Имам проблем моля ви помогнете

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот ultramarin » 20 Яну 2009, 15:17

Първите няколко сериозни влюбвания са обречени на неуспех... по липса на опит "мачото" се самопрецаква - всякакви съвети са безполезни, освен един: направи ПОНЕ НЕЩО

... защото правейки нещо ще натрупа опита от който се нуждае и при поредното сериозно влюбване вече ще знае какво да стори, дали да чака, да действа, любовна магия ли да прави или друга мома да дири

от въпроса който задаваш, Dark_Prince, следва че още не си натрупал нужния опит - затова просто направи нещо, ако случайно сториш правилното - ще се съберете, ако ли не... няма да се съберете... обае ако не направиш нищо, е напълно сигурно че няма да се съберете...

относно астроложката - написаното от нея, което си дал тука е напълно безмислено, защото не се знае дали в очаквания "период 20-ти-30-ти Януари 2009г" когато "Мануела ще покаже по-голяма любвеобвилност и загриженост към вас" същата тая Мануела няма да е в цикъл примерно... така че, ако съответната астроложко не е в състояние да ти каже кога мацката е в цикъл, кога не е, не мисля че ще имаш особена полза... защото, струва ми се, физическият биоритъм, поне в случая, е по-важен от психическия.

П.П.ето една полезна книжка с теория И упражнения по темата http://rapidshare.com/files/56963922/IntSX.rar
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот tiara66 » 26 Яну 2009, 08:48

Два месеца отказвах да пия кафе с един мой обожател, харесвах флирта, и той ми харесваше, но я нямаше "искрата". Определяше ми срещи, които отлагах в последния момент, защото си намирах по-добри занимания... докато един ден, и аз не мога да си обясня защо... му звъннах да пием кафе. Четири месеца след това се омъжих за него. Ми - това е, беше упорит и успя. След като вече бяхме заедно ми сподели, че нито за миг не се е съмнявал в това, че някой ден ще бъда негова. Ти казваш - спира ме моята неувереност. ВЯРА Е НУЖНА!!! Вещите в занаята знаят.
Аватар
tiara66
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 16 Ное 2004, 08:54
Местоположение: LURE FRANCE

Мнениеот The_Dark_Prince » 26 Яну 2009, 17:32

аз не съм вещ
Аватар
The_Dark_Prince
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 11 Яну 2009, 14:05

Мнениеот Mason » 26 Яну 2009, 19:47

The_Dark_Prince написа:аз не съм вещ


..... казаха ти го много ясно и се чудя защо са толко толерантни?!

Докато се САМОСЪЖАЛЯВАШ и НИЩО НЕ ПРАВИШ, ЩЕ СЕ ПЪРЖИШ В АДА!!!


Това е....
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот Arhimikus » 26 Яну 2009, 20:00

Масон, прочети отново правилата на форума.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Предишна

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта