За премахване на съперница

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Arhimikus » 03 Яну 2009, 20:07

За да се премахне съперница в любовта, тя трябва да погрознее и да стане достатъчно отблъскваща в очите на твоя възлюбен. За целта, сдобий се с два гущера от различна порода и ги изпържи. После, останалата след пърженето мазнина пръсни върху лицето на съперницата.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Марио » 03 Яну 2009, 20:38

Архи, това по-добре го изтрий, че някой току виж му хрумнало наистина да го пробва и се оказал в затвора по подозрение, че е искал да хвърли някаква кисилина. :)
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот sanguinary » 04 Яну 2009, 03:43

За подозрение още никой не се е озовал в затвора :)
Но ако се докаже, че е пържила гущери, може в някоя психиятрия да завърши биографията и. :mrgreen:
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот bellastella » 04 Яну 2009, 08:19

Arhimikus написа:За да се премахне съперница в любовта, тя трябва да погрознее и да стане достатъчно отблъскваща в очите на твоя възлюбен. За целта, сдобий се с два гущера от различна порода и ги изпържи. После, останалата след пърженето мазнина пръсни върху лицето на съперницата.



Интересно, ако друг потребител беше пуснал тази безсмислена тема, в най-добрия случай, тя директно щеше да се озове в "кошчето".
Иначе продължавайте с коментарите и догадките, какво, как, защо, дали, къде. :)
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Мнениеот Arhimikus » 04 Яну 2009, 11:59

Марио :) Не мисля, че е задължително докато е гореща мазнината да се пръсне върху лицето , сещаш ли се :wink:

Беластела, не виждам защо темата да е за кошчето? Ако желаеш - отговори ми на лична, тук не е мястото за спам :wink:
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Марио » 04 Яну 2009, 12:35

Архи, това което си постнал само подклажда комплексарщината. Незнам за какво друго би се използвало това освен за удовлетворяване на чувството за завист, но завистта е присъща на едни същества по-долни и от *******, които друго освен куршум в главата не заслужават. :)

От друга страна ще бъде интересно да видим дали някой ще се престраши да изкаже мнение колко му е харесало ритуалчето.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот smita » 04 Яну 2009, 17:03

УУуууу, мноо ми хареса :mrgreen: Край, отивам за гущери! laughing9
Nevermore
Аватар
smita
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Ное 2008, 13:08

Мнениеот sanguinary » 04 Яну 2009, 22:59

С комодски варани става ли? :wink:
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Arhimikus » 04 Яну 2009, 23:34

С уважение към всички,

Не съм молил за критици, за това, на който не му харесва, да не поства мнения, да не коментира, да дълчи!

На когото му е нужно - да го ползва.

Въпросите са излишни - всичко е написано. Не съм го измислил аз, давам ви го, както е.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта