малко помощ!

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот 6i6ito » 04 Ное 2010, 16:52

Дълго е за разказване, какво точно съм правила и колко пъти ме лъгаха, че могат да ми помогнат, а не ставаше нищо, затова няма да обяснявам. Да не изглежда като рекмала или нещо подобно, ако някои иска да ми помогне нека ми пише на лично. Секи казва, не е хуваво да се прави магия за любов и т.н., според мен зависи от ситоацията, но както и да е искам да се събера с приятеля ми, но примерно да има влияние 2,3,4 дни след това аз сама да си го задържа. Прочетах няколко теми за подобни неща, но сама да ги правя ми е доста рисковано се пак не разбирам от тези неща чак толкова, че да ги практикувам и доста хора, които са опитали казват, че ообратния ефект се е получил и неискам да объркам нещата. Просто искам за няколко дни, чуждо влияние да му въздейства, за да имам шанс му покажа, че нешата... А нестава с разговор опитвах милион пъти го молих, но...
Аватар
6i6ito
 
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Ное 2010, 22:32

Мнениеот nick » 07 Ное 2010, 17:24

6i6ito написа:Дълго е за разказване, какво точно съм правила и колко пъти ме лъгаха, че могат да ми помогнат, а не ставаше нищо, затова няма да обяснявам. Да не изглежда като рекмала или нещо подобно, ако някои иска да ми помогне нека ми пише на лично. Секи казва, не е хуваво да се прави магия за любов и т.н., според мен зависи от ситоацията, но както и да е искам да се събера с приятеля ми, но примерно да има влияние 2,3,4 дни след това аз сама да си го задържа. Прочетах няколко теми за подобни неща, но сама да ги правя ми е доста рисковано се пак не разбирам от тези неща чак толкова, че да ги практикувам и доста хора, които са опитали казват, че ообратния ефект се е получил и неискам да объркам нещата. Просто искам за няколко дни, чуждо влияние да му въздейства, за да имам шанс му покажа, че нешата... А нестава с разговор опитвах милион пъти го молих, но...


не се занимавай със сложни работи, нищо не вършат.
простите неща винаги сработват.
има едно на Идрис шах и едно в спелбука на Нек и двете ги има във форума.
и това че ще ти се върне или ще го направиш зомби е пълна глупост.
успех
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 12 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 12 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта