Успешна любовна магия

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

За или против любовната магия?

Да
54
56%
Против
25
26%
Нямам мнение
17
18%
 
Общо гласове : 96

Мнениеот venus » 30 Дек 2007, 16:12

Понеже това е любимата тема на всички във форума, пък и тук му е мястото, защото споровете възникват навсякъде, където не им е мястото... искам да поставя въпросът:

Има ли някой, който е направил сполучлива любовна магия и би я повторил?

Под сполучлива имам предвид възстановяване на връзката до желаното й състояние на хармония и любов между двамата, такава, каквато е била преди раздялата, при което извършителят на магията да не е съжалил за извършването й в нито един момент след това, по какъвто и да е повод (изключвам обичайните отношения между хората и свързаните с това проблеми)... и толкова доволен от ефекта - да бъде готов да я повтори отново при проблем със същия или друг партньор.

Нямам личен опит, но имам наблюдения върху близки хора, които ме карат да смятам, че това не е възможно. Бих била благодарна на всеки, който сподели опит. Би било от полза за всички.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот Leg1oN » 30 Дек 2007, 16:40

За мен любовна магия няма - или някой те обича, заради това, което си, или не, никакви заклинания не могат да създадат истински чувства.
Една връзка не може да се крепи на нищо друго освен на взаимни чувства и доверие!!
Аватар
Leg1oN
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Дек 2007, 23:44

Мнениеот avanabil » 30 Дек 2007, 16:50

venus написа:Понеже това е любимата тема на всички във форума, пък и тук му е мястото, защото споровете възникват навсякъде, където не им е мястото... искам да поставя въпросът:

Има ли някой, който е направил сполучлива любовна магия и би я повторил?

Под сполучлива имам предвид възстановяване на връзката до желаното й състояние на хармония и любов между двамата, такава, каквато е била преди раздялата, при което извършителят на магията да не е съжалил за извършването й в нито един момент след това, по какъвто и да е повод (изключвам обичайните отношения между хората и свързаните с това проблеми)... и толкова доволен от ефекта - да бъде готов да я повтори отново при проблем със същия или друг партньор.

Нямам личен опит, но имам наблюдения върху близки хора, които ме карат да смятам, че това не е възможно. Бих била благодарна на всеки, който сподели опит. Би било от полза за всички.


Любовна магия в най-суров вид - не и никога не бих използвала. Но ритуали, подгряващи вече установена и леко монотонна връзка - да, правила съм и определено съм доволна от ефекта. Какъв е той - ами връщане на нежността, романтиката, чувствеността, влюбените погледи, желанието....все неща, които някак си с времето поизостават на заден план. Но всичко това, за което говоря касае вече установена, стабилна и взаимно-споделена любов, в която няма място за колебаня, изневери, предателства и разни такива, поставящи под въпрос връзката като цяло.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Secret_name_ » 30 Дек 2007, 18:32

Никога не съм правила любовна магия ,нито пък съм прибягвала до услугите на други хора,защото винаги съм разчитала на това ,което съм!

Харесвам себе си и не мисля че ми е нужна любовна магия,за да привлека човека ,които харесвам или обичам!

Какво ще ми коства ако положа малко усилия,че какво по хубаво има от флирта,от тръпката "Харесва ли ме ,не ме ли харесва " ,защо трябва да се лишаваме от тези неща?

НЕ ВСИЧКО И НЕ НА ВСЯКА ЦЕНА!

Дори и връзката ми да не върви ,дори да има някакви кризи и т.н. ,какво от това ,човек трябва да вярва,че може САМ да поправи нещата ,да се поучи и следващия път да не допуска същата грешка !

Ако един човек не отговаря на чувствата ни,защо просто не продължим напред ?Значи че тои не е човека за нас ,само си губим времето с него ...

Ми това е мнението ми ... против съм любовната магия ,това е прекалено груба намеса в живота на някой.
Аватар
Secret_name_
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 24 Окт 2007, 04:48

Мнениеот ExalTeD_0ne » 30 Дек 2007, 21:44

Аз съм против!Така и не разбрах защо я наричате лябовна,след като не поражда любов.
Бил,Съм Бил Пил...Да..Да
Аватар
ExalTeD_0ne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 63
Регистриран на: 07 Май 2007, 00:00
Местоположение: В средата на нищото...

Мнениеот anakonda79 » 12 Дек 2009, 16:36

Аз съм твърдо ЗА !!! Е не точно за подобряване на отношенията но наскоро приключих с връзка в която бях вложила много и това беше моят начин да си отмъстя... Знам че звучи грозно и навярно много хора ще ме осъдят за постъпката но няма по върховно усещане за удовлетвореност да причиниш на другият това което той ти е сторил а ти си прощавал не веднъж.
skype: mariq123489
Аватар
anakonda79
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Дек 2009, 21:24
Местоположение: България

Мнениеот venus » 13 Дек 2009, 09:42

anakonda79 написа:Аз съм твърдо ЗА !!! Е не точно за подобряване на отношенията но наскоро приключих с връзка в която бях вложила много и това беше моят начин да си отмъстя... Знам че звучи грозно и навярно много хора ще ме осъдят за постъпката но няма по върховно усещане за удовлетвореност да причиниш на другият това което той ти е сторил а ти си прощавал не веднъж.


Една китайска поговорка казва: "Тръгнеш ли да търсиш отмъщение, изкопай два гроба"
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот Lord Voldemor » 14 Дек 2009, 10:11

Чудесна е поговорката.
Според моя опит,жените прилагат съзнателно или не,много повече магичност,отколкото мъжете.Причината е ясна-жената е по чувствителна и интуитивна,и това и помага да се ориентира в ситуациите доста по-бързо.
От тази гледна точка мъжът трябва да прилага магия на свой ред,то тя да не е с цел да подчинява волята на жената,а да преодолява собствените си недостатъци.Чрез такава авторефлексия си възвърнах моята Любов,когато я бях загубил преди време.
В крайна сметка нещата се градят на качествата,притежавани от двойката...
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта