Ритуалът на менструалната кръв.

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Talic » 12 Дек 2007, 18:00

Shedinko написа:Та аз нямам какво да кажа.Освен ,че това заради което упрекнах Enforcer и той се направи,че не видя и впоследствие прерасна в словесна битка беше :КОГАТО КАЧВАШ МАГИЯ ПИШИ "СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ"
Пример ...ами те хората достатъчно казаха за този ритуал какво може да се обърка....Колко ли са знаели за това ?!? А колко ли са го направили до сега?!?
П.п.ОК да забравим морала и етиката ,НО си направете труда като копирате от книгите.Да си храните егото ,виждаш ли как помагам.Ами поинтересувайте се ,потърсете и напишете какво може да се обърка ;)


Еми всеки нормално мислещ знае, че всяка магия крие опастно от рефлектиране и прочие... имат си глава на раменете нека си преценят сами, дали си заслужава да прибягват към магия...
Шединго, за какво се проявяваш като защитник на малките Теенчета... Ако са глупави ще правят, ако не ще помислят... и тей те така...
Енфорцер е далритуала, т.е. споделил... това показва че не е егоист и, че в такъв форум всяка такава информацияе полезна и важна -независимо, че има някой хора моралисти...
Айде със здраве
Живей така, че като умреш и дявола да ти запали свещ.
Аватар
Talic
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 30 Апр 2007, 15:08

Мнениеот numi » 12 Дек 2007, 22:27

във връзка с това че магията е като лекарство и има странични ефекти и триабва да се прочете упътването защо тогава когато пиете лекарства и знаете че те имат такъв страничен ефект го правите за да ви е добре и да се излекувате нали?ето в този случаи вие не мислите за страничните ефекти които след време се появяват а мислите как на вас за момента ще ви стане добре и ще се излекувате нали?да но не се упреквате...................
Аватар
numi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 51
Регистриран на: 04 Ное 2007, 22:02

Мнениеот Arhimikus » 12 Дек 2007, 22:47

Ще се гръмна! И по-добре да го направя... лекарството не те лекува, то премахва ефектите от болестта, но не лекува самата болест. Как искаш да бъдеш обичан/а като самият ти не можеш да обичаш? Как искаш някой да те обича, след като не го прави с трезв ум, а се налага да използваш магия? Уау, късмет на вас, които се опитвате да достигнете до това прекрасно чувство чрез магия (дано някога успеете), късмет и на вас, които се вплитате все повече и повече в собствените си фантазии, че сте обичани след като направите магия.
Бъдете благословени!
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот balthazar » 12 Дек 2007, 23:00

мисля че Lord Seth изказа най-правилното мнение , наистина започнахте големи теории да развивате вече за лекарства и какво ли още не ;)
Аватар
balthazar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Ное 2007, 11:12

Мнениеот venus » 13 Дек 2007, 08:07

Съгласна с Arhimikus.
Всеки е свободен да прави каквото намери за добре, но това не е любов. Виждала съм такива случаи - да, човекът е с вас, но хладен, не иска да остане, но не може и да си тръгне. В даден момент ви казва мила дума, след това ви обръща гръб. Това е агония, не любов. Ако някой може да бъде щастлив при такива обстоятелства.. нека дерзае... Но не се заблуждавайте, че ще бъде онази любов, който искате да си върнете, защото няма да е. И накрая, след като сте си причинили достатъчно болка, сами ще си тръгнете от тази връзка.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот tinadon » 13 Дек 2007, 10:31

За какво са магийте тогава, ако ни е страх да ги използваме? Аз лично бих пробвала. :)
Аватар
tinadon
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Дек 2007, 07:47

Мнениеот Shedinko » 13 Дек 2007, 11:20

Никой не казва да не се използват.Идеята е да се използват когато трябва ,както трябва ,знаейки какво може да се прецака,рационално и безопасно както и ако проблема може да се реши без тях да не се правят ;)
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот venus » 13 Дек 2007, 11:21

За какво са дълбоките пропасти, ако не да скачаме в тях? Пробвайте :)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот The_Last_Angel » 13 Дек 2007, 11:33

venus написа:За какво са дълбоките пропасти, ако не да скачаме в тях? Пробвайте :)


А за какво са мостовете? - За да ни предпазват от пропастите или иначе казано "Пъзела се продава с инструкция". Не можеш да правиш магия за щяло и нещяло без да си запознат с последствията. Така де, това е вмешателство в естествения ход на събитията и се отразява по някакъв начин и на собствената ти съдба. Всяко действие трябва да е премислено преди да бъде осъществено.

:roll:
Sometimes I miss you...
Аватар
The_Last_Angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 150
Регистриран на: 30 Сеп 2006, 23:21
Местоположение: Somewhere I Belong

Мнениеот Shedinko » 13 Дек 2007, 11:56

Аз се отказвам ,не искам да ставам част от малоумието на някого ,самия факт, че един куп народ се изказа .Фактите и опита също са на лице.Последствията и те се знаят.И да чувам мнение к'во ти пука прави ...ами нямам думи венус сигурен ли си че годините които си писал са твоите ...дано не ,че ако са същите мисленето ти го няма тука .... Както и да е...
Аз казах пускай Енфорсър ,добре никой не може да те спре ...може ,ама си затваря очите... Ама като пускаш нещо от този род пиши една две думи за това какво може да се обърка и прочие ....Оооо даааа в книжките от които копираш такива работи не пише.....Супер продължавай друже ....колко е 1-2 семейства развалени от неправилното практикуване ,още 2-3 заради правилното ....е поне 1 можеш да спасиш за сметка на другите 5-6 които си разбил по този начин с материал за който не си запознат ....
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот venus » 13 Дек 2007, 12:28

Дори и да си запознат с евентуалните последствия, трудно е да прецениш във всеки конкретен случай какво може да се обърка. Аз от опит знам, че желанията се сбъдват и без ритуали - получаваш точно това, което искаш, но винаги има някакви "малки" детайли, които така променят цялата картинка, че ти се ще много да си мислил, преди да си пожелавал нещото (да не говори пък когато става въпрос за хора и за чувства).

И последствията от такива действия не се изразяват в изсипване на светкавици и гръмотевици от небето върху главата на злощастния "маг" или попадане в казан с вряща вода, а в сътворяването на собствен ад. Защото и раят, и адът са си в самите нас и в начина ни на приемане на нещата, които ни се случват. Адът е стечение на обстоятелства, които ни изправят лице в лице с най-големите ни слабости. За човек, посегнал към любовна магия, това са неконтролируемите чувства. Магията може да върне физически човека, който обичаме, но в контекста на ситуация, която, образно казано, ще ни разкаже играта. Да, омагьосаният мъж вечер ще се върне при нас, но вместо да ни грабне от вратата и да ни занесе на ръце в спалнята, ще се закотви с празен поглед в телевизора. И омагьосаната жена ще се върне, но вместо романтична вечер с изненади, "магът" ще трябва да споделя леглото си с вяла жена, обърнала му гръб.

Всеки, който поне малко е запознат със законите на Вселената, знае, че за да получиш любов, трябва да дадеш любов. А любов означава да мислиш за доброто на другия. Означава приемане. Към любовна магия хората посягат не от любов към другия, а от егоизъм, грубо погазвайки свободата и желанията на човека, който "обичат" - а това не е любов. Това е действие, което води неизменно до някакво противодействие. Може да скочиш високо, но гравитацията със сигурност ще те върне пак на Земята и колкото по-високо си скочил, толкова по-сериозно може да се нараниш.

Аз знам, че човек може да спечели любовта на някого или да си върне загубен любим - това става с любов, търпение, толерантност и вяра. И това не са празни думи. Хората, които посягат към магия, нямат нито едно от тези качества. Издевателството над реалността говори само и единствено за липса на вяра. А без вяра няма сила на този свят, която да промени нещата.

И тук идва идеята на The_Last_Angel - мостовете. Има мостове. Сетих се за Indiana Jones and the Last Crusade.

"Вяра колкото синапено зърно да бихте имали, ще кажете на тая планина: "Премести се в морето" и тя би ви послушала!"
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот Shedinko » 13 Дек 2007, 13:05

notworthy icon_cool това вече е друго :) подкрепям те
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот Villy » 13 Дек 2007, 23:30

Хубдаво! Хайде да даваме магии! Юруш!!! Е не може ли малко да ги пообсъдим? Аз ако намеря кой знае колко интересна магия, ще я публикувам. Но засега...
All woman, pure predator...
Аватар
Villy
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 08 Дек 2007, 20:59
Местоположение: Pazardjik

Мнениеот n0angel0s » 14 Дек 2007, 19:25

между другото менструалната кръв действа в такива ритуали безотказно : ) :oops:
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот Eleonora » 28 Яну 2008, 09:50

Да, и на спина също.

Мен лично ме е гнус от мензис, едва ли ще ми е приятно да целувам после въпросния човек. Трябва цялото ми уважение към някого да липсва, за да му дам да яде подобни неща. puke
Аватар
Eleonora
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 13 Сеп 2007, 13:58

Мнениеот Enforcer » 13 Фев 2008, 23:22

Villy написа:Аз ако намеря кой знае колко интересна магия, ще я публикувам.

В това много се съмнявам. От т.нар кармаджии като теб полза няма никаква. Повечето от кармаджиите могат да се обобщят по следния начин "300-400 мнения - нищо съществено". Мога да сведа тези 300-400 до едно "Не правете магии. Това е лошо. Връщат се. Горките девоики, които ще опитат".
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот BESS » 13 Фев 2008, 23:44

до тук разбрах,че ти си най-важния човек и имаш право над любовта- неизвоювано все още :) Защо и другите трябва да ти вярват? Защото ти сам не си вярваш и трябва да спечелиш подкрепа ли? Добре е че не съм психиатър има толкова непоправими случаи :?
Аватар
BESS
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Дек 2007, 19:07
Местоположение: Varna

Мнениеот mandragorko » 14 Фев 2008, 00:09

.....за непоправимите случаи Майката-Земя си знае работата....
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот Enforcer » 14 Фев 2008, 07:57

BESS написа:до тук разбрах,че ти си най-важния човек и имаш право над любовта- неизвоювано все още :)

От къде го разбра ? :wink: Защо мислиш, че е неизвоювано ? :mrgreen:
BESS написа: Защо и другите трябва да ти вярват? Защото ти сам не си вярваш и трябва да спечелиш подкрепа ли? Добре е че не съм психиатър има толкова непоправими случаи :?

Някъде да съм казал, че другите трябва да ми вярват ?
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Enforcer » 14 Фев 2008, 08:01

mandragorko написа:.....за непоправимите случаи Майката-Земя си знае работата....

"Блаженни са вероющите. " :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

ПредишнаСледваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта