Да преживеем изгубена любов

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Mandragora~Scream » 14 Авг 2009, 19:20

Ден - Петък
Фаза на Луната - Нарастваща
Цвят на свещта - Жълт


Благословете свещта и напишете името си върху нея. След това допишете "Да преживея по-леко загубата на любов"
Миропомажете свещта и я поставете в центъра на пентаграмата си.
Ритуалът се изпълнява в продължение на 9 дни. Следните думи се казват по 9 пъти всеки ден.
"Архангел Анаил,
Необходима ми е сила от космоса
За да облекчи болката от загубената любов,
събрала се в сърцето ми.
Ангелите не са пожелали Аз и (Името) да се свържем завинаги,
Затова ме зареди със смелост и сили,
за да продължа напред.
Магията е направена!


След деветото повторение кажете "Така ще бъде!"
Оставете свещта да изгори сама.

Какво е мнението ви за ритуала? Аз лично не съм го пробвала. Взех го от книгата на Лияна Грийнауей.
True Love Is Forever
Аватар
Mandragora~Scream
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Май 2008, 11:32

Мнениеот Lord Voldemor » 14 Авг 2009, 21:27

Аз мисля,че никакъв ритуал не може да облекчи болката(ако говорим за ЛЮБОВ,а не увлечение),но подобен ритуал все пак може да бъде повече от психологическа полза(ето виждаш ли,направих ЗА СЕБЕ СИнещо странно и мистично,Трябва да помогне)отколкото от окултна :wink: .Просто защото непреклпнно отстоявам мнението,че на истинска любов не може да повлияе(сериозно или за дълго)никаква магия!От истинската любов няма по-голяма магия.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Lord Voldemor » 14 Авг 2009, 21:38

П.С-подписа ти сам отговаря на въпросът ти :wink:
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Mandragora~Scream » 14 Авг 2009, 22:37

Lord Voldemor , напълно съм съгласна с теб!
Мотивът ми да го публикувам беше, че все по-често разни ученици (и не само) решават да прибегнат към окултни практики, защото са им интересни, необичайни, защото просто искат да опитат дали действат и т.н. То се вижда във всяка тема от този раздел.
Аз съм на мнение, че е много по-полезно да въздействаш върху себе си, или в краен случай някакъв ритуал човекът да те види "с други очи", отколкото да правиш нещо, което вероятността да се обърка е 80% (за човек, който няма опит).
Любовта, ако е истинска, е завинаги. И трябва да се борим за нея, но нека това да не се превръща в егоизъм. Има една поговорка "Ако обичаш някого, пусни го да си отиде. Ако се върне, ще бъде твой завинаги. Ако ли не, значи никога не е бил."
Когато любовта не е споделена, се превръща в мъчение. А това вече не е хубаво. sad11
True Love Is Forever
Аватар
Mandragora~Scream
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Май 2008, 11:32

Мнениеот Redyan » 29 Авг 2009, 13:01

Mandragora~Scream написа:.....Аз съм на мнение, че е много по-полезно да въздействаш върху себе си, или в краен случай някакъв ритуал човекът да те види "с други очи", отколкото да правиш нещо, което вероятността да се обърка е 80% (за човек, който няма опит).
Любовта, ако е истинска, е завинаги. И трябва да се борим за нея, но нека това да не се превръща в егоизъм. Има една поговорка "Ако обичаш някого, пусни го да си отиде. Ако се върне, ще бъде твой завинаги. Ако ли не, значи никога не е бил."...


Някой да те погледне с други очи, та нали точно това правят хората които използват магия да си върнат любовта на някого... Правят някакъв ритуал превръщат въпросния човек в зомби и той вече ги гледа с други очи...
Според мен най добрия вариант е само и единствено работа над себе си.. но в тъкива моменти толкова са ти потънали гемиите и си депресиран че това е последното нещо което би направил.

Относно това да се бориш за Любовта и да оставиш някой да си иде са две напълно противоположни неща и повярвай от един "невежа" биха били разбрани по съвсем различен начин.

Първо трябва да се убедиш дали тази Любов може да бъде истинската(макар че никога не може да си на 100% сигурен в това винаги има преперни и караници между двама души) но ако и двамата правите компромиси и се търсите взаимно и може да прощавате и да приемате прошката на другия.. то тогава от вас зависи дали ще направите таз Любов да бъде Истинската или поредната... Просто трябва да има разберателство и да е двустранно(тогава се казва че човек се бори за това коет иска)... защото ако не е рано или касно на единия му писва и.... преобраща каруцата. А относно пускането... когат видиш че другия е съвсем различен не иска да прави компромиси и винаги тои е най прав, не му пука за тебе не те търси... тогава наистина по добре го пусни да отлети и му пожелай успех в търсенето на голямата си Любов.
Der Klügere gibt nach !
Аватар
Redyan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 30 Ное 2007, 10:27

Мнениеот Mandragora~Scream » 29 Авг 2009, 14:30

Някой да те погледне с други очи, та нали точно това правят хората които използват магия да си върнат любовта на някого...

Има огромна разлика в това "някой да те гледа с други очи" и да го превърнеш в зомби. Съществуват къде-къде по-опасни ритуали с цел "Да върнем любимия", свързани с гробища, кръв и т.н., които няма смисъл да коментирам, а и темата не е за това.

Относно това да се бориш за Любовта и да оставиш някой да си иде са две напълно противоположни неща и повярвай от един "невежа" биха били разбрани по съвсем различен начин.

Не съм казала, че е едно и също, ти го казваш. Всеки човек е различен и рецепта за Супер връзка няма. :)

На останалите ти свободни съчинения и размисли за живота няма да отговоря. Безкрайно са ми безинтересни. : )
Казах каквото мисля, стига да не изопачаваш думите ми и да си ги надграждаш както ти изнася, може и да ги разбереш.
True Love Is Forever
Аватар
Mandragora~Scream
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Май 2008, 11:32

Мнениеот Redyan » 30 Авг 2009, 00:14

Абе ти не разбираш ли че когато караш някой да те гледа с други очи то това не е въпросния някой ?
И защо ще го караш да те гледа с други очи ? Нима не ти харесва сегашния му "поглед" ?
Проблемите не се изясняват кат накараш някой да те гледа по друг начин... а се изясняват кат седнете и говорите двамата... но нямам намерение да те уча кое как и защо , прави каквото искаш и помни едно... Човек се учи най добре от опита извлечен на базата "опит грешка".
Хубу ходи си прави Опасните ритуали за връщане на Любимия с кръв пръст от гроб и др глупости.
С всеки изминал пост в този форум разбирам защо Уизи е на мнение че магията не е за всеки...
То бива бива лапешко мислене ама...

Айде по живо по здраво
и приятна неделна сутрин ти желая...
Der Klügere gibt nach !
Аватар
Redyan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 30 Ное 2007, 10:27

Мнениеот Mandragora~Scream » 30 Авг 2009, 08:03

Явно продължаваш да разводняваш темата с глупостите си.
Къде съм казала някъде, че проблемите се изясняват с любовна магия?

Някой да те погледне с други очи означава ДА ОТКРИЕ КАЧЕСТВА В ТЕБ И В ХАРАКТЕРА ТИ, КОИТО НЕ Е ЗАБЕЛЯЗВАЛ ДОСЕГА по една или друга причина....сега разбра ли, или пак не можа? Зомбирането е нещо съвсем друго.

Хубу ходи си прави Опасните ритуали за връщане на Любимия с кръв пръст от гроб и др глупости.


Защо трябва аз да ходя да ги правя не ми стана ясно...Пишеш в секция любовна магия. По твоята логика трябва да спамиш всички теми в нея. Тази тема е "Да преживеем изгубена любов". Само за твоя информация го споменавам, защото виждам, че обичаш да пишеш, но не и да четеш.
Следващия път, преди да окачествяваш нечие мислене като "лапешко", прочети си 1-2 пъти смешните изречения (с правописни и пунктуационни грешки).


С всеки изминал пост в този форум разбирам защо Уизи е на мнение че магията не е за всеки...
И най-вече за такива индивиди като теб.. Замълчи си, недей да се излагаш повече.
True Love Is Forever
Аватар
Mandragora~Scream
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Май 2008, 11:32

Мнениеот rain » 30 Авг 2009, 08:17

Хайде сега и тук ми почнахте... темата се заключва.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 18 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 18 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта