Моля Ви за съвет

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Julsy » 26 Юни 2010, 11:05

Здравейте,аз на 26 години.Дойдох в този форум,водена от желанието да разбера точно какво се случи с връзката ми и мога ли да променя нещо,защото имам огромно и силно желание.Смятам се за красива и умна жена, и макар че съм имала нелек живот,последните три години бях на седмото небе от щастие с един любим човек до себе си.Бяхме много щастливи,допадахме си във всичко,семействата ни се харесваха и по всичко си личеше,че ни е писано да сме един със друг-или поне така беше в моите очи.
Тази година,зимата,аз започнах да се притеснявам много за работното място на това момче-смятах,че той там не се чувства добре,че бива експлоатиран,тъй като ми се оплакваше доста...Почнах да се събуждам с лоши мисли,постоянно плачех и се тормозех заради него...докато един ден не започнах да се събуждам през нощта с чувство на силен задух и страх...Уплаших се не на шега,защото това състояние стана перманентно.Започнах да си правя изследвания,лежах една седмица в болница и накрая ми поставиха диагноза "Паническо разстройство".Започнах да пия антидепресант,и лека по-лека да стъпвам отново на краката си....Човекът винаги беше до мен,макар и не физически,обаждаше ми се по телефона много пъти на ден,за да ме пита как съм и да ме успокоява....Опитвах се да не го натоварвам по никакъв начин,когато получех пристъп,просто лягах и чаках да ми мине...знаех,че ще мога да се справя с това...Имаше моменти,когато нещо сякаш ме стискаше за гърлото в продължение на дни и плачех,без да зная защо...Всички лекари казаха,че е на нервна почва...Това продължи около два месеца...През това време,когато се виждахме,ние се обичахме още по-силно-или поне така изглеждаше....
Преди повече от седмица,той ми се обади и каза,че има голям грях към мен.Каза ми,че от три месеца се среща с друга жена,с която работят заедно.И че иска да се разделим,за да може да бъде с нея...Не повярвах....Сърцето ми щеше да се пръсне от болка....Едва преглъщах храната,която насила ме караха да ям роднините ми...Въртях се по цяла нощ,без ксанакс не можех да мигна....Най-странното беше,че той абсолютно по никакъв начин не ми беше дори загатнал за другата жена или за това,че има някакъв проблем изобщо....Аз не съм доверчива личност по принцип....преди него съм имала разочарования и мислех,че зная как да усетя едно бъдещо такова...
Както и да е,приех решението му,изтрих номерата му,изтрих всички негови снимки и реших,че ще търся щастието си другаде..Смених и телефонния си номер....Обаче той успя да се свърже с мен все пак...Каза ми,че иска да му простя и да му дам втори шанс...Че не може да живее без мен..Не му отговорих нищо,а отидох в някаква дискотека още същата нощ и се забавлявах...Обадих му се оттам...Казах му,че аз също съм жизнен човек,(беше ми казал,че ме зарязва ,тъй като аз съм прекалено спокоен,нежен,кротък човек,а жената,с която е в момента,е жизнена и ведра).На другия ден му се обадих и той плачеше,личеше си че страда много...каза,че ни обичал и двете и не знаел какво да прави...казах му да послуша сърцето си...
На следващият ден вече звучеше много по-сухо и ми каза,че не иска да ме вижда на този етап,тъй като това щяло да бъде страдание и за двамата...Не можел да се откъсне от другата жена....Призна ми,че тя била бяла ромка,всичките му колеги му се подигравали зад гърба,тъй като те ме познаваха...Той никога не е обичал ромите...смяташе ги за мръсен народ....но така се били стекли нещата....Реших да го оставя да прави каквото си иска,и се отдръпнах,въпреки че бях разбита..
Сега мина малко време,но започнаха да ми се случват лоши неща...дори всячески да се опитвам да мисля позитивно....например-неща,за които знаеш,че ще се счупят в бъдеще,се счупиха точно сега...Почнах да мисля,че това момиче или някой неин роднина е направил нещо....Ако не знаех,че е ромка,може би нямаше да си го помисля,признавам си..Но мисля,че все пак има 1% шанс да е направила нещо тази жена..някаква магия или не зная...Те са работили с него дълги години,и той казва,че никога не е гледал на нея така....тя била на 27 години и това бил последният й влак,тъй като знаете,ромите се женят на 15-16..
Някъде прочетох за метод,чрез който разбираш дали имаш направена магия(със олио и минерална вода)-след дълги колебания го тествах и според метода-да,имам!
Как да контраатакувам,ако е така?Аз дори не зная как изглежда тази девойка,нито пък тя ме е виждала...Искам да върна този човек при себе си...зная,че има чувства към мен,а аз го обожавам...:(
Моля,помогнете ми...ще Ви бъда страшно благодарна...Накрая на силите си съм....:(
Never back down
Аватар
Julsy
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Юни 2010, 20:06

Мнениеот valko » 27 Юни 2010, 06:29

ти себе си трябва да спасяваш като за начало. Иначе ето ти кратък план - изчистване на чуждо влияние от теб, премахване на чувствата към мъжа, защита за теб, изчистването на мъжа, нейно отсичане и защита от нея. подчинение на мъжа за да не шава отново, защита върху вас двамата като двойка и върху подчинение. За разнообразие и при желание за по-голям купон 2-3 негативни въздействия или проклятия върху нея.
Целунете ми чакрата!
Аватар
valko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 97
Регистриран на: 18 Апр 2009, 08:29

Мнениеот Julsy » 27 Юни 2010, 10:12

Благодаря ти искрено за отговора,но никога не съм се занимавала с такива неща и не зная откъде да започна.Предполагам,че из форума има обяснения кое как точно се прави,а ако няма,моля те,насочи ме към някой,който е вещ,ако познаваш такъв,разбира се.Готова съм да опитам всичко,дори като последна възможност да спася връзката си.Има някои пречки обаче-нямам снимка и физически достъп до тази жена-не зная как изглежда....А мъжът не иска да ме вижда на този етап.Имам още един въпрос:защо трябва да премахвам своите чувства към него?
Ще призная нещо-снощи,26.06,след като прекалих малко с алкохола,реших да се опитам да изпълня любовен ритуал за него(бях отчаяна)...Никога не бях правила подобно нещо и не зная дали се е получил...Става въпрос за червено сърце от хартия (моето беше розово),на което написах имената ни,запалих листчета хартия в един пепелник и благовонни свещи...произнесох едни думи и изгорих сърцето...През нощта сънувах странни сънища,от които нямам спомен,само знам,че бяха странни.Не зная правилно ли постъпих,но бих го направила пак,ако ще помогне да бъдем отново заедно.
Благодаря ти отново и те моля-разкажи ми малко повече как могат да бъдат изпълнени нещата,за които говориш.
Never back down
Аватар
Julsy
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Юни 2010, 20:06

Мнениеот Nemezius » 27 Юни 2010, 10:23

Julsy написа:защо трябва да премахвам своите чувства към него?


За да премахнеш страстта по резултата, която обикновено проваля нещата.
Относно останалото- добре, че си пробвала поне нещо елементарно и почти не действащо(това си е вещерство, така че не става просто с палене на свещи и горене на листче :wink: - трябва си си настройване, концентрация...). Следващия път не си и помисляй за алкохол, особено пък да прекалиш с него преди ритуал- намалява концентрацията, а това май е ясно до какво води. Има изписани по форума доста неща, като някои от тях са подходящи и за хора, които не са се занимавали с нищо преди това- може да ги направиш тях- само потърси, разгледай из темите и си прецени какво точно искаш.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Julsy » 27 Юни 2010, 11:02

Мисля,че започвам да разбирам...Искам да кажа-досега всичко,което опитах,беше плод на отчаянието ми,не толкова на вярата ми,че ще стане-а така действително няма да стане..За всяко нещо,за да се получи точно така,както го искаш,е нужно търпение,силно желание и концентрация..И вяра...Радвам се,че все пак имам някаква алтернатива,някаква минимална надежда-че ако все пак не си върна любимия човек,поне ще зная,че съм направила всичко,което не е в конфликт със съвестта ми..Радвам,се,че има място като това :)
Never back down
Аватар
Julsy
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Юни 2010, 20:06

Мнениеот valko » 27 Юни 2010, 15:44

да добавя към гореизброените нужни неща доста хладнокръвие и липса на емоции.
Целунете ми чакрата!
Аватар
valko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 97
Регистриран на: 18 Апр 2009, 08:29


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 14 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 14 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта