Да се отървеш...от любов

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот visionaria » 30 Юли 2010, 23:35

Здравейте на всички, прегледах раздела и реших и аз да споделя любовните си...мъки
Обратно на повечето от вас,които дават всичко ,за да си върнат любимия или любимата - моя милост дава драго и мило да се отърве от него :wink:
Накратко историята е позната: връхлита като гръм от ясно небе ,летиш из облаците всичко е розово...НО идва момента ,в който въпросния любим става заразно зло!!!Болен от ревност без изгледи за просветление! Без повече подробности минавам към крайния резултат- а той е -никаква лична или каквато и да е била друга свобода,заплахи скандали и ред други грозни картинки,тотално обсебване следене на телефони скайп и други неща (от които да ми е мирна главата се отказах),лоши отношения с приятели...трагични с близки и пълен провал на работа в университета ...абе навсякъде, с няколко думи абсолютна безизходица(на никой не го пожелавам).
Та молабата ми е да дадете някой ефикасен ритуал ...преди да съм го убила !!!

П.С. Съжалявам че моля за информация "на готово"(обикновенно мразя да го правя) ,но заради въпросния проблем нямам особено лично време и пространство,за да се поровя сама .
Аватар
visionaria
 
Мнения: 5
Регистриран на: 30 Юли 2010, 00:26
Местоположение: Sofia

Мнениеот eXPerience » 30 Юли 2010, 23:47

viewtopic.php?f=26&t=4896

Това би трябвало да свърши работа.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот visionaria » 31 Юли 2010, 00:34

Мисля да го приложа да видим какво ще се получи.Благодаря много!
Длъжна съм да попитам все пак- действа ли в обратната посока, защото моето сърце образно казано, няма на къде повече да изстива. :)
Ще съм благодарна и на други предложения :wink:
Аватар
visionaria
 
Мнения: 5
Регистриран на: 30 Юли 2010, 00:26
Местоположение: Sofia

Мнениеот Julsy » 31 Юли 2010, 10:02

Ритуалът трябва да се направи от човека,който иска замрази чувствата си към някого-а не да замрази чувствата на някой друг към него.
При мен подейства ,но за кратко време-може би след време трябва да се повтори.
Never back down
Аватар
Julsy
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Юни 2010, 20:06

Мнениеот Nemezius » 31 Юли 2010, 10:52

А какво пречи леко да се промени заявяването на Волята в дадената практика?- Нищо, освен проявата на малко собствено творчество в случая. Иначе казано, просто промени наричането, и ще получиш нещо такова:
от:
Както този горещ нож изтива в студената вода,
нека и моето сърце да изстине към... (кажете името му)!

става:
Както този горещ нож изтива в студената вода,
нека и сърцето на (кажете името) да изстине към мен!
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот visionaria » 31 Юли 2010, 20:30

Да , разбира се че ще сменя словореда.
Мисълта ми беше въпросното изстиване да се получи цялостно,освен "любовта" да елиминирам и онова вродено негово чувство за отмъщение ,което всъщност е причината поради ,която не съм сложила край по нормалния начин.
Аватар
visionaria
 
Мнения: 5
Регистриран на: 30 Юли 2010, 00:26
Местоположение: Sofia


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта