Ритуалът на менструалната кръв.

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Gibon » 09 Окт 2008, 04:04

bellastella написа:Така.
Искаш да знаеш как се държи моят братовчед ли?
Ами като идиот. Зомбиран идиот!
Той е красив, умен, добър и интелигентен. Казвам го, защото мисля че е важно, когато трябва да обясня защо няма жена, която да не го пожелае и накрая к'во, някаква селянка с невзрачна външност и на всичкото отгоре с интелектуален дефицит го е подлудила отвсякъде. Той зарязва близките си, въобще не иска да ги чуе и тича след нея. Тя го прави на луд. Ходи с други, кара го да ревнува нон стоп и на всичкото отгоре тя самата го следи и му прави сцени на ревност, но преди това ясно му е дала да разбере, че се разделят. Абе пълен абсурд. Хем тя самата не го иска, хем го следи, хем го ревнува и в същото време той тича по нея, дава всичките си пари, само за да й направи впечатление, а тя го унижава и го кара да полудява.
Звучи глупаво, но сега се получава така, че тя, тъпата кучка, която го вакар в този филм, вече не го желае, но той е полудял на тема НЕЯ и върши само безумия. Тя пък ходи с някакъв друг и вече не се интересува от него. Той така се срива от мъка, че вероятно вече взима и някакъв наркотик или пък се пропива. Само предполагам, защото той е в друг град и няма как да говорим. Приятелите му вече не могат да го познаят. За к'во й трябваше на кучката да го захранва с тая гнусотия, когато така или иначе нямаше намерение да бъде с него занапред. Ей за това най-много ме е яд. Чула - недочула, разбрала - недоразбрала и айде, менструална кръв. Беснея само при тая мисъл. Той може да има всяка жена, която пожелае - ама не. Селянката - Тя и само Тя. Дано да й се върне по-скоро. Защо един невинен мъж трябва да страда, когато тя забърка цялата тая нелепост. Защо на нея сега й е добре, а той може във всеки един момент да реши, че трябва да се самоубие. Защоооооооооооооооо? tearyeyed


Само два въпроса искам да ти задам още.
Преценката ти ме се струва малко, как да кажеме пречупена през погледа на това, че сте роднини. Според мен не мислиш много обективно.
1/ От къде си сигурна че му е дала такова нещо?
bellastella написа:Той зарязва близките си, въобще не иска да ги чуе и тича след нея. Тя го прави на луд. Ходи с други, кара го да ревнува нон стоп и на всичкото отгоре тя самата го следи и му прави сцени на ревност, но преди това ясно му е дала да разбере, че се разделят. Абе пълен абсурд. Хем тя самата не го иска, хем го следи, хем го ревнува и в същото време той тича по нея, дава всичките си пари, само за да й направи впечатление, а тя го унижава и го кара да полудява.

Впрочем виждал съм подобен случай не е много лицеприятно. Не знам дали е от ритуал ама беше не много лицеприятно.
2/ Впрочем така си го казала в поста си, че все едно тя си отмъщава за нещо има ли за какво?/най-веоятно няма да знаеш/
Ако това където описа и това за което аз ти споменах, имат еднакъв корен /т.е. и при двата случая и използван ритуал или там друго си нещо .../ не е на добре, при моя познат агонията беше няколко години и изведнъж спря /може би защотото тя го е развалила/.

Благодаря, че подробно ми го описа.
Лек ден на всички

icon_flowerface
Аватар
Gibon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 19 Сеп 2008, 18:22
Местоположение: Мадагаскарски национален парк - третото дърво от четвъртата колона

Мнениеот zizu_78 » 06 Май 2010, 14:24

ЗАЩО СМЯТАТЕ РИТУАЛА ЗА КРАЕН ? ЧЕ ТО ВСЯКА ФОРМА НА ВЪНШНА НАМЕСА И ВЛИЯНИЕ Е КРАЙНА.СЯТАМ ,ЧЕ ЧОВЕК,ЗА ДА СТИГНЕ ДОТУК Е ОПИТАЛ ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ СРЕДСТВА И В ТОВА ВИЖДА ОЩЕ ЕДИН ШАНС.ТАКА ЧЕ,НЯМА МАГИЯ ,КОЯТО ДА НЕ Е КРАЙНА. ИМА ТОЛКОВА ПО-КРАЙНИ НЕЩА КАТО НАПРИМЕР ДА ОТНЕМЕШ ЖИВОТА НА НЯКОГО,НО ТОВА Е ДРУГА ТЕМА-ЗЛОВЕЩА. БЛАГОДАРЯ!
Аватар
zizu_78
 
Мнения: 5
Регистриран на: 05 Май 2010, 15:26

Мнениеот valko » 06 Май 2010, 22:04

zizu_78 написа:ЗАЩО СМЯТАТЕ РИТУАЛА ЗА КРАЕН ? ЧЕ ТО ВСЯКА ФОРМА НА ВЪНШНА НАМЕСА И ВЛИЯНИЕ Е КРАЙНА.СЯТАМ ,ЧЕ ЧОВЕК,ЗА ДА СТИГНЕ ДОТУК Е ОПИТАЛ ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ СРЕДСТВА И В ТОВА ВИЖДА ОЩЕ ЕДИН ШАНС.ТАКА ЧЕ,НЯМА МАГИЯ ,КОЯТО ДА НЕ Е КРАЙНА. ИМА ТОЛКОВА ПО-КРАЙНИ НЕЩА КАТО НАПРИМЕР ДА ОТНЕМЕШ ЖИВОТА НА НЯКОГО,НО ТОВА Е ДРУГА ТЕМА-ЗЛОВЕЩА. БЛАГОДАРЯ!


Има крайна, или обекта на въздействие да изпълни "програмата" и да е с някой или да умре. Друг избор няма.
Целунете ми чакрата!
Аватар
valko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 97
Регистриран на: 18 Апр 2009, 08:29

Мнениеот zizu_78 » 07 Май 2010, 07:27

МОЛЯ ПО-ОПИТНИТЕ ДА МЕ ИЗВНЯТ ЗА НЕВЕЖЕСТВОТО,НО ИСТИНАТА Е ,ЧЕ ДО МОМЕНТА НЕ СЪМ ПРИБЯГВАЛА ДО ПОДОБНИ МЕТОДИ,А И ДО КАКВИТО И ДА БИЛО ДРУГИ ,ЗА ДА СИ ВЪРНА ИЛИ ЗАДЪРЖА ЛЮБИМ ЧОВЕК ВЪПРЕКИ ЧЕ СЪМ СТРАДАЛА ЗА ТАКИВА ХОРА . ИМАМ ЕДИН ВЪПРОС .ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ТОЧНО ТАЗИ МАГИЯ ДА УБИЕ ЧОВЕКА / ОБЕКТА/И ПО КАКЪВ НАЧИН ? МОЖЕ БИ ВЪПРОСЪТ МИ Е БАНАЛЕН ,НО НЕ СЪМ НА ЯСНО. ПИТАМ ЕДИНСТВЕНО И САМО ЗА ИНФОРМАЦИЯ.МИСЛЯ ,ЧЕ АЗ ЛИЧНО НЕСЪМ СПОСОБДА ДА ИЗВЪРША ПОДОНИ НЕЩА,НО ДА НЕ СЕ ЗАРИЧАМ ,ЧЕ ЗНАЕ ЛИ СЕ ЧОВЕК ДОКЪДЕ МОЖЕ ДА СТИГНЕ.ТЯ САМА ПО СЕБЕСИ ЛЮБОВТА Е МАГИЯ И ЛУДОСТ.БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ,КОИТО ЩЕ МИ ОТГОВОРЯТ И ПРОЯСНЯТ ВЪПРОСА !
Аватар
zizu_78
 
Мнения: 5
Регистриран на: 05 Май 2010, 15:26

Мнениеот Nemezius » 07 Май 2010, 09:49

А как само не понасям някой да крещи по форумите...

Каквото има да се казва по темата, вече е казано- даденото е непълно и "само с образователна цел"- колкото да се запознаете с основите на подобни манипулации. Обсъждане на етични аспекти и четене на морал в темата нямам намерение да позволявам- всеки има право на избор, в това число и дали да отнеме(или поне да се опита) правото на другия да избере за себе си.

За тези, които се замислят да опит изложените тук непълни подробности: Непълното изпълнение носи само негативи и вреди- хем не постигате целта си(обикновено се постига точно обратното), хем въздействието става неконтролирано, хем има голям шанс и да си навредите чисто физически.

С това май вече темата е напълно изчерпана...
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Re:

Мнениеот prestij » 10 Юли 2010, 16:55

n0angel0s написа:между другото менструалната кръв действа в такива ритуали безотказно : ) :oops:

Да бе даваш на някой и какво, на другия ден той хуква като луд след теб? Не ми се вярва от две капки кръв без никакви познания да стане каквото и да било! Между другото съм чувала преди да говорят разни дами за тези работи, но без каквото и да било друго и действало, но на мен не ми се вярва да е така :wink: !
Аватар
prestij
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Юли 2010, 17:20

Мнениеот ktomov » 26 Сеп 2010, 15:40

Здравейте,
искам да попитам как може тази магия да се развали?
Преди няколко години за пръв път ми беше казано, че ми е направено такова нещо. Наскоро пак ми го потвърдиха. В момента съм на 26 години и отново преживявам много тежка раздяла. Учудвам се от себе си, как от абсолютно смирен, спокоен и уравновесен човек, се превръщам в нервен и недоверчив заради човек когото обичам. Няма да ви утегчавам колко зле се чувствам и за какви неща мисля заради последната си раздяла. Ще съм ви много благодарен ако някой ми каже как може тази магия да се развали, защото аз нямам сили вече да се боря и тотално изгубих вярата в любовта.
Аватар
ktomov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Сеп 2010, 11:43

Мнениеот Nemezius » 26 Сеп 2010, 17:28

Ако е направена както трябва- трудно, както при всяка магия, свързана със захранване.
ktomov написа:тотално изгубих вярата

При това положение вече е още почти невъзможно човек да си помогне сам.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот ktomov » 28 Сеп 2010, 07:52

Nemezius написа:При това положение вече е още почти невъзможно човек да си помогне сам.

И все пак има ли конкретен начин, по който тази магия може да се развали?
Някой може ли да ми препоръча човек, при когото да ида и да ми помогне?
Аватар
ktomov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Сеп 2010, 11:43

Мнениеот graziela » 09 Дек 2010, 11:33

Някой знае след колко време започва да действа тази магия?
Аватар
graziela
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Ное 2010, 13:20

Мнениеот Магичка » 26 Яну 2011, 21:37

И все пак има ли конкретен начин, по който тази магия може да се развали?
Аватар
Магичка
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Яну 2011, 20:31

Мнениеот hamster » 27 Яну 2011, 11:35

има ама "кой да чете"
пак със "захранка"
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот mira55 » 22 Фев 2011, 14:30

Някой знае след колко време започва да действа тази магия? sad11
Аватар
mira55
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 09 Авг 2009, 12:29
Местоположение: Sofia

Предишна

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта