Как да го(я)върнем! 2 магии за любов

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Nac » 15 Фев 2006, 05:52

За съжаление обаче, подобни неприятни приготовления, съчетани с подходящите ритуали и енергиране ловят.
В случая с барманката,тя само би развалила вкуса на кафето :)
Аватар
Nac
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 01 Сеп 2005, 21:54

Мнениеот Shadow Mage » 15 Фев 2006, 09:04

Представих си една барманка ,която във всяко кафе си сипва от кръвта...


Ами и аз си представям подобна барманка ;). Направо не знам как да и съчувствам после ... то толкова любовници ще и се лепнат за по 2 седмици (освен ако случайно не я направи наистина както трябва) че ще се чуди къде да се крие и да бяга :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Абе като гледам че едната е само за жени се чудя дали да не компенсирам с подобна само за мъже :wink: . Какво ще кажете по въпроса ;)?
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот plami-ven » 21 Юни 2006, 12:14

Взимате молива за устни и чертаете кръг около себе свув които сядате и се отпускате мислейки за вашия любим или любима!

Таня, не се разбира къде се чертае този кръг ? И ......
Напиши името си нагърба и след това неговото или нейното име(пълно и ясно)

На гърба на снимката ли? А Неговото име къде да се напише ? Благодаря предварително за пояснението
Мечтайте - мечтите се сбъдват!
Аватар
plami-ven
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 04 Май 2006, 09:05

Мнениеот alpine » 21 Юни 2006, 16:03

"Много силна магия за Любов и страст:
Какво ви е нужно:
Огън
Цветовете на розърта (няколко(но 3(5)(7) "

Таня, извинявам се за въпроса, който може да прозвучи тъпо, но какво е розърта? Роза ли си имала предвид(най-вероятно)?Аз не съм чувал за такова растение розърт. Откъде да го намеря моля те кажи, защото определено искам да направя тази магия.

"Хвърли в него розовия плод (пъпка)"
Тук отново не разбрах каква розова пъпка или плод..... Уточни моля те.

Предварително благодаря за разяснението.
Аватар
alpine
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Юни 2006, 21:20
Местоположение: somewhere in Europe

Мнениеот zaek » 22 Юни 2006, 15:29

Alpine тази магия съм я виждала и друг път.Тя е от един сайт за Уика не знам как се казваше точно.Таня ще ме извини ама точния превод не е розова пъпка а шипка плодове на шипката.Има ги във всяка билкова аптека даже и в обикновена такава.Само внимавай че тази магия е наистина доста силна и трябва да си сигурна когато я правиш.
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот alpine » 23 Юни 2006, 10:20

хахахахха Заек , как ти хрумна че съм момиче. Интуицията те е подвела :mrgreen:


Иначе , сигурен съм че искам точно това : става въпрос за една мацка, с която преди време имахме вземане-даване , само че нещата не потръгнаха .... останахме си много добри приятели в продължение на година, обаче аз съм 100% абсолютно луд по нея и просто НЕ искам нещата да останат така ... имаме ги другите важни елементи на една красива връзка: приятелството, взаимното привличане, уважението към другия, само ако тя беше влюбена в мен всичко щеше да е наред между нас ... а повярвай ми не съм от хората които остават незабелязани за жените. Ситуацията не е като да се опитваме да накараме "красавицата да си влюби в звяра".

Виждам че си по-напред в материала от мен, затова имам едно питане:
пропуснах подробността, че преди няколко седмици с нея се скарахме с гръм и трясък и не си говорим оттогава. Дали в моя случай точно това заклинание ще свърши работа?
... може би ще е по-добре да се сдобря с нея преди да правя каквото и да било? Незнам дали има магия която би я накарала да направи първата стъпка (въпреки че вината за скарването си беше изцяло нейна, тя е упорита като магаре на мост, даже повече) :roll:
Аватар
alpine
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Юни 2006, 21:20
Местоположение: somewhere in Europe

Мнениеот zaek » 23 Юни 2006, 20:24

Най напред съжелявам за объркването за това че си момиче не интуицията ами може би това че повече жени се интересуват от така наречената любовна магия.Тъй като не искам да превръщаме темата в в личен разговор смятам да ти отговоря на въпросите на ЛС.
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот bubasdv » 18 Юли 2006, 22:50

Таня, тази наистина ли действа?Пробвала съм това онова, но все нищо и вече нещо започна да не ми се вярва.Имали 100 процентова магия за любов, която действа, да му се не види??
Аватар
bubasdv
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 18 Юли 2006, 22:09

Мнениеот AMON RA » 18 Юли 2006, 23:05

Абе хора вие полудяхте ли с тая любовна магия, защо насилвате съдбата.
BUBASDV,ЕДНА МАГИЯ ЗА ДА ДЕЙСТВА трябва да вярваш искренно в нея ,за да можеш да я заредиш с нужната и енергия. Магии има много за любов но защо трябва да пленяваш някого насила после разочарованията са по-големи . помисли
МАГИЯТА Е ВЪВ ВАС
Аватар
AMON RA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 195
Регистриран на: 06 Юни 2006, 19:58

Мнениеот bubasdv » 20 Юли 2006, 15:52

AMON RA написа:Абе хора вие полудяхте ли с тая любовна магия, защо насилвате съдбата.
BUBASDV,ЕДНА МАГИЯ ЗА ДА ДЕЙСТВА трябва да вярваш искренно в нея ,за да можеш да я заредиш с нужната и енергия. Магии има много за любов но защо трябва да пленяваш някого насила после разочарованията са по-големи . помисли

Знаеш ли, права си!И то много!Ужасна глупост е това.И си мисля...че когато той казваше, че обича най- много мен на света..аз не съм правила магия, за да чуя тези думи от него..
Аватар
bubasdv
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 18 Юли 2006, 22:09

Мнениеот AMON RA » 22 Юли 2006, 09:26

bubasdv написа:Знаеш ли, права си!И то много!


обърни малко внимание на инфото ми и ще разбереш че съм мъж.
А че смятам че магията не е начин да задържиш един мъж до себе си ,както и обратното - продължавам да го твърдя.:)
МАГИЯТА Е ВЪВ ВАС
Аватар
AMON RA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 195
Регистриран на: 06 Юни 2006, 19:58

Мнениеот Bloody Alibis » 22 Юли 2006, 09:45

zaek написа:Alpine тази магия съм я виждала и друг път.Тя е от един сайт за Уика не знам как се казваше точно.Таня ще ме извини ама точния превод не е розова пъпка а шипка плодове на шипката.Има ги във всяка билкова аптека даже и в обикновена такава.Само внимавай че тази магия е наистина доста силна и трябва да си сигурна когато я правиш.


уе шипките цъфтят на есен или края на лятото що му е да ходи до аптеката да изезе и да си набере :) :P :mrgreen:
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот numi » 04 Ное 2007, 22:50

Надявам се Таня да ни кажеш как са думите на английски или още по добре на БГ, защото така е много неясно
Аватар
numi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 51
Регистриран на: 04 Ное 2007, 22:02

Мнениеот numi » 08 Ное 2007, 20:31

Искам да попитам-тази втората магия има ли значение дали се прави на открито или в стая и примерно ако огъня е печка с дърва, има ли значение?
Аватар
numi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 51
Регистриран на: 04 Ное 2007, 22:02

Мнениеот zaek » 10 Дек 2007, 12:49

iskam da popitam tazi vtorata magia ima li zna4enie dali ae pravi na otkrito ili v staia i primerno ogania ako e peka s darva ima li zna4enie?

Хайде сега забравихме пак правилата на форума да пишем на кирилица.И не няма значение къде ще е огъня и с какво ще е запален.Ако искаш навънка си запали огън с дърва или листа или клонки ако искаш в къщи използвай камина или печка с дърва и въглища ако имате такава или просто сипи някакъв алкохол който гори по дълго време като ром или спирт за горене в една купичка и го запали.Няма значение въпроса на магията не е в това да гледаш педантично на всеки ритуал да не объркаш нещо а в силата на желанието.Ако мислиш за малките подробности може да не успееш да се концентрираш като хората и после ще питаш"ама аз направих всичко точно а не стана що?" ами що шото няма необходимата концентрация и сила на желанието.На всеки ритуал може да му се направи лека импровизация без да се променят основните неща така че да го напаснеш за себе си.Импровизирай бе не задавай тъпи въпроси.Или по скоро почети малко за магият и тогава си играй с нея.Късмет[font=Arial] [/font]
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот hforce » 24 Яну 2008, 01:11

plami-ven написа:
Взимате молива за устни и чертаете кръг около себе свув които сядате и се отпускате мислейки за вашия любим или любима!

Таня, не се разбира къде се чертае този кръг ? И ......
Напиши името си нагърба и след това неговото или нейното име(пълно и ясно)

На гърба на снимката ли? А Неговото име къде да се напише ? Благодаря предварително за пояснението


и аз не разбрах къде се пишат имената...
иначе за кръга смятам да е в мойта стая на пода :)
Аватар
hforce
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 14
Регистриран на: 24 Яну 2008, 01:08

Мнениеот hforce » 24 Яну 2008, 01:22

ееее верно ли няма за редактиране на мнението?

та имам още няколко въпроса:
1. първия ритуал има ли ефект?
2. задължително ли е на снимката да е само тя или може да е обща (на нас 2мата) щот не намирам само нейна снимка :( а може ли снимката да е принтирана и черно бяла?
3. къв е ефекта и до колко време дава резултат?
4. трябва ли да се разваля магията и ако да - как се прави?
Аватар
hforce
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 14
Регистриран на: 24 Яну 2008, 01:08

Мнениеот avanabil » 24 Яну 2008, 22:57

hforce написа:ееее верно ли няма за редактиране на мнението?

та имам още няколко въпроса:
1. първия ритуал има ли ефект?
2. задължително ли е на снимката да е само тя или може да е обща (на нас 2мата) щот не намирам само нейна снимка :( а може ли снимката да е принтирана и черно бяла?
3. къв е ефекта и до колко време дава резултат?
4. трябва ли да се разваля магията и ако да - как се прави?


Всеки ритуал има ефект, но понякога не такъв, какъвто бихме желали. Това трябва да е ясно. Снимката може и да е обща, но естествено тя трябва да се откроява, а не да е видима само от части. Все пак е добре по някакъв начин да изолираш само нея от общата група. Понякога са необходими седмици, преди да забележиш проявите.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот hforce » 26 Яну 2008, 22:35

работата излиза извън контрол :( мисля да го направа скоро ритуала ама малко ше го промена, на место молив за устни ше използвам обикновен, понеже нямам само нейна снимка ще използвам такава на която сме 2мата и малко ще промена думите, на место върни този човек при мене ще е събери ни отново примерно, може да добава и още нещо, а понеже не знам къде да напиша нейното име и мойто за тва ще напиша на снимката отзад нейните 3 имена и мойте 3 имена и от долу заедно за винаги примерно... как мислите, ще подейства ли така леко променен ритуала?
и няква идея за колко време ще подейства? да знам дали да го права още утре или мога да изчакам малко, искам до средата на март да се събереме се пак :)
Аватар
hforce
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 14
Регистриран на: 24 Яну 2008, 01:08

ПредишнаСледваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта