Имам проблем моля ви помогнете

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот The_Dark_Prince » 12 Яну 2009, 19:02

Влюбен съм в колежката си.Обичам я много.Толкова че се надявам някой ден да я направя моя супръга.И така изпитвам ужас от факта че някой друг може да ми я вземе, че може да се влюби в друг.Досега не съм имамл връзка нито сериозна нито сексуална.Вече съм на 28.Не съм целувал момиче никога.Писах на една астроложка и ето какво ми отговори тя: "Връзката ви с Мануела има много добро ниво на съвместимост и може да бъде определена като кармична. Предполагам, че вашите огношения имат бъдеще.Възможно е да започнете връзка с Мануела през2009г, като ще се появят и някой затруднения преди да започнете да излизате заедно. Най -възможно е да това да стане в периода Февруари - Април 2009г.Мисля, че Мануела ще покаже по-голяма любвеобвилност и загриженост към вас в периода 20-ти-30-ти Януари 2009г. Може да очаквате положителни събития в интимен план Интереса и към вас ще се увеличи значително през тези дни. Периода Февруари - Май 2009г.е успешен за отношенията ви и и ще ви донесе много приятни мигове и възможности за развитие."
Незнам какво да мисля или да направя.Дали наистина ми и е писано да бъда с нея или може би трябва да направя любовна магия.Какво мислите.
Аватар
The_Dark_Prince
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 11 Яну 2009, 14:05

Мнениеот sanguinary » 12 Яну 2009, 23:56

The_Dark_Prince написа:Дали наистина ми и е писано да бъда с нея или може би трябва да направя любовна магия.Какво мислите.

Задай този въпрос на нея :mrgreen: :wink:
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот The_Dark_Prince » 13 Яну 2009, 07:40

Да ще и го задам стига да ми позволи.
Аватар
The_Dark_Prince
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 11 Яну 2009, 14:05

Мнениеот Mason » 13 Яну 2009, 08:10

е ти чакай още 28 години
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот The_Dark_Prince » 13 Яну 2009, 11:29

мисля че ще чакам до тогава докато трябва
Аватар
The_Dark_Prince
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 11 Яну 2009, 14:05

Мнениеот Macabre » 13 Яну 2009, 11:32

А ти казвал ли си на Мануела какво изпитваш към нея, как се чувстваш? Канил ли си я на среща или поне на кафе? Не флиртуваш ли с нея?
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот The_Dark_Prince » 13 Яну 2009, 11:41

Канил съм я разбира се.Но тя нито е отказвала нито е приемала.Флиртувам.
Аватар
The_Dark_Prince
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 11 Яну 2009, 14:05

Мнениеот Mason » 13 Яну 2009, 14:27

The_Dark_Prince написа:Канил съм я разбира се.Но тя нито е отказвала нито е приемала.


Това означава, че е отказвала всъщност
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот Macabre » 13 Яну 2009, 16:19

абе действай, няма какво да се чудиш, един ден я хвани и я заведи на кафе и си поговорете ей така за общи неща, любовта насила не е дълготрайна нито щастлива. Ако ви е писано да сте заедно ще сте заедно. Ти само можеш да ускориш нещата. Просто трябва да действаш по решително и смело. Покания на кафе само двамата без нокой друг. Накарай я да разбере че имаш интерес към нея, но не бъди настоятелен за да не я отблъснеш, и не говори много за себе си освен ако тя не тепита... в случая важната е тя, накарай я да се почувства специална. И недей да тичаш постоянно след нея...трябва да поддържаш интереса.
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот sanguinary » 16 Яну 2009, 08:16

Macabre написа:абе действай, няма какво да се чудиш, един ден я хвани и я заведи на кафе и си поговорете ей така за общи неща, любовта насила не е дълготрайна нито щастлива. Ако ви е писано да сте заедно ще сте заедно. Ти само можеш да ускориш нещата. Просто трябва да действаш по решително и смело. Покания на кафе само двамата без нокой друг. Накарай я да разбере че имаш интерес към нея, но не бъди настоятелен за да не я отблъснеш, и не говори много за себе си освен ако тя не тепита... в случая важната е тя, накарай я да се почувства специална. И недей да тичаш постоянно след нея...трябва да поддържаш интереса.

Е... жалко , че това девойче, в което си се прицелил не е макабре :mrgreen: Иначе ако това се промени, по-горе имаш пълен инструктаж как да действаш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот sanguinary » 16 Яну 2009, 08:29

А и... как така нито приема, нито отказва?! Да не я каниш докато спи?
Казваш направо час и място където ще я чакаш, пък ако има други планове за този час, сменяш деня, няма къде да ходи :wink: Само не прави кисели физиономии ако ти откаже... Това ще те върне много назад, те точно това чакат гадюхите, да видят, че ти действат емоционално. Това от мен, бонус :wink:
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот puntina » 16 Яну 2009, 09:03

А има ли шанс мацката да е усетила тези негови чувства и затова да се старае да го избягва или да не приема поканата за среща? Може ни,ако е така по-скоро се опитва да го предпази от самата себе си или е заета...

Но не разбирам защо толкова време си чакал...
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот Macabre » 16 Яну 2009, 09:04

Sanguinary това описание не описва точно мен :D Просто давам съвети и предположения как да действа, пък и аз не си падам по ходене на кафета. :P Ама нали момчето все от някъде трябва да започне, и трябва да се престраши да я заведе на кафе. Просто има някои тънкости, не е изключено и момичето изобщо да не изпитва симпатия към нашия човек. Абе Dark Prince я кажи, момичето давало ли ти е някакви знаци или повод да си мислиш че те харесва или че си и симпатичен. Защото ако дори не си и симпатичен няма как да стане нещо. Не че искам да те обезкуражавам. Ако не си и симпатичен, ще се намери начин да станеш.
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот The_Dark_Prince » 16 Яну 2009, 14:28

да самичка е.мисля че съм и симпатичен.поне по начина по който ме гледа понякога.
Аватар
The_Dark_Prince
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 11 Яну 2009, 14:05

Мнениеот Macabre » 16 Яну 2009, 15:58

еми какво тогава, бъди мачо и иди и я покани на кафе като за начало... от опит глава не боли, рано е още за магии, а и страхът ти да не ти я открадне друг е неоснователен тъй като тя все още не е твоя. Не разбирам при положение че си толкова влюбен в нея, какво те е спирало да действаш смело до сега.
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот The_Dark_Prince » 16 Яну 2009, 16:00

спира ме моята неуверенеост
Аватар
The_Dark_Prince
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 11 Яну 2009, 14:05

Мнениеот Macabre » 16 Яну 2009, 16:46

ами единственаа магия която трябва да направиш в случая е върху себе си...събери кураж, или си направи някакво заклинание за повдигане на самчувствието..или медитирай върху идеята за да ти дойде кураж...или просто ако наистина я обичаш забрави всичките глупости, затвори си очите и произнеси думите "Искаш ли да пием кафе".
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот avalance » 16 Яну 2009, 18:55

The_Dark_Prince братле ви са ще ти кажа нещо ако продалжава6 да се моташ ще я истарвеш жените не обичат нерешителни маже така че или деистваи или се отказваи ти сам избираш :)
Аватар
avalance
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 108
Регистриран на: 10 Окт 2007, 16:10

Мнениеот thracian » 16 Яну 2009, 19:43

ще ти дам един и аз подобен съвет.от личен скорошен опит....
действай и не умувай и мисли.а го прави,защото от чакане се опуска момента и тогава много ще страдаш и ще се разкайваш.за това..сега,на момента !
Аватар
thracian
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Ное 2008, 18:41

Мнениеот sanguinary » 18 Яну 2009, 00:12

Аз пък обратното ще те посъветвам. Недей да избързваш, както и недей да се правиш на какъвто не си, демек на мачо. Не са много тези жени, които да си падат по мачо. Напротив, нека види, че се вълнуваш, че си напрегнат и правиш нещо нетипично за теб, нещо, което до сега не ти се е налагало да правиш. Нали не искаш да рискуваш и да хареса някой, който ти не си? Тя би трябвало да е наясно, че си стеснителен по природа. Възможно е и да си играе с теб, в добрият смисъл на думата. Това също е част от танца. Има го при всички животински видове. Женската почти винаги, първоначално си дава вид, че мъжкият няма никакви шансове и не му дава никакви жокери. Ти сам трябва да намериш път до нея, до сърцето и.
Хубаво е, че още има такива неща.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Следваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта