може ли някой да ми помогне

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот niko7301 » 18 Окт 2009, 13:35

Здравейте искам да се обарна за помощ към жсички имах вразка с друга жена .тя ме караше дасе чуствам жив и обичан но изведнаж всичко рухна .и двамата знаем какво значим за другият.но малко се поскарахме и доста грешки направихме един спрямо друг.аз все ощи обичам тази жена.и в момента несе чустжам жив и весел човек . просто ми липсва много неината ласка и топлина .моляви помогнете ми пак дасия варна . на последак се избягваме и не можим да приказваме.и двамата имаме семеиства .но не искаме даги разваляме просто всичко бе като изван брачна вразка.нека ако можи по някакав начи пак да даси бадем заедно.и да сме живи и радостни пак двамата а не дасе гледаме на криво и да се избягваме.тя е всичко за мене .моля ви очтиво ако някои можи да ми помогне по някакав начин или ритоал за вра6тане на лубов и чуства и желание да сме щастливи пак заедно нека ми помогне.ако някои прояви интерес можи да ми пише и на емеил niko7301@abv.bg.ще бада много благодарен за помоща
niko7301
 

Мнениеот Lord Voldemor » 18 Окт 2009, 19:42

Нико,постът ти е най-,,интересния'' в целия форум.Да не продължавам...
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот venus » 25 Окт 2009, 07:01

niko7301 написа:просто ми липсва много неината ласка и топлина...
...и двамата имаме семеиства .но не искаме даги разваляме просто всичко бе като изван брачна вразка...
...тя е всичко за мене .моля ви очтиво ако някои можи да ми помогне по някакав начин или ритоал за вра6тане на лубов

Наричаш любов нещо, заради което не би развалил семейството си и не би направил всичко възможно?
Аз ще го нарека егоизъм - от поста ти не разбрах какво си дал ти на тази жена. Разбрах колко много ти е дала тя и колко това ти липсва, когато вече не го получаваш. Можеш да върнеш любовта й, като й дадеш любов - това значи да направиш онова, от което тя се нуждае, пренебрегвайки дори своите нужди. Любовта изисква всичко от човека, пълна мобилизация, готовност за всякакви действия. Когато станеш готов да го направиш, ще си я върнеш. Ако избереш удобството си - не разчитай на любов.

На едната везна на кантарчето стои любовта - на другата всичко останало.
Така е устроен този свят. А изборът е наш.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 13 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 13 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта