Как да го(я)върнем! 2 магии за любов

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот avanabil » 26 Яну 2008, 23:10

hforce написа:работата излиза извън контрол :( мисля да го направа скоро ритуала ама малко ше го промена, на место молив за устни ше използвам обикновен, понеже нямам само нейна снимка ще използвам такава на която сме 2мата и малко ще промена думите, на место върни този човек при мене ще е събери ни отново примерно, може да добава и още нещо, а понеже не знам къде да напиша нейното име и мойто за тва ще напиша на снимката отзад нейните 3 имена и мойте 3 имена и от долу заедно за винаги примерно... как мислите, ще подейства ли така леко променен ритуала?
и няква идея за колко време ще подейства? да знам дали да го права още утре или мога да изчакам малко, искам до средата на март да се събереме се пак :)


Виж сега, ритуала дори и променен от теб, ще подейства, но, както казах по-горе, не е сигурно дали ще е резултата, който желаеш. Времето е твърде относително понятие, както винаги. Това не е като да си резервираш "маса за двама" за 14-ти февруари. Тук действат съвсем различни механизми на проявление.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот hforce » 27 Яну 2008, 00:35

относно времето ми е ясно, че няма точно определено време, питах приблизително и то питах някой ако го е правил да каже след колко време е подействало... относно резултата - не виждам как могат да се оплескат повече нещата, мисля че ритуала ще спомогне нещата да се оправят :)
Аватар
hforce
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 14
Регистриран на: 24 Яну 2008, 01:08

Мнениеот venus » 27 Яну 2008, 12:33

hforce написа:относно времето ми е ясно, че няма точно определено време, питах приблизително и то питах някой ако го е правил да каже след колко време е подействало... относно резултата - не виждам как могат да се оплескат повече нещата, мисля че ритуала ще спомогне нещата да се оправят :)

Дали ще подейства ритуалът, зависи само от теб - от това как го изпълниш. Времето също зависи само от теб - от енергията и концентрацията ти, като спазиш всички правила, разбира се. Затова първо се запознай с правилата. А за оплескването... хехе, винаги има накъде, вярвай ми. Не е задължително да го виждаш и предвиждаш, понеже нямаш възможността да предвидиш всичко. Но нещата се сериозни. Не се захващай с нещо, в което не си сигурен, че ще успееш.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот ludia_77 » 11 Дек 2009, 12:13

Здравей: Искам да ви помоля да ми кажете някоя Силна И действаша магия
за любов с която да си върна момичето. Пробвах двете
магии които Таня е дала но не са на български и незнам дали ще се
получи.Ако може да ми ги пуснете на български и има ли значение ако се
направят отново. Моляте помогнете ми да си върна момичето за винаги. yahoo27 yahoo27 yahoo27
Аватар
ludia_77
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Дек 2009, 18:18

Мнениеот SoFarAway » 15 Дек 2009, 20:37

Ludia, не бързай да правиш още магии, изчакай тези двете, които си направил може и да подействат.
SoFarAway
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 84
Регистриран на: 22 Юни 2009, 16:34
Местоположение: Бургас

Мнениеот anakonda79 » 15 Дек 2009, 21:34

ludia_77 , Не мисля че изобщо си готов да правиш каквито и да било магии и ритуали!!! От изказването ти съдя че си направил нещо в което и ти самият се съмняваш дали ще подейства... Съжелявам че спамя по темата но има толкова много изписано за това че не трябва да се захващаш с нещо за което нямаш необходимата настройка и знания. Смятам че със разсъждения от сорта "дай да пробвам а пък ако стане" до никъде няма да стигнеш. Магията не е проста системка за изпълняване на желания ТЯ Е МНОГО ПОВЕЧЕ от това !!! Също не забравяй че за да получиш трябва и да дадеш. А защо ли просто не се запиташ за причината поради която тя те е зарязала? Може би просто трябва да бъдеш честен със себеси и да осъзнаеш собствените си грешки, преди да се опитваш да правиш магиики. Понякога решението е толкова просто та чак не ни се вярва... Защо не пробваш да поговориш с нея и да коригираш грешките си?
skype: mariq123489
Аватар
anakonda79
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Дек 2009, 21:24
Местоположение: България

Мнениеот breaker » 24 Дек 2009, 22:23

а как можем да развалим любовните магии? :oops: :oops: :roll:
Аватар
breaker
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 16 Ное 2009, 09:52

Мнениеот anakonda79 » 25 Дек 2009, 17:22

Смяташ че имаш направена такава ли? Бъди по конкретен, ти ли си направил такава и искаш да я развалиш или обратното.
skype: mariq123489
Аватар
anakonda79
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Дек 2009, 21:24
Местоположение: България

Мнениеот StellaMorgana » 28 Дек 2009, 07:40

Струва ми се, че обвинявате магията за всичко неприятно, което ви се случва (съдейки от този и други постове). Възможно е и да е така, не споря, но може би не трябва да се доверявате на врачките, а да потърсите повече информация. Тук в сайта има много такава. Надявам се да откриете решение за проблемите си. Но също така имайте предвид, че е възможно да не сте под влияние на магия (вие, майка ви и сестра ви), а просто нещата в живота да се случват по начин, който не ви удовлетворява. За съжаление сестра ви е пълнолетна и няма как да направите така, че да е с момчето, което харесвате. За думите и, че не иска да е с избраника си, а после че иска да е с него също обяснението може да е простичко - вие казвате, че я бие, може би след поредния бой, тя ви се обажда разочарована, наранена и ви кава това, а после си спомня, че го обича. В живота за съжаление много често се случва жената да иска да остане при насилника (повече информация има в нета, потърсете "домашно насилие") и това обикновено няма нищо общо с магията, свързано е с други неща.
Съжалявам, че преживявате това, тя ви е сестра и е нормално да искате най - доброто за нея, но не се връзвайте на врачки, които ви искат пари, за да направят магия за смърт - помислете, ако има направена магия, то вероятно има и начин да се развали, едва ли магията за смърт е единственото решение (тук отчитам и възможността да греша фундаментално и да няма друго решение, но все пак мисля така). Пожелавам ви успех в решаването на проблемите.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот nick » 20 Яну 2010, 17:46

StellaMorgana написа:Струва ми се, че обвинявате магията за всичко неприятно, което ви се случва (съдейки от този и други постове). Възможно е и да е така, не споря, но може би не трябва да се доверявате на врачките, а да потърсите повече информация. Тук в сайта има много такава. Надявам се да откриете решение за проблемите си. Но също така имайте предвид, че е възможно да не сте под влияние на магия (вие, майка ви и сестра ви), а просто нещата в живота да се случват по начин, който не ви удовлетворява. За съжаление сестра ви е пълнолетна и няма как да направите така, че да е с момчето, което харесвате. За думите и, че не иска да е с избраника си, а после че иска да е с него също обяснението може да е простичко - вие казвате, че я бие, може би след поредния бой, тя ви се обажда разочарована, наранена и ви кава това, а после си спомня, че го обича. В живота за съжаление много често се случва жената да иска да остане при насилника (повече информация има в нета, потърсете "домашно насилие") и това обикновено няма нищо общо с магията, свързано е с други неща.
Съжалявам, че преживявате това, тя ви е сестра и е нормално да искате най - доброто за нея, но не се връзвайте на врачки, които ви искат пари, за да направят магия за смърт - помислете, ако има направена магия, то вероятно има и начин да се развали, едва ли магията за смърт е единственото решение (тук отчитам и възможността да греша фундаментално и да няма друго решение, но все пак мисля така). Пожелавам ви успех в решаването на проблемите.


+1 cool
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот kimbo » 08 Сеп 2010, 17:42

Има лека греша и уточнения при първия ритуал, който не са написани за това ще си позволя да ги напишя тук.

1-во Имената ви както и имената на човекът, който искате да се върне се пишат на Гърба на снимката.
2-ро Много е важно този ритуал да се изпълни ВТОРНИК ВЕЧЕР.
3-то ето го оригиналния текс за призоваване на Венера на English:

Venus, Mighty one of Lust!
I call upon you with your trust
To bring this person to me now
Your fragile trust is your vow!


4-то ето го и Чанта:

(Person's desired name) please come to me
Fufill my desire successfully
I beg of you to come to me
As I will, so mote it be.
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Мнениеот charodeikata » 26 Сеп 2010, 15:00

Здравейте на всички! Бих искала да разбера дали тази магия наистина действа? Не съм голям привърженик на магиите, защото не са малко тези, който са фалшиви за това моля ако някой я е пробвал и е получил желания резултат да сподели!
Аватар
charodeikata
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Сеп 2010, 21:21

Мнениеот rain » 26 Сеп 2010, 17:56

Фалшиви магии няма, но има измислени. Не се ли питате защо посредствени теми с още по-посредствени
и измислени ритуали имат такъв голям интерес, в случая с над 24 хиляди посещения? Защото хората търсят
лесни неща. Всичко да става без труд и усилия, а ако може и наготово, като да запалят една свещ, да кажат
някакво стихче и чудото да стане. Обаче така не става, нито може. Единствената причина да не изтрия тази
и подобните на нея теми е, че някой си е направил труда навремето да напише нещо пък макар измислица,
но ви съветвам изобщо да не си губите времето с подобни "магии". Темата се заключва.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Предишна

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 20 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 20 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта