любовна магия

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот ay-gul » 07 Дек 2008, 11:09

Този ритуал ми го даде 4овек, които е професионалист в тази област, но аз мисля, 4е има гре6ка някъде. Моля, по-опитните да дадат мнението си!
Ритуалът:
Прави се когато Луната намалява, на 4-ия ден след Новолуние. Трябва да имате фотографиите както на мъжа така и на съперницата (или на лист напи6ете името и). На обратната страна на всяка от тях или на отделно лист4е напи6ете заклинанието:
''Насо4вам волята си към моя мъж (името му) и тази, която ни разделя (името и). Като 4ерен пес и 4ерна котка да се карат, да се бият и след това да се разделят, цял живот да са враждебни един на друг, а 4увствата им да станат на пар4ета!''
След това снимките се слагат с гръб една до друга и се за6иват в 4ерен плат. Това пакет4е се закопава в земята (по-добре в саксия с пръст, но без цветя). 9 но6ти наред се 4ете едно друго заклинание, като в саксията се забождат 2 църковни све6ти под формата на Х.
Аватар
ay-gul
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 14 Сеп 2008, 07:19

Мнениеот damnameneus » 07 Дек 2008, 11:39

Ритуалът е руски, грешката е че се прави на 4-я ден от пълнолуние, за да е намаляваща луната, иначе след новолуние е растяща, иначе заклинанието си е така и останалото.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот ay-gul » 07 Дек 2008, 11:45

Да, то4но така! Толкова спорих с този 4овек, а тои си държе6е на своето! Благодаря за отговора! Сега поне съм сигурна.
Аватар
ay-gul
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 14 Сеп 2008, 07:19

Мнениеот damnameneus » 07 Дек 2008, 12:11

още нещо което съм пропуснал, трябва и козина от черна котка и от черно куче и то отзад до дупето се взима козината
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 18 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 18 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта