Заклинание да го забравя

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Nemezius » 30 Апр 2009, 06:49

бутилка водка и най-близкия сладур на принципа избиване на клиновете- върши достатъчно добра работа за забравяне, поне за временно такова. За по-продължително- (само)хипноза - магишта не е играчка, нито е Ющрак с пръсти и всичко е готово"- няма такива ритуаляета за забравяне- когато искате да забравите- забравете и толкова.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Lord Njarlathotep » 30 Апр 2009, 09:25

Нем... май си забелязвал че когато искаш да забравиш някого... не успяваш въобще... особено ако човека ти е бил и е адски близък? ритуал за изстудяване на емоциите може да помогне... а ия се замисли... ами ако непие алкохол? има и такива индивиди ... знаеш 8) (пробвай да преобърнеш чувството на любов в омраза... но тогава... гледай да не го виждаш много - много... особено ако имаш склоннос да носиш остри предмети в себе си (мачета ножове кинжали... и тнт... или каквото и да е било оръжие) защото после ще го лежиш като за човек...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот bellastella » 30 Апр 2009, 11:42

Ей сега, с риск да прозвуча цинично, ще цитирам съвет на експертите от "Космополитън":
"Ако ви се струва, че не можете да преглътнете бившата си любовна тръпка, тогава се постарайте да си го представяте все по-често в някакви ужасно банални битови ситуации - например как се разхожда по долни гащи, и се почесва зад ухото, как е заседнал във WC-зоната и решава судоку, докато....или как си изрязва ноктите на краката в идиотска поза...."
Айде да не давам повече примери, но си мисля, че всичко се преглъща.
Не е толкова страшно с водката - взимаш някой сладур на открито, излизате извън града, прекарвате цяла нощ под звездите, пускате музиката от колата до дупка, плачеш му на рамото, пиете водка, пак поплакваш малко и после....всичко си идва на мястото. :))
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Мнениеот rain » 30 Апр 2009, 20:04

Темата да се заключи и изтрие!
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот Wizard » 01 Май 2009, 17:00

Явно имате какво да си кажете по въпроса - Nemezius и Lord Njarlathotep ...


А що се отнася до темата - алкохола не решение, защото след като изтрезнееш пак си там, от където си започнал предишната нощ. По скоро трябва да си направите заклинание НЕ да забравите човека, защото това НЯМА как да стане, а заклинание затова да срещнете друг човек (или човечка :wink: ) и така "проблема" спира да е проблем и ЗАПОЧВАТЕ пак отначало - от там от където сте свършили с предишния човек/партниор (нямам ер-малък Галина :wink: ). Ако пък не можете да си направете такова заклинание... не знам тогава, защото само Вие сами знаете какво ви трябва, едва ли някой друг ще може да направи това вместо Вас. Например, ако искате да ползвате услугите на ХОРА ПРЕДЛАГАЩИ "помощ" за разрешаване на любовни терзания...

ПРИ ВСИЧКИ ПОЛОЖЕНИЯ има хора, на които каквото и да им правите (ритуали), те ще трябва да изтърпят ТОВА, КОЕТО ИМАТ ДА ПРЕЖИВЯВАТ! Защото се сещам за един/два (!) случая при които бях предупредил, че ритуала може да придобие съвсем друг ЕФЕКТ и когато това наистина се случи, въпросната личност много се ядоса и се обърна срещу мен под предлог, че не съм бил "достатъчно способен" да направя това, което тя искаше....

Е КАКВО ДА КАЖА - след това и се случиха ОЩЕ ПО-СТРАШНИ НЕЩА, не за друго, а защото бе решила да излее яда си на погрешния човек - т.е. мен....

Изобщо - внимавайте с магическите ритуали - на възраст между 18 - 23/24 ви се струва забавно НО! - проблемите идват след това... Ако продължавате да се държите снизхоздително и с насмешка към това КАКВО предупреждават големите авторитети в магията (и аз от време на време :wink: ), то наистина Ви очакват много, много "приятни" изненади в бъдеще време.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Lunohod » 06 Май 2009, 00:18

Както съм казвала и друг път: Твърде съм горда за да използвам способностите си за получаване на любов...Друг е въпросът, че малко или много ние привличаме внимание и понякога е чак досадно. Човек може да получчи любов, ако сам се обича и ако сам си го позволи. Работата в случая е в тази насока. Ако се мразиш и ако се самонаказваш за нещо, неминуемо стигаш до ситуацията - как да го омагьосам или как да го забравя...
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот Nemezius » 06 Май 2009, 12:14

Аз само не мога да разбера защо така се е получило- изтрит е първия пост от темата- този, на който отговарям. Колеги, като триете- трийте темата, че иначе се получава точно това- отговаря се на някого и излиза, че систартирал темата с отговора си ::confused:: Де факто, не виждам какво има да си коментирам с лорда, освен че недовижда(както явно и останалите писали тук)- отговорът ми започва с "RE:..."
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Wizard » 07 Май 2009, 01:34

Темата беше в това състояние, в което е сега. Така я видях за първи път. Нещо ми се стори важно, което искам да кажа и затова се включих. Ок, няма проблем, ще изтрия темата след ден, два.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 21 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 21 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта