Вериги на Обединението

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот LordKasaiel » 27 Апр 2010, 18:52

Здравейте!
Тази магия е авторска, изпробвана и НЕпрепоръчителна за неща от сорта на: "само да пробвам" или "не знам, ама май го искам"!
В период на нарастваща Луна застанете на кръстовище. Носете със себе си роза, собствена и кръв от обекта, вода и две връвчици.
Успокойте ума си. Стимулирайте желанието си към обекта до степен на абсолютна зависимост. Оформете желанието си във вид на роза. Вдигнете истинската и кажете:
"Hon rhosyn ydy 'n arddun cara 'm awydda atat."-"Тази роза е красива като страстта/желанието ми към теб!"
Визуализирайте я като съд за страстта ви. Капнете с вашата кръв по едната и с тази на обекта на другата връв. Кажете:
"Hon chrau ewyllysia conect 'n eneidiau a byddan hun enaid. Ewyllysiwn angen pob un arall hychwaneg 'na awyra."-"Тази кръв ще свърже душите ни и те ще бъдат една. Ще се нуждаем един от друг повече отколкото от въздух."
Завържете двете връвчици на възел с мислите как се свързвате с него/нея. Заровете ги на кръстопътя и си тръгнете!


Бележка: Ритуалите с кръв са МНОГОООО силни и не мисля, че си струва да прибягвате до тази магия, нищо, че съм я постнал.

Бележка2: Замислете се, защото аз много препатих и повече не бих се намешал в деянията на любовта.

Бележка3: Заклинанията са на Уелски. но съм приложил и български текст, който можете да промените в език по избор.

Бележка4: Бих се радвал от няколко мнения по темата. За въпроси пишете на ЛС.
'r dywyllwch ardalydd
Аватар
LordKasaiel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 20 Апр 2010, 09:09

Мнениеот valko » 05 Май 2010, 03:08

авторска и пробвана - таратайки ....

1. Как ще вземеш кръв от обекта? На 100% се съмнявам, че едно непознато момиче в което си влюбен и което искаш ще се съгласи ей така да й порежеш пръста за да й вземеш кръв.

2. "Стимулирайте желанието си към обекта до степен на абсолютна зависимост." - от тук започват проблемите, този който прави магия става зависим от обекта, а не обратното.

3. "Завържете двете връвчици на възел с мислите как се свързвате с него/нея." - взаимното обвързване, хубаво нещо ако влечение сработва при двамата, а ако само при оператора?

И после следва, ах, изпатих от любовната магия, много ми е зле, никога не бива да правите подобни неща. Винаги съм казвал, че тези които се опитват сами и без опит да направят любовната магийка са дебили.

От къде ги вадите тези вредоносни малоумщини? Няма ли за вас банални неща като премахване на защита, подчиняване на воля и еднопосочно целенасочено въздействие върху жертвата тя да се влюбва във вас, защо измисляте простотии?
Целунете ми чакрата!
Аватар
valko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 97
Регистриран на: 18 Апр 2009, 08:29

Мнениеот LordKasaiel » 05 Май 2010, 06:23

Здравей, аз съм дебилът, който ще те обори.

Първо, за да се сдобиеш с детствен пергамент (ако изобщо знаеш какво е това и за какво се използва) какво ще правиш??????????- ще заколиш нещо и ще спазваш всички правила, за да си го направиш???????????? Това е сходно с кръвта... кой е казал, че ще е лесно?
Та за състоянието на зависимост- ами мойто момче/момиче, за да стигнеш до това да правиш магия, за да си намериш половинка или трябва да си по-грозен от настъпено сладурче ( извинявам се за цинизма и думите, но съм малко ядосан; а и това не се отнася за тебе а попронцип), или да си супер неуверен или ДА СИ ЗАВИСИМ. Така че не виждам проблема....
Връзките символизират преплитането на пътищата ви, което няма нищо общо с увлечението, нали?

Относно това дали съм пробвал- отговора е да, но за мое съжаление изглежда, че ти си от 90%, които учат (ако изобщо го правиш) магията теоретически, а не от онези 10%, които я практикуват.

П.С. Благодаря за всички обиди, които изръси директно и индиректно по мой адрес. Това си е твоето мнение, но не разваляй форума с гадните си коментари. Можеше да ми пишеш на ЛС, аз да ти обясня и да не ангажираме другите с тази (за мен поне) простотия !!!!!!!!!!!
'r dywyllwch ardalydd
Аватар
LordKasaiel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 20 Апр 2010, 09:09

Мнениеот valko » 05 Май 2010, 11:36

искам да спя с преслава, не ме интересуват пари или любовта й, искам само да спя с нея, без обвързване ... как да й взема кръв? :mrgreen:

да допълня, тя да ми се обажда за да си лягаме, когато нямам ангажименти с други жени.
Целунете ми чакрата!
Аватар
valko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 97
Регистриран на: 18 Апр 2009, 08:29

Мнениеот rain » 05 Май 2010, 12:07

Нека първо да помоля без използване на обидни епитети независимо от емоционалното
ни състояние. LordKasаiel, не прави прибързани заключения кой какво и защо прави на
практика. Отговорите, които ти се дадоха са съвсем намясто (като се абстрахираме от
тона), но отпреди се опитвам да предупреждавам за измислените практики. Не може да
тръгнем да измисляме нова магия и да очакваме, че това ще се приеме радушно, нали?
То каквото е трябвало отдавна вече е измислено и се е наслагвало в поколенията. Да
не обиждам никой, но се опасявам, че ако нещата продължават по този начин ще трябва
да излезнем от добрия тон.

П.П. Ако спамът продължи директно трия цялата тема.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта