Как да го(я)върнем! 2 магии за любов

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Tanya » 27 Апр 2005, 11:36

Това са две магии за любов, възникнали по времето на II световна война.Тогава много жени не са искали мъжете им да отиват на война и са правели точно тези магии, за да ги държят при себе си или да ги връщат обратно! Доста лесни, но все пак ви е нужен малко опит, за да ги практикувате!


Да върнеш човека, които ще загубили:
За тази ви трябва: Снимка на човека,на когото искате да правите магия(самостоятелна снимка)
Червена свещ или розова
Химикал (червен за предпочитане(не черен)
И молив за устни!
Взимате молива за устни и чертаете кръг около себе свув които сядате и се отпускате мислейки за вашия любим или любима!
Сега трябва да превикате венера,която ще ви сътрудничи в това начинание:
Венус(венус),Mighty(маити)one(уан)of(уф)Лъст(Лъст)
И(ай)call(кол)upon(апон)you(ю)with(уит)your(йор)тръст(тръст).То(ту)bring(bring)this(дис)person(пусун)то(ту)ме(ми)нов(нау),your(йор)фрагиле(фрадял)тръст(тръст)is(is)your(йор)вов(вау)

СЕГА СИ ЗАПАЛЕТЕ СВЕЩА. ВИЗУАЛИЗИРАЙТЕ ДОБРЕ ЧОВЕКА И КАКВО ИСКАТЕ ДА СЕ СЛУЧИ МЕЖДУ ВАС
И КАЖИ ТОВА ЖАКЛИНАНИЕ:
(Името на човека пълно и ясно),Please(плиис)коме(ком)то(ту)ме(ми)
Фулфилл(fulfil)my(май)desire(дизая)successfully(суксесфули)И (ай)beg(beg)of(уф)you(ю)то(ту)come(com)то ме(ту ми)
АС(аз)И (ай)WILL(уилл)SO(соу)моте(моут)IT(it)БЕ(би)
Напиши името си нагърба и след това неговото или нейното име(пълно и ясно)
Целуни снимката и я служи за малко до сърцето си(но с много любов)
Духни свеща и сложи снимката в калъфката на възгавницата си!
И чак след това изтрий кръга и...


Много силна магия за Любов и страст:
Какво ви е нужно:
Огън
Цветовете на розарта (няколко(но 3(5)(7) (ИЛИ шипка, плодовете на шипката)
И чрвено сърце от хартия
Започни като напишеш имената на човека на сърцето, както и твоите
Запали огън, и когато той е в разгара си Хвърли в него розовия плод (пъпка), (ИЛИ шипка, плодовете на шипката)
в огъня и кажи:
God (God)And(end)годдес(годес)И(ай)appeal(апеал)то(ту)you(ю)From(from)фиреъс(фаиерс)breath(breth)and(end)love(лов)анев(аню)
Росес(роузес)офферед(офурд)through(труу)the(да)фламес(флеимс)дивине(диваин)Take(тейк)(името на човека)Например(Петър христов)но с едно с накрая(ПЕТЪР ХРИСТОВС) Heart(харт)and(end)make (мейк)it(it)мине(main)
Задръж сърцето хартия до своето сърце и после го хвърли в огъня:гледай го как изгаря напълно и затвори магията с думите:
Год(god)and(end)Годдес(годес)your(йор)help(Хелп)И(ай)seek(сийк)То(ту)turn(turn)асиде(асаид)emotions(емоушанс)weak(вийк)And(end)help(Хелп)true(тру)love(лов)bind(bind)ме(ми)то(ту)this(дис)И сеал(сиил)my(май)spell(спел)with(уит)пасионс(пашунс)kiss(кис)
Сега е задължително да добавите следните думи защото този ритуал е наистина опасен и е много глупаво да си играете с него!
And(end)if(if)it(it)is(из)not(not)for(for)the(да)good(гут)of(уф)all(ол)май(меи)my(май)spell(спел)not(not)come(com)то(ту)пас(пас)


Надявам се че ще останете доволни.Но и бих желала да се обърна към вас с една молба!Особено към тинейджърите,които мислят че първата любов ще е завинаги!Моля ви не правете магии без да сте решили да прекарате целия си живот с човека на когото ги правите! Уверени ли сте в това може да се хващате за работа. Но тези които още имат да извървяват дълъг път от вруски, влюбвания и разлюбваня, не я препоръчвам особено втората магия. Живота е пред вас и както казваше баба ми 'За всеки влак си има пътници. Не се хвърляйте на този, които не ви заслужява, защото дори и с любовна магия, отношението му ще е същото(характера не се променя с магическа пръчка).
Аватар
Tanya
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 11 Апр 2005, 15:29
Местоположение: Germany

Мнениеот Shadow Mage » 27 Апр 2005, 17:33

Имам една забележка към Таня. Не вярвам да е забравила българския, по вероятно ми се струва че е свикнала прекалено много с английския и не и прави впечатление че доста от хората, които биха ползвали горните заклинания може да си нямат и представа от това какво означават думите, които произнасят. Дори това, че е написала произнасянето на думите не помага толкова, колкото би помогнал според мен един превод на български на съответните заклинания. Това няма да намали силата им, а по вероятно дори ще я увеличи, защото заклинанията ще придобият допълнителна сила от разбирането на произнасящия на това, което казва. ;)
Таня, ако имаш желание пусни ги на български :).
Аз също ще пусна една подобна магия скоро, която е свързана с огнената стихия :).
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Duality » 28 Апр 2005, 07:48

ИНФОТО Е СУПЕР!!!!Мерси много icon_blowkiss
Аватар
Duality
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 23 Апр 2005, 19:54

Мнениеот tiara66 » 05 Май 2005, 10:40

Искам да попитам Таня, какво става после с останките от огъня или жарта?
Аватар
tiara66
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 16 Ное 2004, 08:54
Местоположение: LURE FRANCE

Мнениеот Tanya » 06 Май 2005, 15:14

Ще започна от там, че магиите за любов са много силни. Зависи обаче как ги правим и за какво ги правим. Нищо в този живот не лесно, както не е лесно да се занимаваш с магия. В нея както във живота се изискав постоянство. Изисква се да следваш правилата точно иначе те очаква крачка назад или в страни.
Как да изпълняваме правилата: Ако е написано някъде духнете свеща след изпълнение на магията - духнете я. Ако е казано я оставете да изгори,оставете я.Ако не е казано зависи от вас. Ако искате раздухайте пепелта,ако искате я сложете в торбича и я изхвърлете,ако желаете дори си я оставете там. Според мен пепелта си остава там където сте я запалили на първо място.
Това са доста прости магии за привличане. Има и доста сложни,които не бих пуснала свободно във форум, с опасението че ще бъдат достъпни не само за занимаващи се смажиа а за всеки. А тези които са начинаещи според мен е добре да почант от жаклинания, леки магии със свещ (естествено бяла магия) или аз както я наричам Блага магия.
Магията може да е опасна ако не попадне в подходищите ръце. Може някой да си послужи зле със нея. Затова аз избрах за вас точно тези магии, който може да ги направи всеки и без вреда.
Магията не е никак лесна,но не е никак трудна. Материалите са лесни за намиране,единствено е трудно да се открие най-подходящото място за ритуала.Гледайте да не ви видят или прекъснат. Да не се издадете някому че сте пробвали магията и къде е мястото на вашия ритуал. Някакви Джи-ес-еми и вас-ако ли не ги изключете.Никакви 'гости', които само от любопитство ще дойдат с вас. Не! Има групова(колективан магия) Но тези не са от нея. Любовната магия е нещо лично, интимно, и е само за вас.
Пожелавам ви успех и ако има някои който иска да разбере нещо за превода да ми пише лично съобщение!
Аватар
Tanya
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 11 Апр 2005, 15:29
Местоположение: Germany

Мнениеот night_wish » 16 Май 2005, 17:15

naistina strahotno info...bi moglo da pomogne na dosta razbiti surca... icon_angel
Всяка мечта е пътешествие надалеч
Аватар
night_wish
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Мар 2005, 11:31
Местоположение: Варна

Мнениеот Shadow Mage » 25 Май 2005, 14:53

Убождаш си пръста на лявата ръка, произнасяш 3 пъти следното заклинание над чаша кафе:
"Нека както /собственото си име/ не може без кръв, така и /името на другия/ не може без мен."

След това капваш няколко капки от кръвта си в кафето и го даваш на другия да го изпие.

Например: Нека както Ирина не може без кръв, така и Христо не може без мен.

Втората се изпълнява на пълнолуние в продължение на 3 последователни нощи.

Заставаш срещу луната и започваш да си решеш косите, като наблюдаваш внимателно звездите и изричаш:
"Звездице сестрице, коя си и изричаш името на мъжа."

Една от звездите започва да свети по-силно и тогава се връзваш на плитка и казваш следното:
"Както аз съм завързана сега, така и да е завързан за мен /името на мъжа/"
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Barak » 25 Май 2005, 15:06

кой пръст, безименния ли?
remotus
Аватар
Barak
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 48
Регистриран на: 25 Апр 2005, 12:26

Мнениеот Shadow Mage » 25 Май 2005, 15:42

Няма значение от кой пръст е кръвта. Важното е да е от лявата ръка.
Магията става както за мъже, така и за жени, и не изисква използването на менструална кръв - това дори ще остави лоши следи при мъжа, ако се използва такава кръв.
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Wizard » 25 Май 2005, 17:00

Ок, Shadow Mage, много не ми се щеше този ритуал да се обявява так на всеослушание, но както и да е, станалото станало...
Само искам да предупредя, че от този ритуал възникват "странични" ефекти. Ако не сте много наясно с принципите на действие в магията, може да ви сполети обратен ефект.
Все пак вие си решавате какво да правите - само НЕ ПРЕКАЛЯВАЙТЕ със захранването... другото няма какво да го казвам. :?
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Barak » 09 Юли 2005, 15:42

Уизард би ли споменал за тези странични ефекти
аз говорих с няколко човека за магиите с кръв,независимо дали са любовни или не. Та това което разбрах е че с венозна и менструална кръв са тежки мафии и имат и обратен ефект, а тези с чиста артериална кръв не са и нямат обратен ефект. Та ще ми е интересно за твоите доводи
има шамани които съзнателно си порязват пръсти за чиста кръв с цел качествена магия и без обратен ефект.
ДОкато менструалната кръв носи и кармично обременение
Аватар
Barak
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 48
Регистриран на: 25 Апр 2005, 12:26

Мнениеот till_it_sleeps » 09 Юли 2005, 17:08

барак, кръвта от порязания прст е венозна. ако искаш артериална, трябва да бръкнеш по-надълбоко.
пък като каза менструална- се сетих за една моя приятелка, която на времето искаше да прави подобна магия на едно момче...голям смях падна. няма да пиша подробности, защото си е колко гнусотията. на какво ли не са пособни хората само само да се докопат до това, което искат, лол :)
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот Barak » 09 Юли 2005, 17:25

как е венозна?
не режеш вена
сещаш ли се че се взема кръв от безименния пръст с пробождане за изследжания на кръв и не е венозна
венозната си я вземат от вената на сгъвката на лакатя
Аватар
Barak
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 48
Регистриран на: 25 Апр 2005, 12:26

Мнениеот till_it_sleeps » 09 Юли 2005, 18:44

как ще не режеш вена :wink: вената е кръвоносен съд, капиляра и артерията също. разликата е, че първото провежда 'мръсната' кръв, която тепърва и предстои да се зареди с кислород и да премине в артериите, които пък провеждат обогатената с кислород кръв. капилярите се явяват миниатюрни кръвоносни съдове. тези 'вени', които са на повърхността на кожата провеждат венозната кръв. артериите не се виждат (освен сънната артерия, от която не ти препоръчвам да теглиш кръв :wink: ), защото са доста по-дълбоко под кожата. та за това като си порязваш пръста -кръвта, която потича е в по-голямата си част венозна.
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот Lunohod » 11 Юли 2005, 07:45

:P :P :P Да не се заколи някой все пак :wink:
Мисля ,че от който и да е"вид" кръв да вземеш може да има опасни последици.Шаманите си знаят работата .Там са изключително сложни ритуали и и те си знаят как и за какво ги правят.Да кажем само ,че зад гърба им има вековни традиции, обучение и строг режим на живот. :wink: А в магията всичко трябва да е спазено точно и само някакво малко несъответствие може да предизвика съвсем друг ефект :roll:
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот Barak » 11 Юли 2005, 07:51

не знам
ама това дето гледах пред очите ми в петък беше с кръв от пръстта
но си беше и някаквъ ритуал, който така и не разбрах за какво е. Но имаше религиозна насоченост.
Иначе казаха че всичко което се прави с кръв е страшно силно и има силен ефект
може дори пагубен върху човека върху който е направено
така че не се препоръчва за малки деца
Аватар
Barak
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 48
Регистриран на: 25 Апр 2005, 12:26

Мнениеот Tatiana » 20 Яну 2006, 06:35

Tanya написа:Това са две магии за любов, възникнали по времето на II световна война.Тогава много жени не са искали мъжете им да отиват на война и са правели точно тези магии, за да ги държят при себе си или да ги връщат обратно! Доста лесни, но все пак ви е нужен малко опит, за да ги практикувате!


Да върнеш човека, които ще загубили:
За тази ви трябва: Снимка на човека,на когото искате да правите магия(самостоятелна снимка)
Червена свещ или розова
Химикал (червен за предпочитане(не черен)
И молив за устни!
Взимате молива за устни и чертаете кръг около себе свув които сядате и се отпускате мислейки за вашия любим или любима!
Сега трябва да превикате венера,която ще ви сътрудничи в това начинание:
Венус(венус),Mighty(маити)one(уан)of(уф)Лъст(Лъст)
И(ай)call(кол)upon(апон)you(ю)with(уит)your(йор)тръст(тръст).То(ту)bring(bring)this(дис)person(пусун)то(ту)ме(ми)нов(нау),your(йор)фрагиле(фрадял)тръст(тръст)is(is)your(йор)вов(вау)

СЕГА СИ ЗАПАЛЕТЕ СВЕЩА. ВИЗУАЛИЗИРАЙТЕ ДОБРЕ ЧОВЕКА И КАКВО ИСКАТЕ ДА СЕ СЛУЧИ МЕЖДУ ВАС
И КАЖИ ТОВА ЖАКЛИНАНИЕ:
(Името на човека пълно и ясно),Please(плиис)коме(ком)то(ту)ме(ми)
Фулфилл(fulfil)my(май)desire(дизая)successfully(суксесфули)И (ай)beg(beg)of(уф)you(ю)то(ту)come(com)то ме(ту ми)
АС(аз)И (ай)WILL(уилл)SO(соу)моте(моут)IT(it)БЕ(би)
Напиши името си нагърба и след това неговото или нейното име(пълно и ясно)
Целуни снимката и я служи за малко до сърцето си(но с много любов)
Духни свеща и сложи снимката в калъфката на възгавницата си!
И чак след това изтрий кръга и...


Много силна магия за Любов и страст:
Какво ви е нужно:
Огън
Цветовете на розърта (няколко(но 3(5)(7)
И чрвено сърце от хартия
Започни като напишеш имената на човека на сърцето, както и твоите
Запали огън, и когато той е в разгара си Хвърли в него розовия плод (пъпка)
в огъня и кажи:
God (God)And(end)годдес(годес)И(ай)appeal(апеал)то(ту)you(ю)From(from)фиреъс(фаиерс)breath(breth)and(end)love(лов)анев(аню)
Росес(роузес)офферед(офурд)through(труу)the(да)фламес(флеимс)дивине(диваин)Take(тейк)(името на човека)Например(Петър христов)но с едно с накрая(ПЕТЪР ХРИСТОВС) Heart(харт)and(end)make (мейк)it(it)мине(main)
Задръж сърцето хартия до своето сърце и после го хвърли в огъня:гледай го как изгаря напълно и затвори магията с думите:
Год(god)and(end)Годдес(годес)your(йор)help(Хелп)И(ай)seek(сийк)То(ту)turn(turn)асиде(асаид)emotions(емоушанс)weak(вийк)And(end)help(Хелп)true(тру)love(лов)bind(bind)ме(ми)то(ту)this(дис)И сеал(сиил)my(май)spell(спел)with(уит)пасионс(пашунс)kiss(кис)
Сега е задължително да добавите следните думи защото този ритуал е наистина опасен и е много глупаво да си играете с него!
And(end)if(if)it(it)is(из)not(not)for(for)the(да)good(гут)of(уф)all(ол)май(меи)my(май)spell(спел)not(not)come(com)то(ту)пас(пас)


моля те кажи ми ако нямам снимка на човека и незнам другите му имена освен първото
Аватар
Tatiana
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 20 Яну 2006, 06:23

Мнениеот Tatiana » 20 Яну 2006, 06:46

от одавна чета този фором но сега запърви път се регистрирам и още немога да разбера как се пише
имам въпрос към таня
преди година срешнах един мъж но странното е че за година никога него попитах за другите му имена или пък някога сме се снимали всичко вървеше добре но нещо се обърка много искам да си го върна и ми се щеше да приложа твоите предложения
моляте помогни ми МОЛЯ ТЕ много съм отчаяна
щом не си до мен,няма нощ и ден!!!
Аватар
Tatiana
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 20 Яну 2006, 06:23

Мнениеот aninikol_7 » 14 Фев 2006, 21:50

някои прилагал ли е някоя от тези 2 магии?
Аватар
aninikol_7
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Фев 2006, 23:53

Мнениеот sanguinary » 14 Фев 2006, 22:10

Направо не е за вярване,че човек би могъл да пристъпи към подобни действия в неумението си да приеме нещата ,такива каквито са...
Представих си една барманка ,която във всяко кафе си сипва от кръвта... icon_censored
Странно ми е много как би ме накарала някаква сила да допусна някой човек по-близо,от колкото съм сметнал за необходимо...
Но то повредата си е в моя телевизор,понеже не ме ловят такива неща...
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Следваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта