Ритуалът на менструалната кръв.

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот avanabil » 14 Фев 2008, 23:52

Enforcer написа:
BESS написа:до тук разбрах,че ти си най-важния човек и имаш право над любовта- неизвоювано все още :)

От къде го разбра ? :wink: Защо мислиш, че е неизвоювано ? :mrgreen:
BESS написа: Защо и другите трябва да ти вярват? Защото ти сам не си вярваш и трябва да спечелиш подкрепа ли? Добре е че не съм психиатър има толкова непоправими случаи :?

Някъде да съм казал, че другите трябва да ми вярват ?


Всеки има право да се бори за Любовта си. Ако си го извоюва / това право или самата Любов/ по пътя на магията, ще има възможността да се убеди в съществуването на неща, в които преди не е вярвал.
Винаги има някой, който знае работата си повече от нас - желаещите Любов на всяка цена :)
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Enforcer » 15 Фев 2008, 21:17

BESS написа: .. Добре е че не съм психиатър има толкова непоправими случаи :? ...

BESS би ли обяснил какво искаш да кажеш тук ? Че не съм добре психически ли ?
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот xed_x » 03 Мар 2008, 20:40

хмммм интересноо от чисто любопитство да попитам имали равносилен на този ритуал само че за мъже! не ми казвайте сперма само щото не мисля че е същото!
Аватар
xed_x
 
Мнения: 4
Регистриран на: 14 Ное 2007, 19:45

Мнениеот hoodoo007 » 03 Мар 2008, 21:21

Здравей Кики. Това с менструалната кръв е доста крайна мярка. Предлагам ти да се срещнеш с мен лично и да ми го приложиш ;) На мен са ми го прилагали много пъти, но мисля, че не ми действа...
Аз мога да бъда твой сексуален роб и без този ритуал....стига да отговаряш на някои критерии :)
Аватар
hoodoo007
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 12 Фев 2008, 04:13

Мнениеот venus » 04 Мар 2008, 06:02

Предлагам на мъжете и жените, търсещи отговор в любовната магия, да се замислят над един прост факт: Жените не търсят секс, а любов (в повечето случаи). Мъжете често търсят секс, наричайки го любов. Жените използват секса, за да получат любов; а мъжете използват любовта, за да получат секс. Любовта и сексът са различни неща и ако човек се помъчи да разбере какво точно желае другия, без да му прехвърля собствените си желания, ще отпадне необходимостта от ритуали.

xed_x написа:хмммм интересноо от чисто любопитство да попитам имали равносилен на този ритуал само че за мъже! не ми казвайте сперма само щото не мисля че е същото!

Логично е аналогичен ритуал да включва използването на кръв от мъжа. Вероятно би имало сила и използването на сперма (като имаме предвид какво е отношението на източните учения към семенната течност), стига човек да знае как.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот Cath » 05 Мар 2008, 08:26

Венера, тея банални изрази не са кой знае колко верни, честно казано, а статията просто няма да коментирам.

аналогичен ритуал за мъже би включил по-скоро сперма, от колкото кръв. недейте да слагате знак за равенство между кръвта и менструалната кръв!!!
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот mandragorko » 05 Мар 2008, 10:01

...относно кой,какво търси в любовната магия,всеки сам може да тълкува нещата,Venus е права само до някъде,но за сметка на това права до болка!!!!...
...търсенето на помощ от страна на магията е просто най-лесния начин за решаване на не само любовни мъки, а и финансови проблеми,придобиване на обаяние и "външна" красота(за вътрешната май рядко се досещаме),възможност за притежание на власт и контролиране на околните,без оглед на средства и методи...но най-лесният или кратък път не винаги са най-добрия или безопасен...
...употребата на енергийни носители(кожа,кръв,косми,сперма и други телесни течности) в магията е с цел засилване на мощта и магнитно привличане на този/това към което се стремим...колкото и гнусно да ви се струва,тези неща са абсолютно нормални,те са част от вашите тела...ако те са ти неприятни,това значи,че самият ти се отвращаваш от себе си,своето тяло и всичко,което то прави...
...до колко е морално обаче да привличаме някого,посредством тези енергиини носители,оставам на всеки сам да намери за себе си отговора...някои неща съществуват единствено и само ,за да може да се направи сравнение,дали е добре или зле нещо да бъде сторено,но това не задължава с нищо,някой да прилага "някои" методи за сметка на други,по-алтернативни...в много постове,не само мои,се споменава,че в природата има равновесие,винаги имаш право на избор...етиката на взаимоотношенията е силна материя,която явно може дари да бъде въведена като учебен час,защото явно и училище за родители няма-някои неща започват точно от дома и семейството,но това вече е друга тема....
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот venus » 05 Мар 2008, 10:49

Cath написа:Венера, тея банални изрази не са кой знае колко верни, честно казано, а статията просто няма да коментирам.

Опитът показва, че колкото са по-банални нещата, толкова повече истина има в тях. Аз не абсолютизирам това твърдение, напротив - нито един от мъжете в моя живот не е робувал на секса, така че съм последният човек, който би твърдял това и би поставил всички жени или всички мъже под един знаменател. За мъжете не желая да говоря, защото не съм мъж и не бих могла да ги разбера толкова добре, колкото бих искала. Но за жените, които посягат на магията, съм доста сигурна, че търсят чувства, а не секс. Далеч не всички мъже биха били склонни да продължават сексуалните си отношения с жена, с която приключват любовна връзка (каквито са повечето случаи), но има и такива. В повечето случаи жените се примиряват с това и след време връзката или приключва изобщо, или продължава в доста приемлива и за двамата форма, дори може да се възроди. Когато двамата се успокоят и преразгледат отношенията си.

Но към магия най-често посягат онези жени, които нямат възможност за никакви отношения с мъжа, който обичат. И те желаят възстановяване именно на чувствата, като са склонни да използват и секса за това. Защото при повечето мъже това действа. Но жената търси чувството. И понеже мъжете рядко си дават сметка колко са различни жените, а още по-рядко се опитват да погледнат от тяхната гледна точка, много от тях смятат, че жените правят магии, за да вкарат мъжа в леглото си. Аз не познавам жена, за която сексът е самоцел (не изключвам да има и такива, светът е шарен). И поради това става още по-безпредметно използването на магия, защото тя може да повлияе на волята на мъжа, на нагона му, но не и на чувствата му. Виждала съм такива мъже - това е всичко друго, но не и любов. Един човек, който не е на себе си, реагира неадекватно, променя непрестанно настроението си и не разбира какво се случва с него - лично аз не бих желала да видя мъжа, който обичам, така, още по-малко аз да му го причиня.

А що се отнася до линка - просто различна гледна точка. Не заставам нито зад нея, нито срещу нея, само я споделям.

мандрагорко,

и аз мисля като теб. когато човек осъзнае някои неща, разбира колко малко от тях имат действителна стойност. "Любовта", придобита чрез магия, определно не е сред тях, поне за мен.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот nick » 22 Мар 2008, 20:57

xed_x написа:хмммм интересноо от чисто любопитство да попитам имали равносилен на този ритуал само че за мъже! не ми казвайте сперма само щото не мисля че е същото!

има много по силни и незнам още някой да е успял да ги развали.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот xed_x » 29 Мар 2008, 23:03

може и да има може и да няма всичко е относително! чисто хипотетично попитах като гледам има всевазможни ритуали но според мен ако има магия не мисля че всичко е толкова опростено и елементарно вапрос на способности според мен а не чак толкова на ритуали! ами нека да разберем какво имаш в предвид!
Аватар
xed_x
 
Мнения: 4
Регистриран на: 14 Ное 2007, 19:45

Мнениеот MrFaust » 03 Апр 2008, 21:09

xed_x написа:като гледам има всевазможни ритуали но според мен ако има магия не мисля че всичко е толкова опростено и елементарно вапрос на способности според мен а не чак толкова на ритуали!


А ритуалите за какво мислиш , че служат - не са ли те всъщност способа за отключване на определени способности ;) ...
In hoc signo vinces
Аватар
MrFaust
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 99
Регистриран на: 13 Авг 2007, 20:36

Мнениеот bastardoo » 06 Окт 2008, 00:04

А аз искам да пипитам.Четох и в другата тема и тук че е много сложна направата на тази магия с мензиз.Имам приятелка която преди време сложи от мензиса си в...мисля че в сок или мляко (незнам точно) на приятеля си.Но нямало толкова силно действие.ИСКАМ ДА ПОПИТАМ КАКВО ЩЕ СТАНЕ АКО ПАК СЕ ЗАХРАНИ МЪЖА С МЕНЗИСА НА СЪЩОТО МОМИЧЕ НО НАПРАВЕНО ПО НАЧИНА КОЙТО Е ОПИСАН ТУК??моля ви кажете защото не искам смъртни случаи а и ми е интерено дали магията ще подейства още по силно.Те са си заедно още ама тя е полудяла нещо иска той да я обича много по силно.Благодаря ви предварително.АААаа мензиза който е сложила е било точно след като правили секс точно тогава и дошло.незнам дали има значение.. :roll:
Аватар
bastardoo
 
Мнения: 5
Регистриран на: 05 Окт 2008, 23:27

Мнениеот bellastella » 06 Окт 2008, 06:42

bastardoo написа:А аз искам да пипитам.Четох и в другата тема и тук че е много сложна направата на тази магия с мензиз.Имам приятелка която преди време сложи от мензиса си в...мисля че в сок или мляко (незнам точно) на приятеля си.Но нямало толкова силно действие.ИСКАМ ДА ПОПИТАМ КАКВО ЩЕ СТАНЕ АКО ПАК СЕ ЗАХРАНИ МЪЖА С МЕНЗИСА НА СЪЩОТО МОМИЧЕ НО НАПРАВЕНО ПО НАЧИНА КОЙТО Е ОПИСАН ТУК??моля ви кажете защото не искам смъртни случаи а и ми е интерено дали магията ще подейства още по силно.Те са си заедно още ама тя е полудяла нещо иска той да я обича много по силно.Благодаря ви предварително.АААаа мензиза който е сложила е било точно след като правили секс точно тогава и дошло.незнам дали има значение.. :roll:


Кви са тия глупости, които правите бе? Това изобщо не е за твоята приятелка - питаш за себе си, то е ясно.
Гадно ми е, защото преди месец разбрах за моят братовчед, който в момента е под въздействието на такава магийка - горкият, направо не е на себе си момчето. Превърта със всеки изминал ден, върши глупост след глупост и се съсипва по всеки възможен начин заради неговата приятелка. Онзи ден е искал да се самоубива, но преди това здраво се е напил или дрогирал, не зная точно и е стоял цяла вечер на жп-линията извън града в това състояние. Защо е бил там ли? Защото вече не е същия лъчезарен, усмихнат и самоуверен човек, който беше. Изпаднал е в невероятни депресии и мрачни настроения, които го погубват. Той наистина вече е Зомбиран в буквалния смисъл на тази дума. Тая неговата, само ако ми падне
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Мнениеот Gibon » 06 Окт 2008, 16:28

bellastella написа:
bastardoo написа:А аз искам да пипитам.Четох и в другата тема и тук че е много сложна направата на тази магия с мензиз.Имам приятелка която преди време сложи от мензиса си в...мисля че в сок или мляко (незнам точно) на приятеля си.Но нямало толкова силно действие.ИСКАМ ДА ПОПИТАМ КАКВО ЩЕ СТАНЕ АКО ПАК СЕ ЗАХРАНИ МЪЖА С МЕНЗИСА НА СЪЩОТО МОМИЧЕ НО НАПРАВЕНО ПО НАЧИНА КОЙТО Е ОПИСАН ТУК??моля ви кажете защото не искам смъртни случаи а и ми е интерено дали магията ще подейства още по силно.Те са си заедно още ама тя е полудяла нещо иска той да я обича много по силно.Благодаря ви предварително.АААаа мензиза който е сложила е било точно след като правили секс точно тогава и дошло.незнам дали има значение.. :roll:


Кви са тия глупости, които правите бе? Това изобщо не е за твоята приятелка - питаш за себе си, то е ясно.
Гадно ми е, защото преди месец разбрах за моят братовчед, който в момента е под въздействието на такава магийка - горкият, направо не е на себе си момчето. Превърта със всеки изминал ден, върши глупост след глупост и се съсипва по всеки възможен начин заради неговата приятелка. Онзи ден е искал да се самоубива, но преди това здраво се е напил или дрогирал, не зная точно и е стоял цяла вечер на жп-линията извън града в това състояние. Защо е бил там ли? Защото вече не е същия лъчезарен, усмихнат и самоуверен човек, който беше. Изпаднал е в невероятни депресии и мрачни настроения, които го погубват. Той наистина вече е Зомбиран в буквалния смисъл на тази дума. Тая неговата, само ако ми падне

Извинявай че се намесвам не съм много в час с магията /особенно тази/, впрочем до момента реално не съм виждал такъв човек/Може ли ако е удобно леко по-подробно на ЛС да ми опишеш как се държи/. Ама сопред мен, както казаха не си спомням дали в тази или в другата тема в другия раздел с воля и инат може да се преодалее ефекта, стига той да го иска поне според мен. Обаче в случая смятам, че реално той не го иска. Защо не му предложиш ритуал за пречистване или нещото такова? Тук има доста по-компетентни от мен, които знаят нещо което да върши работа.
Извинете че постнах все пак не ги разбирам много тези странни ритуали.
Лека вечер и весели мигове. icon_angel
Аватар
Gibon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 19 Сеп 2008, 18:22
Местоположение: Мадагаскарски национален парк - третото дърво от четвъртата колона

Мнениеот bastardoo » 06 Окт 2008, 22:30

bellastella ако беше за мен вече да съм я направила и няма кво да питам все пак на 1 стр. пише как става нали?!Зададох въпрос защото тази овца твърдо е решена пак да пробва и не искам приятеля и който е много добро момче да става както ти казваш "зомбиран".
Аватар
bastardoo
 
Мнения: 5
Регистриран на: 05 Окт 2008, 23:27

Мнениеот bastardoo » 06 Окт 2008, 22:35

Gibon и аз не ги разбирам за това питам.Той странно не се държи незнам обича я ама е по прикрит.То за това тя иска да повтори за да подсили незнам нямам прецтава пък и не мога да говоря такива роботи за пречистване и подобни пред него ще ме помисли за луда :) и все пак моля някой да каже какво може да се случи ако му направи пак...много ми е гадно за момчето..:(
Аватар
bastardoo
 
Мнения: 5
Регистриран на: 05 Окт 2008, 23:27

Мнениеот galina_dim » 07 Окт 2008, 07:12

Не четете, мили мои, не четете. Има две теми за магия с менструална кръв. Дамнаменеус обяснява на физическо ниво какво се случва с момичето и с момчето. Аз, за разлика от него, съм по-емоционална и направо представям картини на следствията.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Gibon » 08 Окт 2008, 05:24

bastardoo написа:Gibon и аз не ги разбирам за това питам.Той странно не се държи незнам обича я ама е по прикрит.То за това тя иска да повтори за да подсили незнам нямам прецтава пък и не мога да говоря такива роботи за пречистване и подобни пред него ще ме помисли за луда :) и все пак моля някой да каже какво може да се случи ако му направи пак...много ми е гадно за момчето..:(

/offtopic
Извинете се, че пак поствам. Сигурна ли си, че това не плод на твои лични чувства към дадения младеж /не съм му баща или пък той на дали посещава тзи форум, може да кажеш/ /просто задавам този въпрос защото искам да преценя до колко мнението ти е обективно/? Убедена ли си, че дадената девойка реално е направила такъв риуал и тя ли ти го е споменала или някой друг?
Предполагам че е притеснителен и за това се държи сдържано, дори и с магия не съм убеден, че характера може да се промени коренно/тези които се занимават с ритуали и т.н. може да кажат нещо друго/. Предполагам че те имат връзка щом му е дала да консумира .........../че ме гнус да го кажа/, затова и питам какви са твойте чувства към него освен че ти е гадно?
може да се случи ако му направи пак...много ми е гадно за момчето..

За това лично нищо не мога да ти кажа не ги разбирам тези неща.
Тогава в какво се изразвя промяната му?
Аватар
Gibon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 19 Сеп 2008, 18:22
Местоположение: Мадагаскарски национален парк - третото дърво от четвъртата колона

Мнениеот Gibon » 08 Окт 2008, 17:00

/offtopic
Извинете се, че пак поствам

Имах предвид че аз се извинявам че поствам, ама го писах по никое време преди работа.
Аватар
Gibon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 19 Сеп 2008, 18:22
Местоположение: Мадагаскарски национален парк - третото дърво от четвъртата колона

Мнениеот bellastella » 08 Окт 2008, 19:44

Gibon написа:
bellastella написа:
bastardoo написа:А аз искам да пипитам.Четох и в другата тема и тук че е много сложна направата на тази магия с мензиз.Имам приятелка която преди време сложи от мензиса си в...мисля че в сок или мляко (незнам точно) на приятеля си.Но нямало толкова силно действие.ИСКАМ ДА ПОПИТАМ КАКВО ЩЕ СТАНЕ АКО ПАК СЕ ЗАХРАНИ МЪЖА С МЕНЗИСА НА СЪЩОТО МОМИЧЕ НО НАПРАВЕНО ПО НАЧИНА КОЙТО Е ОПИСАН ТУК??моля ви кажете защото не искам смъртни случаи а и ми е интерено дали магията ще подейства още по силно.Те са си заедно още ама тя е полудяла нещо иска той да я обича много по силно.Благодаря ви предварително.АААаа мензиза който е сложила е било точно след като правили секс точно тогава и дошло.незнам дали има значение.. :roll:


Кви са тия глупости, които правите бе? Това изобщо не е за твоята приятелка - питаш за себе си, то е ясно.
Гадно ми е, защото преди месец разбрах за моят братовчед, който в момента е под въздействието на такава магийка - горкият, направо не е на себе си момчето. Превърта със всеки изминал ден, върши глупост след глупост и се съсипва по всеки възможен начин заради неговата приятелка. Онзи ден е искал да се самоубива, но преди това здраво се е напил или дрогирал, не зная точно и е стоял цяла вечер на жп-линията извън града в това състояние. Защо е бил там ли? Защото вече не е същия лъчезарен, усмихнат и самоуверен човек, който беше. Изпаднал е в невероятни депресии и мрачни настроения, които го погубват. Той наистина вече е Зомбиран в буквалния смисъл на тази дума. Тая неговата, само ако ми падне

Извинявай че се намесвам не съм много в час с магията /особенно тази/, впрочем до момента реално не съм виждал такъв човек/Може ли ако е удобно леко по-подробно на ЛС да ми опишеш как се държи/. Ама сопред мен, както казаха не си спомням дали в тази или в другата тема в другия раздел с воля и инат може да се преодалее ефекта, стига той да го иска поне според мен. Обаче в случая смятам, че реално той не го иска. Защо не му предложиш ритуал за пречистване или нещото такова? Тук има доста по-компетентни от мен, които знаят нещо което да върши работа.
Извинете че постнах все пак не ги разбирам много тези странни ритуали.
Лека вечер и весели мигове. icon_angel


Така.
Искаш да знаеш как се държи моят братовчед ли?
Ами като идиот. Зомбиран идиот!
Той е красив, умен, добър и интелигентен. Казвам го, защото мисля че е важно, когато трябва да обясня защо няма жена, която да не го пожелае и накрая к'во, някаква селянка с невзрачна външност и на всичкото отгоре с интелектуален дефицит го е подлудила отвсякъде. Той зарязва близките си, въобще не иска да ги чуе и тича след нея. Тя го прави на луд. Ходи с други, кара го да ревнува нон стоп и на всичкото отгоре тя самата го следи и му прави сцени на ревност, но преди това ясно му е дала да разбере, че се разделят. Абе пълен абсурд. Хем тя самата не го иска, хем го следи, хем го ревнува и в същото време той тича по нея, дава всичките си пари, само за да й направи впечатление, а тя го унижава и го кара да полудява.
Звучи глупаво, но сега се получава така, че тя, тъпата кучка, която го вакар в този филм, вече не го желае, но той е полудял на тема НЕЯ и върши само безумия. Тя пък ходи с някакъв друг и вече не се интересува от него. Той така се срива от мъка, че вероятно вече взима и някакъв наркотик или пък се пропива. Само предполагам, защото той е в друг град и няма как да говорим. Приятелите му вече не могат да го познаят. За к'во й трябваше на кучката да го захранва с тая гнусотия, когато така или иначе нямаше намерение да бъде с него занапред. Ей за това най-много ме е яд. Чула - недочула, разбрала - недоразбрала и айде, менструална кръв. Беснея само при тая мисъл. Той може да има всяка жена, която пожелае - ама не. Селянката - Тя и само Тя. Дано да й се върне по-скоро. Защо един невинен мъж трябва да страда, когато тя забърка цялата тая нелепост. Защо на нея сега й е добре, а той може във всеки един момент да реши, че трябва да се самоубие. Защоооооооооооооооо? tearyeyed
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

ПредишнаСледваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта