Въпрос за един ритуал

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот naranenata » 27 Мар 2008, 18:38

здр!
май се набутах в нещо ,което не трябваше . то тука хубаво казвате кат не се познава материята да не се захваща човек ама....
та наскоро попаднах тура на разни ритуали. реших да пробвам един,който се прави с пръстен и конец, да привлечеш човек към себе си. та носих го аз оказаните 15 дена и наистина през тези дни с човека се срещахме често и всичко беше ок. на 15 ден реших да махна конеца и го срязах с ножица. след два дена отношенията ни се лошиха жестоко да не кажа безвъзвратно.
и се чудя това дали има връзка с тоя конец или е просто съвпадение....
Аватар
naranenata
 
Мнения: 5
Регистриран на: 27 Мар 2008, 18:26

Мнениеот Endival » 27 Мар 2008, 19:27

а може ли да ми кажеш какъв е тоя ритуал и как се прави?
Аватар
Endival
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 25 Мар 2008, 11:41

Мнениеот avanabil » 27 Мар 2008, 20:06

naranenata написа:здр!
май се набутах в нещо ,което не трябваше . то тука хубаво казвате кат не се познава материята да не се захваща човек ама....
та наскоро попаднах тура на разни ритуали. реших да пробвам един,който се прави с пръстен и конец, да привлечеш човек към себе си. та носих го аз оказаните 15 дена и наистина през тези дни с човека се срещахме често и всичко беше ок. на 15 ден реших да махна конеца и го срязах с ножица. след два дена отношенията ни се лошиха жестоко да не кажа безвъзвратно.
и се чудя това дали има връзка с тоя конец или е просто съвпадение....


Любовните ритуали не създават Любов, там, където я няма!
Това трябва да се разбере най-после!
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот heress » 27 Мар 2008, 20:52

Явно си. Ако вече всичко е приключило постни самия ритуал, ще е по-добре.


Любовните ритуали не създават Любов, там, където я няма!
Това трябва да се разбере най-после!


Не съм съгласен. Най-безотказния начин да накараш някого да обикне е да му "вземеш душата" или част от нея.

Има и други методи но тва е най-ефективно.
show me the power of darkness(:(((:<-
Аватар
heress
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 206
Регистриран на: 05 Май 2005, 07:14

Мнениеот king_deadman » 27 Мар 2008, 22:25

може ли да ми обясниш защо въобще правиш ритуал свързан с любовните магии няма никакъв смисъл освен ритуал свързан с намирането на истинската любов но аз съм твърдо против правенето на любовна магия и най-вероятно не е съвпадение но трябва да кажеш какво представлява ритуал за да ти отговорим
Аватар
king_deadman
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Мар 2008, 19:42

Мнениеот zaek » 28 Мар 2008, 08:36

Както казаха и останалите постни ритуала за да видим кой е точно и разберете най сетне - самата любов е достатъчна магия не си играйте с нея че огъня който може да ви изгори е страшен.
Херес, а ако някой "вземе"твоята душа какво ли би мислил тогава?
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот naranenata » 28 Мар 2008, 17:04

завържете на един пръстен конец, дълък около 30 см. Сложи чаша на масата и дръжте над нея конеца така че пръстенът да виси свободно и да се люлее.Съсредоточете се и 3 пъти кажете инето на човека към които е ритуала докато пръстенът се поклаща.След това спуснете пръстена в чашата, нека се одари в ръба толкова пъти колкото са буквите в ТВОЕТО ИМЕ като свършите вържете конеца около връта си като гердан и го носете 15 дни
това е ритуала взех го от тук от някоя от темите. наистина не ме беше целта да правя любовна магия а да се виждаме по често,за да имам възможност да се получат нещата.наистина ме си стори не толкова опасен ритуал.
маля ви ако смятате ,че той е причината за скарването помогнете ми!
защото тука не пише после кво се прави с тоз конец......аз го срязах , а междудругото беше черен конеца ако има некво значение. щот аз си мислех, че не трябва да е черен ама ей го та човек кат не е запознат с нещо не трябва да се захваща
Аватар
naranenata
 
Мнения: 5
Регистриран на: 27 Мар 2008, 18:26

Мнениеот n0angel0s » 28 Мар 2008, 17:48

Според мен май е трябвало само да го свалиш, а не да го режеш. Мисля, че по този начин си прекъснал връзката с пръстена. Май с този ритуал ти си нарекъл пръстена с името на момичето и си вкарал дадена енергия под формата на чувства и когато си срязал връвта си прецакъл работата.. Поне според мен е така.. Други мнения?!

За цвета.. не знам дали има значение, но щом не е обозначено определен цвят - едва ли има.

А относно любовната магия.. понякога става така, че докато се усетиш ти самия хлътваш. Дефакто магията е само за да отвори сърцето ти и после ти сам се влюбваш в дадения човек.
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот heress » 28 Мар 2008, 21:56

Aбстрахирай ритуала. Т.е. съзнанието ти трябва да си изгради друга връзка със стечението на събитията. Варянт за постигнаен на ефекта който искаш е да направиш три пъти същия ритуал с период на изпълнение поне 2 дена м/у отделните пъти които го правиш. При тва всеки път си оставяй конеца цял ;). Тва ще помогне.
Ако те кефи идеята, и решиш да я приложиш, моля постни резултата след две седмици във форума.
show me the power of darkness(:(((:<-
Аватар
heress
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 206
Регистриран на: 05 Май 2005, 07:14

Мнениеот firen » 07 Апр 2008, 19:05

Само да кажа, че може би щеше да е по-добре да използваш червен конец, а не черен (освен ако в самият ритуал не се е изисквал черен конец, в което искренно се съмнявам :) )
Като си срязала връвта, ти си прекъснала отношенията и вероятно не само си развалила магията, а си я обърнала в обратна посока на ефективност. Можеш да опиташ с нова магия, а може просто да оставиш съдбата да си каже думата. Избора е твой - всеки сам си носи кръста :wink:
Аватар
firen
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 01 Ное 2007, 20:41

Мнениеот Elementor » 07 Апр 2008, 19:46

Съгласен съм с останалите .... пък и ножица...
Тя се използва като мощен магически предмет .. особенно за защита от нападения насън. Опитвал съм подобна защита и ефекта бе противоположен.....т.е понякога и т.н специалисти и светила с науката могат да предложат не толкова ясна и полезна информация.
Ножицата е метал ... в древността вещиците са носили импровизирани гривни ( нещо като модерните метални плочки с гравирани на тях имена и знаци ) но със начертани печати и различни пентаграми. Вярвало се е, че по този начин се концентрира ментална енергия в тялото на човек. От други места се твърди точно за металите и най - вече желязото - ако искате да развиете способности като телепатия или различни видове ясновидство -> ограничете максимално контактите си с метални предмети. Аз си спазвам това правило и съм усещал не особенно приятно напрежение при носене на метал за голям период от време...
При теб е като да сипеш вода върху нагрято стъкло ....
Също те съветвам да повториш ритуала!

Относно любовната маниполация ..... използвайте техники с който да изтриете факторите пречещи при дадена връзка.
Не правете нищо сами! Намерете си "опитен в занаята " и оставете нещата в неговите ръце .... ( кварталната врачка - Кака Пепа -> не е за препоръчване! )
Rion is here!
Аватар
Elementor
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 28
Регистриран на: 24 Юли 2006, 18:30

Мнениеот Lilith » 07 Апр 2008, 22:26

Мисля ,че рязането на конеца може и да има някакво значение , но все пак мястото , където е вързан конецът (възелът ) не е развързан или разрязан , затова не би трябвало да има такъв гигантски обрат в отношенията. нека някой , друг който е пробвал ритуала да даде мнение или поне някой , който е правил подобен с конец или връв.
Аватар
Lilith
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 17 Апр 2007, 08:55
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот firen » 08 Апр 2008, 06:48

Всеки ритуал/магия и т.н., си има точно определен начин и техника за развалянето й. Не може да забъркаме набързо някаква магия, защото ни се струвала лесна и след това да я разваляме така както ни скимне. Това тук е още един пример, че окултизма и по-специално магиите не са нещо просто. Захванеш ли се, трябва да си напълно наясно, ако един ден желаеш да развалиш направената от теб магия, как би успял да го сториш. Лесно е да направиш магия, трудното е да я развалиш в последствие - сбъркаш ли някъде се обръща срещу теб - както е и в случая тук вероятно.
Иначе ето какво си мисля аз - след като си използвала черният конец, ти си повлияла на съзнанието му - не толкова на емоциите. Той не се е влюбил в теб, просто се е привързал много силно към теб - несъзнателно и дори вероятно не го е искал, но го е правил. Бил е и доста объркан със себе си. След отрязването на конеца - всичко това е пропаднало. Той се е освободил от тази външна енергийна намеса която си му прилагала чрез магията и точно затова е настъпил този прелом.
Един съвет към теб и всички - ако ще правите магия, бъдете наясно как да я развалите един ден, защото в противен случай ще бъдете сериозно опраени.
Аватар
firen
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 01 Ное 2007, 20:41

Мнениеот ultramarin » 08 Апр 2008, 09:41

:) кой каквото прави, на себе си го прави... рано или късно ще се наложи да си "отработите" всичко-всичко...

Сега по същество:

1. свързано с любовните магии няма никакъв смисъл освен ритуал свързан с намирането на истинската любов notworthy notworthy notworthy

2. Любовните ритуали не създават Любов, там, където я няма! Това трябва да се разбере най-после!

3. Най-безотказния начин да накараш някого да обикне е да му "вземеш душата" или част от нея. Това не противоречи на точка 2, ни най-малко!

4. в случая имаме пример не само за развалена, но за разрушена магия, или поне така бих го нарекъл аз :D И сега сме свидетиле на това какво щеше да е ИСТИНСКОТО положение на нещата... все едно опъваш една ластика, опъваш, опъвашш... и я срязваш... какво става? Не само че се свива еластично до естественото си положение, но и ни цапва през пръстите. Какво правим? Или вземаме друга ластика и правим същото, този път с 2-3-5 или там колкото ластики искаме, като вместо да ги режем, ги връзваме за нещо здраво преди да ги пуснем... и се готвим за момента когато или ще се скъсат или ще се разтеглят... и в двата случаи това вече не са ластики...

5. малко коментарче за правещите магии с "възли"... обичкновено не се връзват намъртво, а възелът се прави "плъзгащ се" или "отворен" така че да може да се охлавба клюпчето без да се ръзвързва Възела... то и мартеници така се връзват, ама последните години нито една правилно вързана не съм видял нещо... де да знам, може и случайност да е...
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот naranenata » 09 Апр 2008, 08:43

ох малко ме е страх вече...добре ако го повторя тоя ритуал след 15 ден какво да го правя тоя пръстен с конеца, а пък и бях чела някъде ,че не е хубаво да се повтаря един и същи ритуал. ох много се обърках ....
все пак благодаря на всички които отговарят ,защото давате много полезна информация , особено за незнаещи като мен! :)
Аватар
naranenata
 
Мнения: 5
Регистриран на: 27 Мар 2008, 18:26

Мнениеот Wizard » 09 Апр 2008, 19:21

Ти какво направи - върза на врата си конеца, заедно с пръстена или махна пръстена и след това върза конеца? Ти сряза конеца, за да го махнеш от врата си ли?
Кои от тези неща си направила, защото има значение това?
Друго нещо - ДОБРЕ Е ПРЕДИ да направите даден ритуал, дори и да е взет от MG, да се допитате тук за информация, ако не сте достатачно подготвени. Както виждате с Магията шега не бива, както не веднъж съм казвал...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот naranenata » 10 Апр 2008, 16:22

ами носих на врата си пръстена с конеца и след 15 ден не знаех кво да правя и просто срязах конеца и след два дни тотален срив в отношенията . дори не знам дали ще се оправят някога. ако имате идеи.....давайте ги
Аватар
naranenata
 
Мнения: 5
Регистриран на: 27 Мар 2008, 18:26

Мнениеот Wizard » 10 Апр 2008, 20:37

naranenata написа:ами носих на врата си пръстена с конеца и след 15 ден не знаех кво да правя и просто срязах конеца и след два дни тотален срив в отношенията . дори не знам дали ще се оправят някога. ако имате идеи.....давайте ги


Ето това ти е проблема: "носих на врата си пръстена с конеца и след 15 ден не знаех кво да правя и просто срязах конеца"...
Сега не знам какво да ти кажа, едва ли ще се върнат нещата КАКТО ТИ ГИ ИСКАШ, по скоро ти препоръчвам да оставиш нещата да се случат сами. Ако продължиш да правиш каквото и да било, върху вече съществуващ проблем, рискуваш да Затънеш още повече, не си заслужава...
Принципно мога да кажа как се процедира с този рутуал, но ще поизчакам за сега, защото така мога ДА НАВРЕДЯ НА МНОГО хора, които реално не го заслужават!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот naranenata » 11 Апр 2008, 15:28

добре ако можеш пиши ми на лични. виж аз не исках да правя любовна магия просто да стне така че да го виждамм по - често ,за да си случа сама нещатат по - нататък....ако можеш пиши ми
Аватар
naranenata
 
Мнения: 5
Регистриран на: 27 Мар 2008, 18:26

Мнениеот Wizard » 11 Апр 2008, 22:26

Виж, не искам да спекулирам и да те напрягам. Остави нещата ТАКИВА КАКВИТО са, ако продължиш да правиш от тук на сетне каквото и да било, може да си навредиш и в други свери на живота си, не само в това, което искаш сега!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Следваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта