Малко помощ ще ми е от полза!

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот prestij » 31 Юли 2010, 14:03

Здравейте, от доста време чета във форума, има доста интересни и поучителни неща! От скоро имам проблем, който незнам как да реша, дано някой от по вещите ми помогне. Не искам да правя магия, любовта си я има както от моя, така и от негова страна, проблема е следният: от една година сме заедно, но поради някои причини трябва да се крием от всички, по точно аз съм доста по голяма от него и имам две деца. От начало не се криехме много понеже сме приятели отдавна, той идваше в къщи не се притесняваше, ходехме навсякъде заедно и така, докато един ден получи някакъв смс, който така и не ми каза какъв е! За една седмица се разделихме, но той започна отново да ми звъни постоянно, започнахме пак да се виждаме, но вече не е както бяхме преди, знам че ме обича, звъни ми и ме търси дори повече от преди, но изпитва панически ужас че може някой да разбере! Та ако може да ми помогнете с нещо и аз незнам какво да е ритуал за изчистване на този страх ли, незнам какво точно да е, за това и ви написах дългата си история! Още преди съм му казвала че не съм за него, че е по добре да се разделим, макар и аз много да го обичам, но той не иска и да чуе! Ще ви бъда благодарна ако знаете нещо и ми помогнете, в момента се измъчваме и двамата, искаме да сме заедно а не можем, мен не ме интересуват хорските приказки, но явно него го интересуват! Извинявам се за дългия и объркан пост, но и аз съм объркана в момента. Благодаря предварително!
Аватар
prestij
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Юли 2010, 17:20

Мнениеот Nemezius » 31 Юли 2010, 14:20

Престиж, а защо не започнете и двамата с нещо елементарно, но доста съществено- ГОВОРЕТЕ, ГОВОРЕТЕ, ГОВОРЕТЕ! За начало просто седнете двамата и си кажете какво става- явно е, че нещо не е наред или най-малкото се е променило, така че просто трябва да седнете, да си кажете кого какво го притеснява и заедно да намерите причините и, евентуално, решенията. Тук не става дума за ритуали или каквото и да било такова- това е грешката на повечето двойки- така и не схващат, че говорене му е майката- както извън леглото, така и за нещата в него.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот prestij » 01 Авг 2010, 01:55

О, говорихме много, през последните седмици говорих, говорих как хорските приказки нямат значение, че днес ако говорят за мен и него утре ще говорят за някой друг, че живота е един и трябва да го изживееш както ти харесва, но.... отново нищо! Случвало се е по време на тия разговори да се скараме много и на другия ден той отново ми звъни и все едно нищо не се е случило! Аз също си казвам понякога че няма да му вдигам, че не искам вече да се измъчвам, но нямам сили, много го обичам, не мога да погледна друг! Ако някой се сеща за нещо което да се направи, моля ви помогнете ми!
Аватар
prestij
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Юли 2010, 17:20

Мнениеот visionaria » 01 Авг 2010, 03:49

Замисляла ли си се , че може би причината е в него или по точно във възраста му.
Спомена че си доста по-голяма от него. Незнам колко по-малък е той от теб и в какъв период е сега,но може би не е готов за нещо по-сериозно.Незнам дали ако направиш ритуал ,няма да е малко драстично.В случая времето и търпението са магията,която трябва да направиш.
Аватар
visionaria
 
Мнения: 5
Регистриран на: 30 Юли 2010, 00:26
Местоположение: Sofia

Мнениеот rain » 01 Авг 2010, 06:59

Хайде стана пак вестник "Лична драма", нищо против никой, но това е място с конкретна насоченост,
а интимните проблеми и тегоби разисквайте на ЛС или в някои от женските форуми.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта