любовна магия с прилепово крило

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот eloon » 29 Окт 2008, 18:51

Изсушава се на сянка прилепово крило и се стрива на прах. Сипва се в питието на този,който искате да ви обикне с думите: "Нека /името на любимия/ обича /вашето име/ по силно от всичко на свта. Нека /името на любимия/ чува и се вслушва само в гласа и желанията на / вашето име/ " - ИЗРИЧАТ СЕ 3 ПЪТИ

Това съм го чувала от баба си, но незнам дали наистина деиства и моля някои от по-компетентните във форума да се изкаже относно тази магия. icon_flowerface
Аватар
eloon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 14
Регистриран на: 27 Окт 2008, 11:55

Мнениеот Moerin_Elf » 29 Окт 2008, 19:20

Мда..това е като една друга подобна магия-За съгласие меджу съпрузи.
Да се даде на мъжа сърцето на мъжки пъдпъдък,а на жената-сърце от женски пъдпъдък.
М..незнам...тези "манджи"....малко са ми странни.
Ама...сигурно действа-винаги очаквай неочакваното.
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15

Мнениеот rain » 29 Окт 2008, 20:02

Това си е традиционна българска магия с използването на части от прилеп за
привличане на любов, както и за късмет. Само че това не е пълният вариант.
Прилепът се заколва и изсушава по определен начин, а различните части се
използват за различни цели.
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот eloon » 30 Окт 2008, 09:55

Ей това им е лошото на знанията,предавани от уста на уста.... в крайна сметка винаги се оказват непълни или поне изменени sad3
Rain, мойеш ли да ми препоръчаш ниакоиа книга,в която да прочета повече по въпроса. Не че съм тръгнала да я правя тая магия, просто ужасно много мразя знанията ми,за каквото и да е, да са ....непълни или неточни.
Благодаря предварително!!! icon_flowerface
Аватар
eloon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 14
Регистриран на: 27 Окт 2008, 11:55

Мнениеот ^nicko_in_flames^ » 30 Ное 2008, 15:20

Това за крилото от прилеп и аз съм го чувал моя приятелка го е използвала и каз че има ефект.
В светлинат аз се родих
Аватар
^nicko_in_flames^
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 14
Регистриран на: 25 Ное 2008, 19:57

Мнениеот smita » 30 Ное 2008, 17:16

Аз съм чувала следното: крило от прилеп, стрито и сипано в питието на някой действа като афродизиак. Та ако под любов се има предвид секс, то със сигурност твоята приятелка е останала доволна :) В тоя смисъл има едно вълшебно хапче виагра :P ще ви спести доста усилия
Поздрав!
Nevermore
Аватар
smita
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Ное 2008, 13:08

Мнениеот Mixael » 30 Ное 2008, 20:03

^nicko_in_flames^ написа:Това за крилото от прилеп и аз съм го чувал моя приятелка го е използвала и каз че има ефект.




Преди години когато нямаше виагра,с един приятел намерихме прилеп в устата на неговата котка.Разбира се само се спогледнахме ,и веднага погнахме котката.Взехме прилепа и му изсушихме крилата...направихме на прах и поръсихме в пиенето на една наша съученичка...казахме нещо и го отнесохме на масата.Ефект никъкъв.Момичето си изпи пиенето по лафихме си и тя си тръгна и ни благодари за напитката.
Тогава се отворих, че не са необходими само някакви неща да се смесат,нещо да се каже...
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот rain » 30 Ное 2008, 22:18

Така е, трябва да се познават традициите и правилата за работа...иначе не става.
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта