за раздяла

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Midnight_ » 04 Юни 2010, 10:47

Здравейте на всички,
имам един много серозен проблем и незнам как да се справя с него.Близка от семейството ми от 5 години под въздействието на магии и много маниполации е с един чивек, който я тъпче и унижава по всевъзможни начини, а тя дори не се защитава пред него.Загърбила е цялото си семейство и е готова на всичко за него, а той не прави нищо за нея.Много ви моля ако някой знае някакъв ефективен ритуал за раздяла или може да ми помагне по някакъв начин нека ми пише на ЛС.
Аватар
Midnight_
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Май 2010, 16:03
Местоположение: пловдив

Мнениеот valko » 04 Юни 2010, 21:59

чистене, защита от агресията, раздяла, отсичане за премахване даже и на възможността за бъдеща връзка.
Целунете ми чакрата!
Аватар
valko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 97
Регистриран на: 18 Апр 2009, 08:29

Мнениеот Mason » 05 Юни 2010, 10:16

Midnight_ написа:Здравейте на всички,
имам един много серозен проблем и незнам как да се справя с него.Близка от семейството ми от 5 години под въздействието на магии и много маниполации е с един чивек, който я тъпче и унижава по всевъзможни начини, а тя дори не се защитава пред него.Загърбила е цялото си семейство и е готова на всичко за него, а той не прави нищо за нея.Много ви моля ако някой знае някакъв ефективен ритуал за раздяла или може да ми помагне по някакъв начин нека ми пише на ЛС.


Дали пък вие не упражнявате частно-собственически интереси върху тази близка и се дразните, че се е отдала на друг?!
Или просто се дразните на това, че се е отдала, защото вие не можете да го направите....
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот hamster » 05 Юни 2010, 10:47

ами защо не разгледаш малко из форума има такива ритуали "щом е толкова важно "
можеш да пробваш този на rain " За раздяла на двама с връв" тои е прост и ефективен
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 14 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 14 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта