Късмет в любовта?

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот belisima » 01 Сеп 2009, 16:34

Здравейте,

Имам следния проблем, не ми върви в любовта .......ходила съм при две-три, гадателки и две от тях казват имаш магия, третата казва ти си правиш автомагия.....Проблема с мъжете е следния, те ме харесват, влюбват се много бързо в мене и вече като се стигне до по-сериозна крачка, те се отдръпват от мен и връзките приключват.Мислила съм и съм обмисляла мойте, действия, постъпки, дали не прибързвам изобщо дали проблема не е в мен така да ги отблъсквам, но тези мъже са различни хора, с различни характери, но реагират по един и същи начин и започнах да мисля че, може би наистина има нещо като магия да не ми върви в любовта или аз самата си го правя с мойте мисли.Сега има мъж, в който съм влюбена,иска ми се да имам много сериозна връзка с него,вече ми е време да създам семейство, искам и съм готова за такава стъпка, но и при него се получава същото, отдръпна се от мене, не знае какво иска, а до един момент всичко беше в ред, не ми е говорил за брак и семейство, все пак ние сме в началото на нещата, но и двамата сме над 30 годишни и е нормално да се замисля над тези неща, а той взе че се отдръпна още в началото .......... sad11
Аз съм много чувствителна, много лесно ме урочасват,има хора в чиято компания се чувствам адски натоварена и някакси усещам отрицателната им енергия, има хора който може никога да не съм срещала, обаче ме изпълват с благодат и усещам положителна енергия........Всяка вечер сънувам и много често да не кажа постоянно ми се сбъдват сънищата или части от съня, случва ми се да си помисля нещо, просто мисълта ми минава през главата без въобще да има общо с нещата, с които се занимавам в момента и същата мисъл се сбъдва.Доста често ми се случва да преусещам нещата и да усещам хората какви са вътрешно без да съм ги опознала, усещала съм се че мога да предавам и мисли или като си помисля за някой човек или да ми се обади или да го видя........

Затова си помислих да не би от тези ми усещания аз сама с мислите си да си правя автомагия и да си преча на късмета в любовта........
Не искам да правя любовни магий, просто ми се иска да ми се отпуши късмета в любовта,ако на мен ми е направена магия умишлено просто да ме изчистят, не знам дали се изразявам правилно........
Молбата ми е, да ме посъветвате дали да потърся професионална помощ и да ме насочите към изпитани и истински професионалисти, които наистина ще ми помогнат или да ми дадете съвет как сама да си отключа късмета в любовта.

Предварително благодаря за помоща, която ще ми окажете icon_thanks
Аватар
belisima
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Авг 2009, 19:56

Мнениеот Lord Voldemor » 01 Сеп 2009, 20:04

Ще ти кажа как аз разбирам любовта.Няма по-голяма сила от нея,и не е необходима чужда намеса,освен ако в дадена ситуация ,,съдбата'' не ти изпрати някого-това е различно.Истинската любов трудно се постига,защото-поне аз вярвам твърдо в това-за всеки човек съществува само един партньор,с който да изживее живота си.Затова и е тлкова трудно да се открие точният човек.
Вторият момент опира до качествата,които човек трябва да развие,за да бъде достоен за истинската любов.
Замисли се защо са се отдръпвали мъжете досега-дали пък любовта не те е предпзвала от прибързани решения?Или има неустановен от теб самата проблем,който проектираш върху своите партньори?Категорично твърдя,че любовните въпроси са тайнство,с което всеки трябва да се справи САМ.Съвет от благожелател е едно,но решенията и действията трябва да са само от теб :)
Магия тук не помага,истинската любов е имунизирана срещу магически въздействия.Така че,бъди честна и смела със себе си,не се влияй от чужди мнения,НИКОЙ не може да знае по-добре от теб.И не бързай,запази спокойствие.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот belisima » 01 Сеп 2009, 20:14

Много ти благодаря че, ми отговори и аз честно казано предпочитам да не намесвам магий в любовта си.......все пак това няма да е истинско и в един момент ще изчезне въздействието, но знаеш човек като се отчая съвсем и търси алтернативни варианти, които понякога излизат от рамките на здравия разум.Аз съм силен и волеви човек, уча се отгрешките си поне се оптивам де, и гледам да мисля позитивно, но се случва често и силните хора да се сломят душевно.
А, как може човек да не си прави автомагия защото имам усещането че, аз с мислите си понякога възпирам късмета си... :roll:
Аватар
belisima
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Авг 2009, 19:56

Мнениеот Lord Voldemor » 01 Сеп 2009, 20:57

Животът на всеки човек е самоизпълняващо се пророчество,така че може би наистина най-трудно е да самоубедим себе си относно нещо,което искаме да ни се сбъдне.
Започни с малки промени/успехи,които да ти вдъхнат самочуствие.После е лесно.Щом си волеви човек,избутай(интелигентно)канарата до върха,и после я остави да се търкаля по другата стена на склона...тайната е да не се търколи от ТВОЯТА страна на склона...да ме извиниш за метафорите.
Просто помни,напомняй си колкото може по-често,че нещата в твоят живот зависят от теб...бъди будна...наблюдавай себе си и другите...и ще видиш отговора...
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот belisima » 01 Сеп 2009, 21:10

Отново ти благодаря че,отдели време на моя проблем :wink: изключително много,мъдрост сила и истина има в нещата, които си ми казал. Някакси ми напълни душата с думите си и ми става по-леко.Аз много анализирам себе си и околните, но не съм ги мислила нещата както ти си ги написал.Много си мъдър и трябва да си изключително добър и стойностен човек.За мен бе удоволстие да контактувам с теб :wink:
Аватар
belisima
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Авг 2009, 19:56


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 21 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 21 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта