Страничните ефекти от любовната магия

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот venus » 04 Яну 2008, 21:22

Днес попаднах на това, авторът е сериозен човек, чиито мнения аз уважавам. Реших, че е полезно да споделя.

... Освен това, човек може и да не е болен, но пък да има болнави желания - например някой емоционален инвалид си е наумил, че иска да се ожени/омъжи за едикой си, но е задръстеняк и половина, и единствения начин, на който разчита е да си поръча "любовна магия"... Днес много хора боледуват чисто физически просто като крайна форма на несъгласие, съэпротива, действия против волята (без да го знаят), или груба намеса в живота им, така че се оказва, че може да си "щастливо" женен мъж или жена от 3-4-5-7 години, след краткотрайна но бурна връзка с "половинката", която поне година е обмисляла и премисляла, и е поръчала поне две любовни магии (за повече сигурност) и те наистина действат- съответния човек е вече минал под венчилото...ама минават тези няколко години (около 7 години най-често) и омагьосания се чувства зле, няма да обсъждам емоционално състояние, но е достатъчно да дам точно такъв пример с жена на 27 години, с наскоро диагностициран неходжкинов лимфом - при това, с ретробулбарна локализация (зад очната ябълка), поради което всъщност е осъществена неврохирургична интервенция, от която пък има късни последствия - контрактура на челюстната става и невъзможност за отваряне на устата повече от 4-5 мм, и на едно дежурство попадна на мен. Диагностицирането на това, което описах е много лесно, особено с антуража от съпруг, свекърва, свекър, брат и сестра на съпруга... Съпругът й, колкото и мил човек да изглежда, и да се отнася привидно мило с нея, просто я приема като скъпоструваща инвестиция - жена си де...
Питам - ще се наеме ли някой да лекува такъв случай, къде, и как?
От два месеца тази жена си отваря устата нормално без никакви операции и прилагани лекарства, защото самата тя сметна за нужно да ми разкаже повече... а аз пък явно разполагах с това, което би помогнало - но, всяко нещо си има цена. Енергийното очистване при нея протече тежко, всеки който се е забърквал в подобни операции знае, че ако се наеме да "оперира" "омагьосани", това може да струва в някои случаи живота на "поръчителя" - в случая се случи така, че съпругът й загина в катастрофа извън страната, освен това, след като бил идентифициран, при транспортирането вместо в България, е попаднал в Гърция, а там явно са намерили начин да се "отърватг" от "трупа"- трупът не се върна, нямаше погребение. Жената осъзна много неща, разбра защо цели 5 пъти за 2 години е претърпяла спонтанни аборти. Така и не започна химиотерапия... Сега си е в родния град, в който познавам човек, който може да й помогне по определен начин като провеждане на лечение, и когато се срещна в интернет с нея или с него, имам възможността да си взема дълбока глътка въздух...
В крайна сметка, еднакво трудно е да убедиш и да разубедиш някой по отношение на химиотерапията, да му обясниш какво представлява, как действа, и какви последствия може да има, съзнавайки, че единствения залог за успех е нещо с което не разполагаш - нейното собствено желание.

За съжаление, тя е само един пример от стотици и дори хиляди такива, които всъщност изобщо не достигат до идея за някаква алтернатива- енергиен проблем-съпротива-рак-химиотерапия-ремисия според стадия- и все някой ден попадаш в "одиночка душегубка" (така наричаха стаите в клиниката по хематология когато бях студент- клиниката беше при това разположена на тавана на една стара сграда...и единичните стаи няма да описвам какво могат да причинят на съвсем здрав човек, камо ли на болен...)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот n0angel0s » 04 Яну 2008, 21:34

Отдавна бях чела, че ако любовната магия не се развали до 8 год. (ще излъжа точния брой години, но тази цифра ми се върти в главата), тогава на този, който му е направена магията умира..
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот Wizard » 04 Яну 2008, 22:24

За първи път чувам такова нещо :)
Всъщност може и да умре, ако преди това са му направили и магия за смърт :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Pa'u Zotoh Zhaan » 04 Яну 2008, 22:47

Мда аз преди много време направих глупостта да направя 3 spella на 1 и същи човек, резултата беше, че той се влюби 2 пъти по-силно в неговото момиче...Така,че не си играйте, много много с магии, които така пряко и силно засягат някой друг...
You'll find it's nice to feel the sun on ya face....
Аватар
Pa'u Zotoh Zhaan
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Яну 2008, 16:40

Мнениеот avanabil » 05 Яну 2008, 09:20

Pa'u Zotoh Zhaan написа:Мда аз преди много време направих глупостта да направя 3 spella на 1 и същи човек, резултата беше, че той се влюби 2 пъти по-силно в неговото момиче...Така,че не си играйте, много много с магии, които така пряко и силно засягат някой друг...


Да, това е възможно развитие на ситуацията, когато целта е раздяла на двама души - определено това вече си е съвсем зловредна магия, няма значение, че се нарича "Любовна". Но има случай, в които най-общо казано целта е, възвръщане на романтиката, разпалване на страстта във вече установена и доказана връзка или пък просто защита на семейството от атаките на 3-ти човек... Мисля, че този случай е по-различен.
Сега обаче се сещам за един пример на такава "любовна" магия със зловреден характер /съжалявам за квалификацията, ако на някой не му допада/, когато целта е привидно прикрита зад връзка, скрепена дори с брак:
Значи Тя и Той са женени от поне 20 години - семейство с 2 деца /син и дъщеря/. Преди да се оженят, Тя го е обичала безумно, но Той е усещал някак си инстинктивно, че не Тя е жената за него. Но, междувременно Тя забременява и ражда първото си дете, което е било причина и за брака. След това Тя усеща, че нещо във брака им не е както трябва - Той постоянно започва да се "заплесва" по други жени и да се забърква в по-лични интимни отношения с тях. Тя страда и прибягва до разни магии и ритуали, през различни етапи от живота му. А Той никога не е оставал без присъствието на следващата и поредна любовница. Тя продължава с магиите и успява до там, че в резултата на магията "прогонва" едната любовница, но пък "освобождава" място за следващата. И така до момента, когато Тя /съпругата/, заболява от рак. Той е съсипан, изпитва съжаление и дава всичките си пари за нейното лечение, но продължава да търси присъствието на чужди жени край себе си. На Нея вече й е безразлично, защото целта й е да се пребори за живота си, Той чувства невероятно силно чувство за вина, че именно Той като съпруг я е докарал до тази болест и в момента двамата са изпаднали в състояние при което взаимно се обвиняват, взаимно се съжаляват, взаимно се нараняват, взаимно се унищожават..... Децата нямат никаква представа за това, което се случва между родителите им.....
Това е реален случай с мои познати. Дадох примера, защото Тя през цялото време си е мислила, че просто Защитава семейството и съпругът си от нападките на другите жени.
В крайна сметка при този род магия е важно да се направи разбор на изходните данни и едва тогава да се пристъпи към нея....
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Enforcer » 05 Яну 2008, 10:40

venus написа:..."човек с болнави желания", "задръстеняк" ...

Мисля да прескоча излиянията на този "шадраван на мъдростта". :wink:
Ай сиктир.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот DarkAngel666 » 05 Яну 2008, 12:33

Enforcer написа:Мисля да прескоча излиянията на този "шадраван на мъдростта".


Мъдро... казано, Kallisti!

Раиса написа:Enforcer, избирателното четене и пропускането на това, което не искаме да прочетем за образа на 'аз'-а си, не променя фактите.
По темата:Един свестен мъж, една осъзната жена не са им нужни крило от прилеп и краче от жаба, нито някоя друга глупост, за да си намерят половинка. Друга е работата с болните на тема притежание, вечно страдащи жертви. Използването на магия специално в тази област показва ниска самооценка и необоснован страх, а за всички които го правят и се тръшкат, че не им действат заклинанията-ами мили мой, желанието ви за резултат е толкова силно, че блокира магиите ви. И поздрав от Буда: всички отговори са вътре в нас. Дерзайте...


Всъщност, всичко променя всичко и нищо променя нищо, както се променят помежду си... и пет тона лен. // По тази логика и на един средно статистичен 25 годишен мъж и една средно статистична 25 годишна жена не им е нужно да ходят където и да било, понеже има някой да ги чака, което навежда на мисълта за Универсална реалност и подтиска вероятността за индивидуални реалности, нямащи си и идея какво е "върховен замисъл" и дори не приемащи, че такова животно съществува (което може да е много близко до реалните факти, ако се приеме, че има една реалност, което е въпрос на индивидуален избор.... парадокс, анархия и Калисти!). Също така допуска вероятността за карма, съдба и всичко имащо близко значение до тези понятия (което отново е въпрос за личен избор, а дали наистина съществува... на никой с всичкия си не му пука, единствено мистицизмът се занимава с подобни майндфак тенденции). Не е необходимо да се използват крака от жаби, но употребата им е по- забавна, а след като част от хората са приели условно парадигмата... да си правят каквото искат, съгласно пълната свобода на волята си, стига да е забавно (което е доста голям процент от днешната младеж, отраснала точно в "промените", и въобще не става въпрос за магия, а за начин на мислене), защо пък не. Относно вглъбеният мистицизъм, който е чиста доза бягане от отговорност и пренасяне вината към "мистични сили"... psyber magick. // Буда... беше нервно хлапе, по някаква случайна случайност реши да търси велика теория за конспирацията (илюминати в частност), стигна до възгледа, че динозаврите са виновни за всичко и потърси решение за голямата си част от свободно време.... което в крайна сметка стана религия.

И поздрав от Буда: всички отговори са вътре в нас.

Кои отговори са вътре? Кое е вътре? Какво е вътре?

-------------бюлетина за избор на психодиспансер-------------
(заградете вярното)
1. Това може ли да се счита за спам:
( ) да; ( ) не; ( )всъщност е индийска мъдрост ( ) Ерис отново забрави да пусне казанчето;

2. Мерлин е:
( ) зелка; ( ) марсианец; ( ) член на сектата на веселия Буда и веселия Христос;

3. Коефициентът ви на интелигентност е:
( ) -100; ( ) 2000; ( ) златна ябълка; ( ) роднина съм с Айнщайн;

4. Има ли световен "илюминати заговор":
( ) колко струваха 1 кг ябълки?; ( ) разбира се, че може да отидеш до Алфа- Кентавър; ( ) Този чай ми действа странно;

5. Числото 5 е:
( ) Адам Вайсхаупт; ( ) Kinderscheisse; ( ) има ли моркови?

Моля, кажете fnord 23 пъти, защото 2 + 3 е пет (също както 2 + 2 =5), 2 делено на 3 е приблизително 0.666 (тоя пак се намеси), и защото 22 и 24 разкриват странната нужда от 23.
Тук е място за много мъдра мисъл...
Аватар
DarkAngel666
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 228
Регистриран на: 17 Фев 2007, 15:25
Местоположение: На кръстопът

Мнениеот venus » 05 Яну 2008, 12:50

Мило другарче DarkAngel,
ако искаш някой да разбере какво казваш, казвай го по разбираем начин.

Ти може да си се просмукал от хаотичните теории до мозъка на костите си (несъзнателното), но не всеки, който посяга към любовна магия е успял. Нещо, което за някой е безопасно, за друг може да бъде много опасно.

И да, отговорите са в нас самите. Който ги е намерил, знае това. А що се отнася до Буда.... смешно е изобщо това, което си написал. Но живи и здрави :) Всеки има глава на раменете си, за да реши в какво да вярва или не.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот Enforcer » 05 Яну 2008, 13:07

Раиса написа:Enforcer, избирателното четене и пропускането на това, което не искаме да прочетем за образа на 'аз'-а си, не променя фактите.
...

Би ли обяснил за кой факти говориш ?
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот puntina » 05 Яну 2008, 13:11

A има ли един вид "симптоми",по които може да се разпознае любовната магия?
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот avanabil » 05 Яну 2008, 13:18

puntina написа:A има ли един вид "симптоми",по които може да се разпознае любовната магия?


Да разглеждаш въздействието на любовната магия като специфична болест със съответната клинична картина, не е твърде уместно. Все пак тя засяга индивидуално и именно по такъв индивидуален начин се проявяват признаците. Все пак в резултат на нея твърде често се проявяват нервност, обърканост, необоснован гняв, раздразнителност, агресия понякога..... такива неща, но това е само мое наблюдение. Убедена съм, че списъка може да бъде разширен.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот puntina » 05 Яну 2008, 13:35

avanabil написа:
puntina написа:A има ли един вид "симптоми",по които може да се разпознае любовната магия?


Да разглеждаш въздействието на любовната магия като специфична болест със съответната клинична картина, не е твърде уместно. Все пак тя засяга индивидуално и именно по такъв индивидуален начин се проявяват признаците. Все пак в резултат на нея твърде често се проявяват нервност, обърканост, необоснован гняв, раздразнителност, агресия понякога..... такива неща, но това е само мое наблюдение. Убедена съм, че списъка може да бъде разширен.
Питам ,защото съм забелязала,че от както баща ми има втори брак с мащехата ми,мен не ме зачита за нищо у дома..за това ми е интересно,майка ми казва,че може да е направила (мащехата ми),някоя любовна магия на баща ми..
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот DarkAngel666 » 05 Яну 2008, 13:41

Мило другарче DarkAngel,
ако искаш някой да разбере какво казваш, казвай го по разбираем начин.


Ами... логиката е нещо прекалено банално, както баналността е банална. Пък и "показването" на друг вид каквото и да било напомня, че съществува "каквото и да било друго" (което е чиста доза fnord). Кой е казал, че е нужна логика в нещо, за да бъде разбрано // нужно ли е да бъде разбрано? Което ме подсеща, света на емоциите, според Будизма е зло, за каква любов става въпрос и какво прави Буда в цялата работа? Макар, че Шекспир е писал много за човешките реалности... (набедете го, че е бил от илюминатите, все пак е и пушил канабис, а Хасан И Сабах, Вайсхаупт, Вашингтон и още куп други такива личности са си поотглеждали това, според някои историци). А за отпред...отгоре, ами... света предполага свобода в сексуалните предпочитания :mrgreen: (макар някои все още да предпочитат жени... което е доста изгодна сделка в крайна сметка // пък и е забавно // сетих се за ЛаВей - "Не обиквай нищо, що не знае смърт").

Ти може да си се просмукал от хаотичните теории до мозъка на костите си (несъзнателното), но не всеки, който посяга към любовна магия е успял. Нещо, което за някой е безопасно, за друг може да бъде много опасно.

Теориите изчезнаха, многообразието ни от азове приема само в ябълкова валута. И разбира се, има редица парадигми, които приемат самата любов като магия. Ако отпадне ляво<->дясно; горе<->долу; истина<->неистина; и всичко подобно полюсно възприятие; Вероятност: 1) може да постигнем просветление; 2) може да обречем душата си да гние в Геената; 3) може да страдаме от шизофрения; 4) може да постигнем много; (всичко е вероятност, но след пренебрегването на вероятности и статистика, навярно забавлението е най- смисленото нещо в мултивселенната ни мултиреалност). Все пак, нищо вярно, всичко позволено. Да приемем каквато и да била теория, дори най- истинната, отново има вероятност тя да е грешна и най- абсурдната да е истина.

Пък и... защо Фауст продаде душата си (това ти е в подкрепа от четенето на художествена литература :mrgreen: , сериозно) ? Когато човек има достатъчно силно желание, нито статистиката, нито законите, нито каквато и да била сила би го спряла от осъществяването му... дори след това да настъпи края на света. Спомни си Шута на Крал Лир и благородника Кент.
Тук е място за много мъдра мисъл...
Аватар
DarkAngel666
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 228
Регистриран на: 17 Фев 2007, 15:25
Местоположение: На кръстопът

Мнениеот avanabil » 05 Яну 2008, 13:52

Питам ,защото съм забелязала,че от както баща ми има втори брак с мащехата ми,мен не ме зачита за нищо у дома..за това ми е интересно,майка ми казва,че може да е направила (мащехата ми),някоя любовна магия на баща ми..


Възможно е, да е така, както го казваш, но също така е вероятно промененото му отношение да се дължи на новото му семейство, спрямо което той има нови задължения и отговорности... Както се казва "конфликт на интереси". Не всяка промяна в поведението намира обяснение в наличието на магия :)
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Enforcer » 05 Яну 2008, 18:32

Enforcer написа:
Раиса написа:Enforcer, избирателното четене и пропускането на това, което не искаме да прочетем за образа на 'аз'-а си, не променя фактите.
...

Би ли обяснил за кой факти говориш ?

Моля за отговор .. Ако може ..
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот numi » 06 Яну 2008, 11:08

Аз бих искала да попитам понеже почти всички в този форум са убедени за тези страни1ни ефекти на любовната магия и дават съвети.Някой от вас видял ли ги е нагледно или само четете и пействате? :P :P сигурна съм че не сте.
Аватар
numi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 51
Регистриран на: 04 Ное 2007, 22:02

Мнениеот DarkAngel666 » 06 Яну 2008, 11:37

....навярно е нещо, което се характеризира със следният пример.
Имало един човек, който чел книги за секс. Чел, чел, чел, чел, чел, чел... И един ден случайно забил някое много яко маце в някакъв хаус клуб (няма нищо общо с хаоса... макар, че не е сигурно :mrgreen: ). Завел я у тях, обаче сексуално се издънил. Каква е поуката: четенето на книги за секс не те прави добър е*ач (но това специално важи само при секса).
Тук е място за много мъдра мисъл...
Аватар
DarkAngel666
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 228
Регистриран на: 17 Фев 2007, 15:25
Местоположение: На кръстопът

Мнениеот venus » 06 Яну 2008, 12:55

numi написа:Аз бих искала да попитам понеже почти всички в този форум са убедени за тези страни1ни ефекти на любовната магия и дават съвети.Някой от вас видял ли ги е нагледно или само четете и пействате? :P :P сигурна съм че не сте.


Аз съм виждала.

Всъщност, съгласна съм напълно с Раиса, че отговорите на всичките ни въпроси са в самите нас. Човек рано или късно стига до себе си, понякога обаче е необходимо да извърви дълъг и болезнен път. C'est la vie..

Пред време отворих друга тема, в която призовах всички, които са направили успешна любовна магия и са доволни от резултата, да споделят. Всички вие, които сте поддръжници на любовната магия и имате чудесни резултати, пишете там - защо мълчите? Нали това е идеята - да намерим истината? Когато човек отвори този раздел във форума, да намери отговора за себе си.

А нещата в момента стоят така - няколко човека споделиха, че са правили любовна магия, че са имали проблеми и съветват другите да не го правят. Няколко човека в желанието си да имат контрол над любимия човек се изявяват в защита на любовната магия - но не представят реални резултати. И нито един, който да каже - да, направих магия, беше прекрасно, бих направил пак, защото разреших с магическа пръчица всичките си проблеми.

Вчера за пореден път ми се случи да ме "намери" една книга, която даде отговори на някои от въпросите, които ме вълнуват в момента. Един цитат ще си позволя:


"Онзи, който си е сложил наочници, трябва да помни, че в комплект с тях вървят още и юзда, и камшик." Станислав Лец
Защо понякога не желаем да осъзнаем нещо, да се замислим над определени моменти от своя душевен живот? Това нежелание много често е мотивирано от страх. Страх да не открием в себе си нещо ужасно. Но какво ужасно можем да открием в своето подсъзнание? Нормалните хора не мислят, че крият в душите си някакви особено отвратителни сексуални желания или мания да бъдат масови убийци. Не от подобни мисли е породен страхът. В подсъзнанието се намират най-обикновени егоцентрични представи и егоистични стремежи. Никой няма да изпадне в ужас от това, че някъде дълбоко в душата си се смята за център на Вселената. Не това е страшното. Нищо ужасно няма да се случи, ако открием, че някакви желания на егото не са изпълнени и са запратени в дълбините на подсъзнанието. Обикновено желанията на егото имат конкретно-чувствен характер и на никого няма да му хрумне да се самоубие заради това, че още не е опитал мля¬ко от кокосов орех. И не това е страшното.
Но какво тогава е?
Страшно е да открием, че освен добре познатото его съществува и още една инстанция - духът, който също изисква нещо от нас. Но неговите изисквания имат съвършено непонятен характер и неизпълнението им води до други, неразбираеми наказания.
Няма нищо страшно да откриеш, че си нещастен, защото никой не те обича достатъчно. Страшно е да откриеш, че ти не се реализираш и си нещастен, понеже сам не се обичаш достатъчно.


Ако се чувстваме не-уверени, не-добри, не-красиви, не-заслужаващи любов и уважение, ние реално казваме на хората около нас - аз не съм добър, аз не заслужавам любов. Това е, което хората около нас интуитивно долавят, независимо какво говорим и как се държим - отношенията между хората се случват на подсъзнателно ниво. Аз казвам "Не се чувствам желана", човекът срещу мен ми отговаря с "Не те желая". Малко грубо ще прозвучи, но докато не разчистим боклука в "черната кутия", на чудеса не можем да се надяваме.

Включвам и себе си в това число, разбира се. Аз загубих човека, който най-много съм обичала през живота си. Попаднах в този сайт, защото търсех отговори и начин да си го върна. Във форума отговори не намерих, но се обърнах към себе си, запитах се къде съм сбъркала - и разбрах, че съм реализирала най-лошите си очаквания. Върнах се назад и установих, че подобни ситуации съм имала във всяка своя връзка - значи проблемът е в мен, в желанието ми да имам всичко, веднага и на всяка цена. И всичко, което ми се случва, ме отдалечава от това, защото равновесните сили си нямат друга работа, освен да уравновесяват ситуации, които са излезли от равновесното си положение. Дадох си сметка, че във всяка връзка съм имала раздяла и човекът се е връщал сам, когато аз съм се успокоявала и съм се примирявала със ситуацията. Изводът е много прост и го изразих с едно изречение, но ми е струвал много време и страдания.

Но днес се събуждам с мисълта, че моят живот зависи от това, което съм аз, вече имам ясното съзнание какво се случва, а не се нося като хартиено корабче в бурна река. Знам, че любовта идва при хора, които обичат и се чувстват обичани. И знам, че това усещане не се постига с ритуали, а с осъзнатост и труд върху себе си. Просто няма друг път - който търси лесни и механистични решения, до никъде няма да я докара, това е истината. Съзнанието си можете да залъжете, но подсъзнанието ви води напред и по резултатите от действията си ще разберете доколко сте постигнали вътрешна хармония. Правите магия и тя не се получава? Реалният ви живот, включително и реализацията на магията, отразява точно вътрешното ви състояние. Това е.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Следваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 11 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 11 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта