Anti Love?

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот velvetsi » 22 Дек 2008, 15:05

Тук постоянно се пита за магии за любов.Как да ги направим,как да обречем някого.Аз ще питам друго.Приятел е влюбен...Проблема е,че има сериозна връзка с друго момиче.И въпроса ми е дали има нещо обратно на люубовната магия.Да не изпитваш чуство към друг.Стори ми се странно,но да попитам.
Нощна смяна.Извинете ме.
Аватар
velvetsi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 06 Дек 2008, 16:34

Мнениеот puntina » 22 Дек 2008, 16:42

Падна ми се честта да отговря първа на този въпрос,да, има такава магия ,но по скоро тя звучи като :"Не се мъкни след мен" или още едно "Заклинание за сбогом"... Всъщност,ако този твой приятел иска окончателно да се раздели с момичето,по-добре е да направи второто заклинание,а ако иска тя да охладнее към него е по-добре да направи първото.
Но има и един друг вид "заклинание",което е "изясняване на отношенията" ,в една от темите си спомням ,че Bellastela беше писала за нещо,което е срещнала в едно списание. Охладняване и скапване на настроението на момичето, а след това и раздялата.
А аз пък искам да споделя личен опит,когато съм решила ,че ще се разделя с някого и искам да прекъсна някаква връзка,срещам се с човека, говоря с него и казвам за решението си,обяснявам своите причини,кое не ми е харесвало във връзката,кое съм искала да се промени и не се е променило и т.н.,всичко е постижимо стига да имаш смелостта да го направиш. Ако прецениш,че именно заклинание искаш да ти дам,пиши ми на личен и ще ти ги дам.
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот bellastella » 23 Дек 2008, 21:36

velvetsi написа:Тук постоянно се пита за магии за любов.Как да ги направим,как да обречем някого.Аз ще питам друго.Приятел е влюбен...Проблема е,че има сериозна връзка с друго момиче.И въпроса ми е дали има нещо обратно на люубовната магия.Да не изпитваш чуство към друг.Стори ми се странно,но да попитам.


Кажи си направо, че искаш да причиняваш раздяла и да сееш раздор. Точно това се разбира от поста ти.
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Мнениеот velvetsi » 24 Дек 2008, 11:10

1. Пунтина не си разбрала.Сега ще поясня.Момчето неиска да си казва името,затова ще използвам псевдоними.Момчето има сериозни взаимоотношения с любимата си (да ги наречем Иванчо и Марийка).Иванчо е предън на Марийка,но изпитва и чувсва към друго момиче(да наречем Ваня.).Иванчо иска да спре да изпитва каквото и да е към Ваня за да могат двамата с Марийка да продължат напред.Ваня изобщо незнае,че Иванчо изпитва нещо към нея,затова няма да помогнат предложините от теб неща.

2.БелаСтела..............Как ме разкри.....аз съм Дявола с ангелски крила.....................................

ще изчакам други мнения,освен ако вие нямате още предложения.
Нощна смяна.Извинете ме.
Аватар
velvetsi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 06 Дек 2008, 16:34

Мнениеот serafin » 24 Дек 2008, 21:18

Значи тук има естествен процес на лубов щом момчето е влюбено в друга да опита с нея това е нее нужна магия,ритуал или каквото и да е според мен.
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot

Мнениеот velvetsi » 25 Дек 2008, 10:10

Но той неиска да бъде с Ваня.Иска си Мимето.Но ако продължи да изпитва подобни чувства към Ванчето,го е страх,че ще изневери на Мимето.Затова ви питам има ли нещо,което да блокирва чувствата...?
Нощна смяна.Извинете ме.
Аватар
velvetsi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 06 Дек 2008, 16:34

Мнениеот bellastella » 25 Дек 2008, 18:58

velvetsi написа:Но той неиска да бъде с Ваня.Иска си Мимето.Но ако продължи да изпитва подобни чувства към Ванчето,го е страх,че ще изневери на Мимето.Затова ви питам има ли нещо,което да блокирва чувствата...?


Сега вече те поразбрах.
Но ми се струва много сложно да убиваш нагон или чувства - кое е от двете, няма значение.
При всички случаи, ако не се направи нещо, при него може да се получи нещо като фиксация и нещата да излязат от контрол.
Не вярвам да помогне магия, а естествения завършек на тази история, може и да бъде изневяра, след която Иванчо да види, че с Ваня, не е било кой знае какво и да се върне при Марийка още по-влюбен от преди.
Само не разбрах, как така е влюбен във Ваня, но не иска да бъде с нея?
Ще разровя нещата си, мисля, че имах някакъв ритуал за охлаждане на емоции, но при него това е гадното, че може да се стигне именно до въпросната изневяра, след която по естествен път да се "потуши огъня" - просто действието е такова понякога.
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Мнениеот velvetsi » 26 Дек 2008, 11:30

Сега вече те поразбрах.


Радвам се.

Само не разбрах, как така е влюбен във Ваня, но не иска да бъде с нея?


Съвеста е чудно нещо...Неиска да нарани Марчето,затова иска да "замрази" чувствата си към Ваня.

Не вярвам да помогне магия, а естествения завършек на тази история, може и да бъде изневяра, след която Иванчо да види, че с Ваня, не е било кой знае какво и да се върне при Марийка още по-влюбен от преди.


Да,обаче ако му хареса?Ако вместо да види,че нестава,забележи,че е страхотно? Тогава? Тогава как ще застане от ново пред любимата си Мими?

Ще разровя нещата си, мисля, че имах някакъв ритуал за охлаждане на емоции


Мерси много.
Нощна смяна.Извинете ме.
Аватар
velvetsi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 06 Дек 2008, 16:34

Мнениеот Cath » 26 Дек 2008, 13:39

ако му хареса, драги, значи Марчето съвсем не става за Иванчо!

изобщо говорим си тука едни много глупави неща - уж наш Иван е предАн (а не предЪн) на въпросната Марийка, обича я безумно, не иска да изневерява, НО ... не може да превъзмогне моментен нагон към друга девойка!!! че чак и магии ще ползва. това е смешно!

че можеш да обичаш двама души - можеш, но не можеш да ги имаш и двамата - това вече е не само алчност, но и егоизъм.

повярвай ми - ако обича достатъчно ще съумее да подтисне чувствата си към другата. всичко останало са превземки за мен. да не говорим, че "Ваня" идея си няма...

ако за всеки труден момент в живота взимаме прекият път с магията, то изобщо какви уроци ще научим? а нали ТОВА е основната идея, а не правенето на магии.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот sanguinary » 26 Дек 2008, 19:23

Ах, Иванчо, Иванчо калпазанчо! violent1
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот serafin » 26 Дек 2008, 22:09

Оле това вече на нищо не мяза Иванчо Мария и секиви простотии я се стегнете и постнете нещо смислено не некви любовни делеми за разрешаване.
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot

Мнениеот galina_dim » 26 Дек 2008, 22:12

90% от темите в тоя раздел са все дИИИИИИИИИИИИИИлеми.
Вземи научи правописа ти, не се излагай.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот serafin » 26 Дек 2008, 22:14

Благодарим ,че ни поправихте ,но в тази тъмница немога да виждам.
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot

Мнениеот Cath » 26 Дек 2008, 22:29

серафин, колкото и да НИ е неприятно, това уточнение го правя за втори път, разделът е озаглавен и ПСИХОЛОГИЯ НА ОТНОШЕНИЯТА. т.е. ние си ПРОСИМ такива теми, следователно щом се появят можем да си начешем езиците в тях.

по другият въпрос - свещи, драги, свещи - хем достатъчно мистифицирано, хем полезно!
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Air » 27 Дек 2008, 01:13

Имаше някъде из форума нещо за охладняване на отношенията, със бутилак вода която се слага в хладилника да замръзне и посел се заравяше...немога да се сетя точно какво беше, ако някой помни да каже, защото това се иска май.
Аватар
Air
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 28 Фев 2006, 20:21

Мнениеот velvetsi » 27 Дек 2008, 12:11

Както и да е...Намерих каквото търсех.И както Кат каза сами си го просите :)
Нощна смяна.Извинете ме.
Аватар
velvetsi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 06 Дек 2008, 16:34

Мнениеот serafin » 27 Дек 2008, 19:35

Cath много благодаря ,че ме поправи относно темата моя грешка не съм обърнал внимание на секцията.
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 14 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 14 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта