Помощ

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Ev0luti0n » 17 Сеп 2009, 09:26

Здравейте проблема е следният 2 пъти зарязах момиче без да осъзная ,че я обичам и сега немога да си я върна , а знам ,че и тя ме обича какво да направя дайте ми някаква магия която да ми помогне моля ..
Аватар
Ev0luti0n
 
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Сеп 2009, 20:04

Мнениеот Nemezius » 17 Сеп 2009, 11:25

Ev0luti0n написа:Здравейте проблема е следният 2 пъти зарязах момиче без да осъзная ,че я обичам и сега немога да си я върна , а знам ,че и тя ме обича какво да направя дайте ми някаква магия която да ми помогне моля ..


Искрено извинение, светя и романтична вечеря върши достатъчно добра работа в повечето подобни случаи.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот rianegra » 17 Сеп 2009, 12:51

Ev0luti0n написа:Здравейте проблема е следният 2 пъти зарязах момиче без да осъзная ,че я обичам и сега немога да си я върна , а знам ,че и тя ме обича какво да направя дайте ми някаква магия която да ми помогне моля ..



Изгледай един епизод на сериала "Перла" или каквото е там като сапунка и ще те осенят купища идеи :)))
Сега сериозно - магията може по-скоро да ти навреди, отколкото да ти помогне на този етап.
Представи си го като леко главоболие, което е по-вероятно да мине от самосебе си, но ти за "по-престижно" решаваш да атакуваш например с......... Тубоцин /сега за това се сетих/
Съвет: Недей, че аз един път сглупих като тебе и все още си "ближа раните"!!!!
Ако нещата станат "по-завързани", тогава потърси такава помощ!
Аватар
rianegra
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 19 Май 2007, 19:44

Мнениеот Ev0luti0n » 18 Сеп 2009, 04:46

ами вече стана почти година от както сме разделени ....
Аватар
Ev0luti0n
 
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Сеп 2009, 20:04

Мнениеот Cath » 18 Сеп 2009, 07:41

ами оплачи се на арменския поп!
след като толкова си влюбен в нея - за какво си късал с нея два пъти? не си осъзнавал любовта си? или просто си на принципа, че повторението е майка на знанието?

Слушай ме внимателно - отиваш при нея, извиняваш се и казваш следното "вероятно ми беше нужно да те загубя два пъти, за да осъзная, че те обичам, моля те върни се при мен".
Ако се съгласи - честито!
Ако не се съгласи - давай към следващата, велика любов, защото тази явно има достойнство.

И едно съобщение - това не е сайта на Космополитън! Блудкавите любовни проблемчета не са за тук. :?
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Enforcer » 18 Сеп 2009, 10:43

.. какво да направя дайте ми някаква магия която да ми помогне моля ..

Мислиш ли, че някой ще ти даде РАБОТЕЩА практика ей така? Пък и проблема ти не е за магия а за едно просто извинение.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Ev0luti0n » 18 Сеп 2009, 12:58

Според теб не опитах ли просто тя ми каза .че 3-ти шанс няма да ми даде защото мисли ,че ще я нараня отново...
Аватар
Ev0luti0n
 
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Сеп 2009, 20:04

Мнениеот Nemezius » 18 Сеп 2009, 14:14

Ev0luti0n написа:Според теб не опитах ли просто тя ми каза .че 3-ти шанс няма да ми даде защото мисли ,че ще я нараня отново...



Ми значи няма какво да си играеш да питаш- дадохме си мненията, а и надали някой след подобен пост и нейно заявление ще тръгне да прави каквото и да е. Ако все пак има такива- на ЛС.

Темата е изчерпана и се затваря.

П.П: И все пак не пречи да се пробваш с вечеря и т.н.
П.П.2: Възражения за затваряне на темата не приемам!
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 12 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 12 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта