки тази "отвара" на мъж, който вече е РЕШИЛ, че няма желание да бъде вече с вас, ВИЕ рискувате да го загубите завинаги!!! Това е така, защото от кръвта объркания и нервен мъж буквално се ОЗЛОБЯВА срещу вас самите и тогава последиците са необратими... Имено това виждам, че се опитва Архимикус да ви обясни."

"Знаеш ли какви проблеми имат децата на разведени родители ? Защо една читава жена да не си помогне малко ?" (Ще си позволя да отговоря аз)
Та каза,че си израснал в такова семейство ( кофти :roll: ) , но пропускайки тази и подобни подробности дали няма да обречеш още някое невинно дете на същото?!?
"..... Това като го прочетох се изсмях с глас. Вероятно по-добре и от мен знаеш, че на тинейджърките изобщо не им се налага да прилагат магия за да се "начешат"..."
Хмм направи си труда да видиш колко прикрити и отчаяни теенчета са пускали тема да си върнат любовта на живота ...да забравим нагона :wink:
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот Enforcer » 11 Дек 2007, 22:54

Shedinko написа:Енфорсър може ли да те попитам защо даваш такива крайни ритуали .При положение, че в този форум влиза всяко момиче с несподелена любов или по лошото всяко което я е до сърбяло и се чуди как да си хване чесалката без да вложи грам усилие?

Шединко (надявам се, че пиша ника ти правилно на кирилица). Дали ритуалите, който аз давам са крайни или не решава само този, който ще или няма да ги приложи.
[hr]
Към Wizard - ако считаш долната част или която част от мнението ми за безмислен спам го разкарай директно - моля те.
[hr]
Аз просто съм се погрижил да ги предоставя.
Аз съм привърженик на т.нар "десен път". Ще дам пример. Не искам обаче да спамя с информация несвойствена за този форум затова ще съм максимално кратък. Преди хиляди години един човек с име Чин Ши Хуанг е поставил с мноооооого кръв (адски много за един ден например е екзекутирал 400 000 човека) основите на нещо, което и досега си стои. И досега е почитан като "баща на нацията". Щеше ли сега това нещо да съществува ако той се беше плашил от кармата ? Същия човек строи великата стена - вдига я за десет години. През целия си живот той не е оставил моралните задръжки да му попречат да направи това, което е считал за правилно. Потърси за този човек в google. Ако това за кармата е вярно може би се е преродил в насекомо. Това не го прави по-малко велик.
Изображение
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Shedinko » 11 Дек 2007, 23:02

Enforcer написа:
Shedinko написа:Енфорсър може ли да те попитам защо даваш такива крайни ритуали .При положение, че в този форум влиза всяко момиче с несподелена любов или по лошото всяко което я е до сърбяло и се чуди как да си хване чесалката без да вложи грам усилие?

Шединко (надявам се, че пиша ника ти правилно на кирилица). Дали ритуалите, който аз давам са крайни или не решава само този, който ще или няма да ги приложи.

Връщам се към примера с ножа и детето ,нещо много ме радва ..
Един нож е безобиден ...факт...САМО ако е в ръцете на човек, който ЗНАЕ как да борави с него.Ако на едно дете не му се обясни, че той е ОПАСЕН.ТО как ще знае, че има опасност да се нарани?!?
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот Enforcer » 11 Дек 2007, 23:05

Shedinko написа:...
Хмм направи си труда да видиш колко прикрити и отчаяни теенчета са пускали тема да си върнат любовта на живота ...да забравим нагона :wink:
...

Хе-хе. Не се обиждам изобщо. Обаче при внимателен оглед ще установиш, че сред тези teens мъжкия пол малко преобладава .. :P По начало считам постнатия ритуал за относително безобиден защото обикновенно любовна магия се прилага от мъж върху жена - обратното е рядкост.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Shedinko » 11 Дек 2007, 23:13

Wizard:
"..Само едно нещо искам да ви кажа и то е следното - давайки тази "отвара" на мъж, който вече е РЕШИЛ, че няма желание да бъде вече с вас, ВИЕ рискувате да го загубите завинаги!!! Това е така, защото от кръвта объркания и нервен мъж буквално се ОЗЛОБЯВА срещу вас самите и тогава последиците са не обратими..."
avanabil
"....една нещастно влюбена жена, която беше безкрайно далече от идеята на окултизма, но реши именно с този ритуал да задържи любимият си мъж. След това страстта, която той започна да изпитва към нея, наистина стана голяма, но наред със сексуалната страст, тя прерастна и във физическо насилие, което също си е форма на страст. Именно там нещата излязоха извън контрол.....
Друга такава нещастно влюбена жена, пак с такъв ритуал, прогони завинаги мъжът, когото обичаше, защото той никога не е изпитвал нищо към нея. От действието на тази кръв, той започна да се чувства необяснимо обсебен от жената и само при мисълта за нея му идваше да се гръмне. Намрази я тотално и за да избяга в мислите си от тази обсесия, започна да търси все нови и нови жени, които да притъпят нетърпимите му усещания, които се бяха появили след ритуала.... "


Та ако това е относително безобидно за теб,ами давай ритуал с венозна кръв(от китките),барем на някой му дойде акъла в болницата (ако го свестят)
[B]
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот Enforcer » 11 Дек 2007, 23:22

Shedinko написа:
Enforcer написа:
Shedinko написа:Енфорсър може ли да те попитам защо даваш такива крайни ритуали .При положение, че в този форум влиза всяко момиче с несподелена любов или по лошото всяко което я е до сърбяло и се чуди как да си хване чесалката без да вложи грам усилие?

Шединко (надявам се, че пиша ника ти правилно на кирилица). Дали ритуалите, който аз давам са крайни или не решава само този, който ще или няма да ги приложи.

Връщам се към примера с ножа и детето ,нещо много ме радва ..
Един нож е безобиден ...факт...САМО ако е в ръцете на човек, който ЗНАЕ как да борави с него.Ако на едно дете не му се обясни, че той е ОПАСЕН.ТО как ще знае, че има опасност да се нарани?!?

Тук не става въпрос за оръжие Шединко. Аналогията е малко погрешна. Любовният ритуал или да кажем
любовната магия е своего рода инструмент, който някой представители на вида използват като "помощник" в естествения подбор. Нали отцеляват гените само на най-приспособените ? Това е казано меко казано смешно но е дълбоко вярно:
"Мъжът, е готов от роб до император да стигне с едната цел да остави поколение. Всичко за което се борим, от както почне да ни става чурката е да се доберем до съвършените извивки, нежната кожа и ухаещата вагинална роза. Много хора са платили с живота си за да остават поколението си в точно определени вагини. Това е инстинкт и явно е генетично заложен. "
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Wizard » 11 Дек 2007, 23:38

Вижте, ако ще водите диалог помежду си, направето го на ЛС!!!

Не пълнете тази тема с диалози касаещи само вашето мение!
Двамата защитавате позициите си, ОК, но нека това не се превръща в един безмислен за останалите спор.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Lanukio » 12 Дек 2007, 00:44

Всеки следва своя 'път със сърце'. Добър или лош това той си го решава. Ритуала може да послужи както за нещо хубаво, така и за тотално скапване на нещо хубаво. Проблема идва от това, че хората наистина не си правят труда да научат как и защо действа нещо, а когато подейства не както те искат пищят за помощ. Така наречената 'карма' се състои в това да си готов безрезервно да поемеш последствията от собствените си действия-тя е неутрална-нито добра, нито лоша. Ако не си способен да поемаш отговорност, не си способен и да се занимаваш с магия. Това се учи по лесния или по трудния начин. Ритуала може да се използва както от жената на някой мъж, която да иска да запази семейството си, така и от любовницата на същия, за да се разпадне семейството. Винаги има повече от една гледна точка, затова обикновено преди ритуали се използва някоя система за гадаене-за да няма после сълзи и защо така и защо иначе.
В тези два реда
няма нищо умно.
Аватар
Lanukio
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 201
Регистриран на: 24 Май 2007, 00:07

Мнениеот MrFaust » 12 Дек 2007, 00:48

Enforcer написа:Тук не става въпрос за оръжие Шединко. Аналогията е малко погрешна. Любовният ритуал или да кажем
любовната магия е своего рода инструмент"


Хм ... "своего рода инструмент" ... както всяка магия всъщност ... С какво т.нар. "любовна магия" се различава от един добре изпълнен и наситен с енергиен потенциал ритуал за смърт на някого , да речем ? - всъщност с нищо ..., както не се различава и от който и да е друг вид ритуал , отнасящ се за каквото и да било ... Всичко това се отнася до начина по който изпълняващия ритуала гледа на нещата ... За един едно нещо е добро - за друг - лошо ...

Твърдо подкрепям Wizzard i avanabil , които се опитаха просто да кажат , че когато човек си служи на съзнателно ниво с магия трябва да не се оставя на емоциите да го водят , а да мисли преди това и да спазва правилото: " Внимавай какво си пожелаваш , защото може и да се сбъдне . "

Разбира се , МеджикГейт е сайт за окултизъм и постването на ритуали отговаря на същността на сайта ... Моралната страна на въпроса е нещо крайно субективно ... Наистина " за всеки влак си има пътници " и докато на един , двама , трима , сто човека даден ритуал им се струва неприятен или дори недопустим , то може и на един единствен човек , но ще има и такъв , който ще се нуждае него за да успее да насочи собствената си енергия , притворявайки копнежа си в реалност ... И нима може някой да го упреква затова , че преследва мечтите си ?!?...

с уважение : MrFaust
In hoc signo vinces
Аватар
MrFaust
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 99
Регистриран на: 13 Авг 2007, 20:36

Мнениеот Shedinko » 12 Дек 2007, 07:46

Та аз нямам какво да кажа.Освен ,че това заради което упрекнах Enforcer и той се направи,че не видя и впоследствие прерасна в словесна битка беше :КОГАТО КАЧВАШ МАГИЯ ПИШИ "СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ"
Пример ...ами те хората достатъчно казаха за този ритуал какво може да се обърка....Колко ли са знаели за това ?!? А колко ли са го направили до сега?!?
П.п.ОК да забравим морала и етиката ,НО си направете труда като копирате от книгите.Да си храните егото ,виждаш ли как помагам.Ами поинтересувайте се ,потърсете и напишете какво може да се обърка ;)
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот zaek » 12 Дек 2007, 08:09

Хмммм....поредната тема превърната в разгорещен спор аде стига вече бе хора.Вместо да се дадат полени мнения по ритуала ние седим и си чешем езиците обвинявайки се един друг.Mr.Faust го каза най добре докато на някой даден ритуал им се струва ужасен то на други може да помогне и то много.Абе хора замислете се преди да съдите колко хора намират и употребяват ритули пред който този е като детска игра бе.Колко хора в стемежа си да получат дадено нещо използват магии за болест лош късмет и дори смърт бе.Ама понеже те не ги постват тука и там не са обект на нападки нали?И що така?Аде дайте сега да линчуваме Енфорсер само щото пича е готин и поства всичко което намира и научава.Съгласна съм че има доста хора заслепени от емоциите си които прибягват до ритуалите но пък не може да отговаряме за целия свят.Всеки сам носи последиците от своите си решения.Колкото до кармата.....хммм това е доста относително понятие според мен поне.
Съгласна съм с Шединко че трябва да се постват последиците от всички ритуали които се дават, но не за всеки може да ги знаеш и именно затова се правят тези теми.КОгато някой даде ритуал но е сбъркал, пропуснал или просто не знае дадено нещо то друг да го допълни така както направи Wizard в случая а не за да я превърнем в поредното бойно поле.Тука е сайт за магия в който трябва да се коментира само магия а не терен за това всеки да си изказва възгледите за това кое е редно и кое не.Има си секция за целта и тя се нарича "В казана на вещицата" там си се биите колкото щете.
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот Lord Seth » 12 Дек 2007, 09:45

Рецептата е добра.Мембъртите идеялисти да вземат да се замислят по някое време какви букови кратуни са да мрънкат непрестанно колко лошо е да насилваме свободната воля на някой, кой какво бил решил, какво искал и каво не искал и т.н., свободната воля си е илюзия - вие никога не избирате всъщност - просто се подчинвате на това, което е убедило съзнанията ви.Свободата, както и всяко друго нещо е въпрос на възприятие и докато не го разберете това няма да напуснате оковите на социалното битие.Свобода включва и това - да насилиш някой за интересите си.
Изборът е илюзия
Аватар
Lord Seth
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 28 Мар 2006, 20:16

Мнениеот numi » 12 Дек 2007, 16:01

Това беше наи доброто изказване до сега по тази тема
Аватар
numi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 51
Регистриран на: 04 Ное 2007, 22:02

Мнениеот The_Last_Angel » 12 Дек 2007, 16:29

Напълно съгласна съм с Шединко. Магията е като лекарство със странични ефекти, не можеш да го пиеш без да си прочел опътването или в случая да правиш ритуал от който и представа си нямаш.
Sometimes I miss you...
Аватар
The_Last_Angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 150
Регистриран на: 30 Сеп 2006, 23:21
Местоположение: Somewhere I Belong

ПредишнаСледваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта