призив за помощ

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот ni_ki_ta_77 » 23 Окт 2009, 19:45

Здравейте случайно попаднах на този форум в отчаяние за помощ.наистина ми трябва магия за любов и то истинска . искам да си варна брат ми и да му попреча да не направи нещо от любов . постъпих малко лошо спрямо него и връзката му .нещо изведнъж се провали в неговата връзка и сега нее на себеси не иска да приказва с мен по какъвто и начин дае,избягваме и мие казал че несам му брат вече.и няма да ми прости. а и на последък само споменава че няма сили да издържи и се притеснявам да не сложи край на живота си . казал е на майками че щял дами прости само ако единствено е със любимата си . но те в момента дори несе чуват . нещата нещо се объркаха при тях изведнъж .затова те моля ако можиш да ми помогниш даси варна брат ми и той да е любимата си .защото яе оцел и като човек .ще бъда благодарен ако ми помогнете.
Аватар
ni_ki_ta_77
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Окт 2009, 16:37

Мнениеот venus » 24 Окт 2009, 12:11

Никой не може да ти помогне за това. Разреши проблема с брат си по най-нормалния човешки начин - с общуване. И го остави той да оправи отношенията си с момичето. Няма какво друго да направиш.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот valko » 25 Окт 2009, 00:05

ni_ki_ta_77 написа:Здравейте случайно попаднах на този форум в отчаяние за помощ.наистина ми трябва магия за любов и то истинска . искам да си варна брат ми и да му попреча да не направи нещо от любов . постъпих малко лошо спрямо него и връзката му .нещо изведнъж се провали в неговата връзка и сега нее на себеси не иска да приказва с мен по какъвто и начин дае,избягваме и мие казал че несам му брат вече.и няма да ми прости. а и на последък само споменава че няма сили да издържи и се притеснявам да не сложи край на живота си . казал е на майками че щял дами прости само ако единствено е със любимата си . но те в момента дори несе чуват . нещата нещо се объркаха при тях изведнъж .затова те моля ако можиш да ми помогниш даси варна брат ми и той да е любимата си .защото яе оцел и като човек .ще бъда благодарен ако ми помогнете.


замразяване на чувствата, така че да не обича еди коя си и даже да я мрази.
Целунете ми чакрата!
Аватар
valko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 97
Регистриран на: 18 Апр 2009, 08:29

Мнениеот ni_ki_ta_77 » 30 Окт 2009, 09:27

Наистина ли няма магове готови да помогнат.Ако някой е сагласен да помогне ще запазя дискретност.Или тука наистина няма хора които са готови да помогнат.
Аватар
ni_ki_ta_77
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Окт 2009, 16:37

Мнениеот uvella » 30 Окт 2009, 11:00

Хайде сега - да сравним два поставени въпроса, уж от различни хора:

ni_ki_ta_77 написа:Здравейте случайно попаднах на този форум в отчаяние за помощ.наистина ми трябва магия за любов и то истинска . искам да си варна брат ми и да му попреча да не направи нещо от любов . постъпих малко лошо спрямо него и връзката му .нещо изведнъж се провали в неговата връзка и сега нее на себеси не иска да приказва с мен по какъвто и начин дае,избягваме и мие казал че несам му брат вече.и няма да ми прости. а и на последък само споменава че няма сили да издържи и се притеснявам да не сложи край на живота си . казал е на майками че щял дами прости само ако единствено е със любимата си . но те в момента дори несе чуват . нещата нещо се объркаха при тях изведнъж .затова те моля ако можиш да ми помогниш даси варна брат ми и той да е любимата си .защото яе оцел и като човек .ще бъда благодарен ако ми помогнете.


и това, пуснато два дни по-рано, но с друг ник:
" може ли някой да ми помогне
Мнениеот niko7301 » 18 Окт 2009 16:35
Здравейте искам да се обарна за помощ към жсички имах вразка с друга жена .тя ме караше дасе чуствам жив и обичан но изведнаж всичко рухна .и двамата знаем какво значим за другият.но малко се поскарахме и доста грешки направихме един спрямо друг.аз все ощи обичам тази жена.и в момента несе чустжам жив и весел човек . просто ми липсва много неината ласка и топлина .моляви помогнете ми пак дасия варна . на последак се избягваме и не можим да приказваме.и двамата имаме семеиства .но не искаме даги разваляме просто всичко бе като изван брачна вразка.нека ако можи по някакав начи пак да даси бадем заедно.и да сме живи и радостни пак двамата а не дасе гледаме на криво и да се избягваме.тя е всичко за мене .моля ви очтиво ако някои можи да ми помогне по някакав начин или ритоал за вра6тане на лубов и чуства и желание да сме щастливи пак заедно нека ми помогне.ако някои прояви интерес можи да ми пише и на емеил niko7301@abv.bg.ще бада много благодарен за помоща"

И, преди никита или нико7301 да НАСТОЯВА, сякаш някой тук му ДЪЛЖИ услуга, първо да ПРОЧЕТЕ малко от вече писаното. Нямам какво повече да кажа, освен да цитирам многократно повтаряни неща:

ПРЕДИ ДА ПРИСТЪПИТЕ КЪМ ЛЮБОВНА МАГИЯ
Мнение от venus » 19 Яну 2008 23:46
Любовната магия е твърде краен метод за възстановяване на връзка, свързан със сериозни рискове и за извършителя, и за "жертвата" на магията. В ръцете на неопитен и отчаян човек любовната магия може да бъде ефективна само по изключение.
Преди да пристъпите към извършването на любовна магия, запознайте се с теорията и практиката на магията, страничните ефекти на любовната магия и алтернативните методи за възстановяване на отношенията.
Хармония!
Аватар
uvella
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 03 Юни 2009, 06:46

Мнениеот ni_ki_ta_77 » 30 Окт 2009, 12:04

uvella написа:Хайде сега - да сравним два поставени въпроса, уж от различни хора:

ni_ki_ta_77 написа:Здравейте случайно попаднах на този форум в отчаяние за помощ.наистина ми трябва магия за любов и то истинска . искам да си варна брат ми и да му попреча да не направи нещо от любов . постъпих малко лошо спрямо него и връзката му .нещо изведнъж се провали в неговата връзка и сега нее на себеси не иска да приказва с мен по какъвто и начин дае,избягваме и мие казал че несам му брат вече.и няма да ми прости. а и на последък само споменава че няма сили да издържи и се притеснявам да не сложи край на живота си . казал е на майками че щял дами прости само ако единствено е със любимата си . но те в момента дори несе чуват . нещата нещо се объркаха при тях изведнъж .затова те моля ако можиш да ми помогниш даси варна брат ми и той да е любимата си .защото яе оцел и като човек .ще бъда благодарен ако ми помогнете.


и това, пуснато два дни по-рано, но с друг ник:
" може ли някой да ми помогне
Мнениеот niko7301 » 18 Окт 2009 16:35
Здравейте искам да се обарна за помощ към жсички имах вразка с друга жена .тя ме караше дасе чуствам жив и обичан но изведнаж всичко рухна .и двамата знаем какво значим за другият.но малко се поскарахме и доста грешки направихме един спрямо друг.аз все ощи обичам тази жена.и в момента несе чустжам жив и весел човек . просто ми липсва много неината ласка и топлина .моляви помогнете ми пак дасия варна . на последак се избягваме и не можим да приказваме.и двамата имаме семеиства .но не искаме даги разваляме просто всичко бе като изван брачна вразка.нека ако можи по някакав начи пак да даси бадем заедно.и да сме живи и радостни пак двамата а не дасе гледаме на криво и да се избягваме.тя е всичко за мене .моля ви очтиво ако някои можи да ми помогне по някакав начин или ритоал за вра6тане на лубов и чуства и желание да сме щастливи пак заедно нека ми помогне.ако някои прояви интерес можи да ми пише и на емеил niko7301@abv.bg.ще бада много благодарен за помоща"

И, преди никита или нико7301 да НАСТОЯВА, сякаш някой тук му ДЪЛЖИ услуга, първо да ПРОЧЕТЕ малко от вече писаното. Нямам какво повече да кажа, освен да цитирам многократно повтаряни неща:

ПРЕДИ ДА ПРИСТЪПИТЕ КЪМ ЛЮБОВНА МАГИЯ
Мнение от venus » 19 Яну 2008 23:46
Любовната магия е твърде краен метод за възстановяване на връзка, свързан със сериозни рискове и за извършителя, и за "жертвата" на магията. В ръцете на неопитен и отчаян човек любовната магия може да бъде ефективна само по изключение.
Преди да пристъпите към извършването на любовна магия, запознайте се с теорията и практиката на магията, страничните ефекти на любовната магия и алтернативните методи за възстановяване на отношенията.

Да наистина сме двама различни хора .пуснах това мнение за помощ наистина два дни след брат ми .След като видях че е пуснал призив за помощ а както той така и аз искам да помоля . Дойде до нас от там е пуснал е мнението си и после сие трагнал и е оставил компютара вклучен от там видях за саита . Но като искаш си мисли че сме едни и сащи .Явно не си разбрал нищо от призива ми за помощ.От него ден незнам каде е сега брат ми и дали нее направил нещо.Казал е че щесе варне само единствено ако е сас неговата лубима .И това гое казал на майка ми .Не отговаря дори на телефона си .На мен ми каза само че на нея ще отговори само. Тежко е когато губиш нещо особено като брат и много добар човек . Но искам да подчертая че никои нищо неми далжи.просто помолих за помощ .Това е .И ако някои иска да помогне моля и то наи учтиво.Явно ти не можиш
Аватар
ni_ki_ta_77
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Окт 2009, 16:37


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта