лесна малка магия

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Barak » 01 Май 2005, 10:41

извинете че пиша на латиница но нямам кирилизатор
ето еднна магия, но е на английски:

TO WIN A LOVE WHO REJECTS YOU...
Make a wax doll, in his or her name or image.
Scribe the name into the doll and then roast it over a small fire
Аватар
Barak
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 48
Регистриран на: 25 Апр 2005, 12:26

Мнениеот Tanya » 06 Май 2005, 15:55

Превода на това:
Направете малка восъчан фигурка и напишете на нея с нещо остро имената на човека и след това я разтопете на малък огън. Така както се разтапя фигурката така ще се разтопи и суцето му!
Аватар
Tanya
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 11 Апр 2005, 15:29
Местоположение: Germany

Мнениеот Wizard » 06 Май 2005, 16:31

Thank you ladys! You are very likeable women ;)
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот d3m0n » 22 Окт 2005, 20:24

има ли значение какъв е на цвят восъка ? има ли ефект и ако има след колко време се влюбва в теб ?
Аватар
d3m0n
 
Мнения: 4
Регистриран на: 19 Окт 2005, 19:05

Мнениеот Arhimikus_NA » 22 Окт 2005, 23:47

Предлагам ти да я направиш от червен восък ;)
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот d3m0n » 23 Окт 2005, 09:01

Ок а Архимикус ти можеш ли да ми предложиш някаква магия или заклинание или ритуал за да направя така че не аз ами някои други да се влюбят примерно един мои приятел и една моя приятелка ! разбираш ли какво искам да ти кажа ?
Аватар
d3m0n
 
Мнения: 4
Регистриран на: 19 Окт 2005, 19:05

Мнениеот d3m0n » 23 Окт 2005, 13:50

ахахахахахахаахахаха напражих го и незнам жсе още дали има ефект но аз ви казвам направо целия апартамент стана във пушак ! щях да се одушм :) : ) :) : ) : ) помислих че ще запаля апартамента ! лелелелле
Аватар
d3m0n
 
Мнения: 4
Регистриран на: 19 Окт 2005, 19:05

Мнениеот damnameneus » 23 Окт 2005, 14:40

Не се занимавайте с подобен тип ритуали, а и това да направиш ей така някаква си фигурка е абсолютна глупост, ако няма останалата част на ритуала, освен това с подобен тип магия, с малка грешка вместо от обич, може и хубава болест да докарате на любим човек. Така че, пак да кажа НЕ ПРАВЕТЕ НЕЩА С КОИТО НЕ СТЕ ДОБРЕ ЗАПОЗНАТИ САМО ЗА ДА ГИ ПРОБВАТЕ
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Poison » 23 Окт 2005, 15:25

Абе тва с фигурките не е ли вуду?
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот damnameneus » 23 Окт 2005, 16:08

не, не е вуду
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот EliKarim » 23 Окт 2005, 19:29

Абсолютно си прав damnameneus! Тук нещата малко се размиват, защото разтапянето, запалването, въобще работата с огън могат да донесат проблеми със сърцето, с кръвта (кръвозагуби и нарушено кръвно налягане), както и нарушено мислене и координация. Трябва да се работи много внимателно с този тип ритуали.

И впрочем Пойзън, права си...във вуду наистина се работи с направата на фигурки, било то и от восък. :wink:
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот d3m0n » 23 Окт 2005, 19:43

Еми прависте но значи аз се занимавам със магии ,ритуали и заклинания от 3 години започнахме със сестра ми заедно и сега сме много навътре имаме много и със добро съдаржание книги и много пъти сме правили неща подобни на това ! такаче незнам ако стане нещто на момичето което обичам ще го разваля и така мога във всякакъв момент да разваля една магия ! защтото съм изпробвал всички магии за излекъваме от другии магии ! и така няма какво да се притеснявате все пак наистина са много опасни тези ритуали но и мерси !
Аватар
d3m0n
 
Мнения: 4
Регистриран на: 19 Окт 2005, 19:05

Мнениеот damnameneus » 24 Окт 2005, 08:25

Най-хубавото нещо е вярата в себе си, но най-опасното нещо в магията е самонадеяността. Освен това има доста магии, които както доста болести не може да бъдат излекувани, така че пак повтарям внимавайте и още нещо не прибягвайте до такива неща за ад пробвате - магията не е за проба дали ще проработи. За горния ритуал казах че е опасен като рамка, защото всъщност това нее някакъв ритуал - сериозен - имам предвид. Относно вудуто - кукли не се ползват само във вуду, не всяка магия с кукли е вуду, това си е представата на холивуд, но няма много общо с действителността.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Poison » 24 Окт 2005, 09:51

d3m0n написа:Еми прависте но значи аз се занимавам със магии ,ритуали и заклинания от 3 години започнахме със сестра ми заедно и сега сме много навътре имаме много и със добро съдаржание книги и много пъти сме правили неща подобни на това ! такаче незнам ако стане нещто на момичето което обичам ще го разваля и така мога във всякакъв момент да разваля една магия ! защтото съм изпробвал всички магии за излекъваме от другии магии ! и така няма какво да се притеснявате все пак наистина са много опасни тези ритуали но и мерси !


Ми ае тогава кажи как се разваля такава работа ок се сгафи. Много сигурна изглеждаш, а до тук не съм прочела нито един магьосник да каже "много съм навътре в нещата". :mrgreen:
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Stalik » 24 Окт 2005, 15:12

Poison написа:Абе тва с фигурките не е ли вуду?

Това точно - не. Обикновена симпатична магия. :mrgreen: А и вуду ритуалите далеч не се изчерпват с восъчните фигури. Всъщност основно при вудуто са ритуалите в храм, на чийто под се рисуват веве фигурите. Основното там е инвокацията на вуду божествата. Това с куклата го има като мотив, но уви, преекспонират от комерсиалния Холивуд. Нали всеки западен окултист може да извърши евокация с магически кръг? Това не изглежда особено екзотично. Докато вуду куклите са друго нещо, "оригинален" подход така да се каже. Но това е твърде грешна представа за нещата.
Аватар
Stalik
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 16 Окт 2005, 09:59
Местоположение: София

Мнениеот Arhimikus_NA » 25 Окт 2005, 12:35

Сталик, от постовете ти виждам, че си запознат със доста неща. Може ли да обясниш повече за вуду, аз не съм запознат с тази материя?
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот Melina » 25 Окт 2005, 12:40

d3m0n написа:Еми прависте но значи аз се занимавам със магии ,ритуали и заклинания от 3 години започнахме със сестра ми заедно и сега сме много навътре имаме много и със добро съдаржание книги и много пъти сме правили неща подобни на това ! такаче незнам ако стане нещто на момичето което обичам ще го разваля и така мога във всякакъв момент да разваля една магия ! защтото съм изпробвал всички магии за излекъваме от другии магии ! и така няма какво да се притеснявате все пак наистина са много опасни тези ритуали но и мерси !


Думите ти звучат като че ли си играеш. Самоувереността може да е добродетел, но и недостатък ако е прекалена. Съмнявам се, и че си използвал всички магии за излекуване. Вярно възрастта може да не е гаранция, но и това че се занимаваш с магия от 3 години също нищо не значи. Магията не е игра. Внимавай. Просто съвет. icon_occasion
Аватар
Melina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 09 Окт 2005, 18:08

Мнениеот Stalik » 25 Окт 2005, 16:31

Arhimikus написа:Сталик, от постовете ти виждам, че си запознат със доста неща. Може ли да обясниш повече за вуду, аз не съм запознат с тази материя?

Ами и аз не съм се занимавал и не мога да разкажа много. Вуду е западно африканска религиозна система онаследена от чернокожите роби в Америка (най-вече в Ню Орлиънс, Хаити и др.). Тя е религия пропита със сексуална магия и демонология. Основава се върху почитането на Дамбала - змия-демон, приемаща жертвоприношения. Духовете се инвокират (опасно занимание за неопитния), което може да се осъществи само от жреца (хоун ган) или жрицата (мамбо). Това става в специално храмово място, в чийто център има стълб. Жрецът или жрицата рисува върху пода (с въглен, кафе, брашно и др.) фигури известни като веве. Те са някакъв астрален магнит, привличащ планетарните сили, мост към астрала. Само жреците са способни на това, поради огромната си, фанатична дори вяра. Демоните се наричат лоа. Те се отзовават заради договор сключен с предците. В общи линии веве олицетворява даден лоя, той негов знак и се използва за дадена цел (за каквато върши работа съответния лоа).
Според вуду последователите веве са толкова мощни, че могат да предизвикват големи политически промени в света. Но всичко зависи от силата на вярата на жреца или жрицата, което си е един много стар окултен принцип. :roll:

Ще се пробвам да напиша и за това статия някой път. :mrgreen:
Аватар
Stalik
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 16 Окт 2005, 09:59
Местоположение: София

Мнениеот some_spirit » 26 Окт 2005, 19:59

Ей хора осъзнайте се какво правите и в какво вярвате. Така магиите както ги правите никога не работят по принцип. Когато правите ритуала на дадената магия ония от висшите светове или от паранормалното както искате ги наричайте ви слушат и после те имат грижата тоест те вършат работата по изпълнението на задачата. Много добре знаете че в някой случчаи магиите ви не деистват и защо ли, ами защото ония от горе имат други намерения за нещата.

И сега как ония от горе правят разни неща да стават, ами просто бъркат в главите на хората и ги убеждават примерно да се влюбят в някого който преди не са харесвали примерно.
Аватар
some_spirit
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 123
Регистриран на: 15 Окт 2004, 09:52

Мнениеот Shadow Mage » 27 Окт 2005, 16:48

Some_spirit, много ми се ще да постна нещо, което може би ще ти отговори на въпросчетата, само че за съжаление не ми е под ръка тук :-(
Скоро ще го пусна, надявам се да се хареса на теб и на другите :-)
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Следваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 15 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 15 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта