Любовната магия - последният ми шанс.

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Votan » 07 Фев 2011, 21:27

Здравейте. Имам проблем. Желая едно момиче, а всички шансове са нулеви. Тя гледа на мен като на приятел и умишлено се противи на тръпката, която имахме преди няколко дни под предтекст, че й е хубаво без мъж, без обвързване и т.н. Не бих прибегнал до любовна магия, ако нямаше друг шанс. Моля ви, да кажете някоя силна и сигурна магия без никакъв риск за нея и здравето й. Знам, че много от вас сигурно са против тези магии, но и знам, че много от вас знаят какво е да намерят човека, който отдавна са търсили, а той да е сляп за любовта й. Всичко давам за това момиче, препоръчайте ми магия, моля ви. Имам нейни снимки, кажете какво да направя, за да пусне на воля онова, което подтисна онази вечер и да сме заедно най-накрая. Благодаря ви.
Аватар
Votan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 28
Регистриран на: 10 Апр 2010, 14:21

Мнениеот Wizard » 07 Фев 2011, 22:08

Votan написа:Здравейте. Имам проблем. Желая едно момиче, а всички шансове са нулеви. Тя гледа на мен като на приятел и умишлено се противи на тръпката, която имахме преди няколко дни под предтекст, че й е хубаво без мъж, без обвързване и т.н. Не бих прибегнал до любовна магия, ако нямаше друг шанс. Моля ви, да кажете някоя силна и сигурна магия без никакъв риск за нея и здравето й. Знам, че много от вас сигурно са против тези магии, но и знам, че много от вас знаят какво е да намерят човека, който отдавна са търсили, а той да е сляп за любовта й. Всичко давам за това момиче, препоръчайте ми магия, моля ви. Имам нейни снимки, кажете какво да направя, за да пусне на воля онова, което подтисна онази вечер и да сме заедно най-накрая. Благодаря ви.



Човече, работата ти е опечена, както се казва, не всичко опира винаги до магия - реална магия :wink: Трябва и ние като хора да се напънем, да се вложим, за да се случат нещата... Не очаквай, че ще се случи нещо от само себе си... помисли добре - ще се чувстваш ли добре, ще ти бъде ли приятно, ще бъдеш ли толкова настоятелен, ако тя ти беше паднал в лапите веднага, още от първия път 8) Аз искам и ТО се случва, ти поискай и виж какво ще стане! Но с чакане - с магия или без магия - нищо от това, което би имал като намерение не би се случило. Какво искам да ти кажа (а и на такива в твоето положение) от всичките тези думи по-горе -- ако не си в състояние ти сам да притеглиш човека, който би харесал, то няма да успееш да го задържиш до себе си... Магия може да ползваш, но няма да си доволен от резултата, ако постигнеш това, без магия! Разбираш ли къде е смисъла, фиилософията на всичко това?
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Lord Voldemor » 08 Фев 2011, 02:28

Ще допълня към казаното от Уизард-магията е феномен,сила,която не е нещо към което се прибягва току-така...целият живот Е МАГИЯ,но когато отиваш за риба не е нужно да си носиш базука-а всъщност само/точно онова,което ти е необходимо в момента и за конкретната цел.Осъществяването на сложни магически техники(т.е високо успешни и трудно постижими по принцип)изразходва значителен енергиен ресурс.Още повече,че не можеш да вземеш НЕЩО от НИКЪДЕ-Баланс му викат.И това е нещо немислимо голямо спрямо отделният индивид,пък бил и той джедай.
Магията е средство за натрупване на ментална кохерентност,която се осъществява на всички планове-светът е ментален(Кибалион)и това просто означава,че скоростта на мисълта(като съзнателно осмисляне на заобикалящата среда)детерминира какво ще се случи...плюс субективно придобита Свободна Воля,която позволява съответният обхват на действие на магьосника.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Votan » 08 Фев 2011, 07:37

Напълно ви разбирам какво имате предвид. Аз винаги съм бил против любовните магии. Но наистина нямам друг шанс. Тя ми казва, че не желае повече сериозни връзки, защото я ограничават. Тя е музикант и има огромен интерес към духовното развитие. Вегетарианка е, защото смята, че консумацията на месо пречи на духовното израстване, фенка е на Бялото братство и смята, че човешката любов е несъвършена и вредна. Затова си прави секс само с 1 човек, без чувства и не желае никакво обвързване. Няма начин да й пробия защитата.
Онази вечер ми позволи да я докосвам, но се дръпна накрая под предтекст, че не можела да ми откаже грубо. А видях в очите й (имам известен опит в четенето по очи - и работата ми го изисква от години, а и доста материал съм прочел), че желае да се отдаде на момента. НО се спря, може би заради изникващия конфликт межди човешките й желания и философията за духовно израстване. С магията искам да й "отворя" очите - че няма нищо лошо да ми се отдаде, да ме допусне до себе си и да ми позволи да бъда до нея, да се грижа за нея, да я обичам.
Мога да я забравя (трудничко ще е, но мога), но не искам. Не искам да я губя заради глупости - защото тя е разочарована от предишната си връзка и просто бърза да израстне духовно, както дете бърза да стане възрастен. Не може да осъзнае, че нивото към което посяга е прекалено високо и пренебрегва и омаловажава силата, красотата и смисъла на човешкото съществуване, на човешката любов (защото само говори за Божествената, от която всички сме много далеч) на ролята, която ни е отредил/а Бог/Вселената.
Затова искам да прибегна до магия, не за да я вържа за себе си, а за да се осъзнае, че гони дивото, че е рано да се затваря в себе си, а трябва да живее (та тя е на 22, защо се затваря) и ако се отдаде на желанието, което насила спря онази вечер, когато я целувах и докосвах, ще бъде най-щастливата жена на света.
Затова ви моля за помощ чрез магия.
П.С. Да не би аз да имам магия за любовни неуспехи??? Как да разбера и евентуално да я разваля??? Не ми се ходи по врачки и ходжи, някой може ли да ми помогне и за това ????
Аватар
Votan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 28
Регистриран на: 10 Апр 2010, 14:21

Мнениеот Cath » 08 Фев 2011, 10:47

Аз ще подходя малко скептично и ще ти кажа, че има и една друга възможност, а именно тя ДЕЙСТВИТЕЛНО да не иска да бъде конкретно с ТЕБ. Не мога да разбера защо има някакво всеобщо мнение, че ако една жена ви позволи да я целунете, тя непременно има чувства към вас. Не е вярно.

Ако толкова я обичаш, просто и кажи това, което казваш на нас. Малко е абсурдно да споделяш съкровените си мечти и фантазии с непознати хора, вместо да го кажеш именно на човека, от който зависи осъществяването им. А ако човека от другата страна не желае да има връзка с теб, то не е нужно да се прибягва до крайности от типа "ще я забравя" или "ще й направя магия". След като се имате за силни магьосници (или поне такива, които са в състояние да практикуват магия) следва да сте способни да контролирате себе си, чувствата си, емоциите си, и най-вече - да мислите трезво. Защото ако аз съм една жена на 22 години, устремена към духовно израстване, изобщо, ама изобщо няма да ми е до лигавщини от типа сериозна връзка. В интерес на истината - това беше състоянието ми преди 3 години. Та казвам ти го от личен опит. От друга страна, ако аз съм жена, устремена към духовно израстване, която е привърженичка на Бялото братство, то не знам колко бих била вбесена, ако разбера, че някой, който се надява да имам чувства към него ми е направил любовна магия. Още повече при положение, че това, което трябва да направи е просто да разговаря.

И, по дяволите, какво трябва да значи сериозна връзка на 22???? И защо всички обяснявате всичко, което ви се случва с направена магия? Не е магия, живот се нарича!
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Kalan » 08 Фев 2011, 11:48

Извинявай, нова съм тук, но просто не се сдържах...
Искам да подкрепя дамата, която писа преди мен. Не можеш да очакваш от жена на 22 да има сериозна връзка, това е времето в което тя трябва да намери себе си. Да ти кажа честно, щом е привърженичка на Бялото братство, нищо лично, ама не очаквай изобщо да приеме сериозна връзка каквато ти искаш, това просто не отговаря на тяхната философия и на начина им на живот.
Последната ти възможност е не да и правиш магия или да търсиш такава направена на теб, а да поговориш с нея откровено. Само така нещата ще са истински. Ако и направиш магия как ще си сигурен, че е с теб заради самия теб и взаимната ви обич, а не заради някакво заклинание... пък и колко трайно ще е то? Искаш човек който да споделя живота ти във всичко или зомби което да се влачи след теб? Ако искаш второто, то замисли се дали наистина я обичаш. Истинската любов е безрезервна, дава пълна свобода въпреки всичко, всичко друго е измама и просто оправдание за секс.
Аватар
Kalan
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Яну 2011, 16:00

Мнениеот Votan » 08 Фев 2011, 18:26

Ама така като кажете да намери себе си като че ли говорим за "Самоличността на Борн", а не за нормален човек с нормален живот и среда. Какво трудно и лошо има в това да обичаш - да си всеотдаен към някого. Според нея не трябва да обичаш 1 човек (съпруг, гадже, родители) повече от всички останали, нямало смисъл. Еми дайте тогава да не се женим, да няма семейства, да няма морал, да няма ценности, да няма общество, ами всеки да е*е всеки пък като се родят децата да се оправят, за какво да ги обичаме. Това са пълни глупости. Някой й е промил мозъка, чак се чудя дали няма да почне (ако вече не е) да членува в някаква секта. Ам че то какво се чудя - Бялото Братство си е секта за атеисти, които си мислят че са центъра на света, а всички останали са някакви жалки простосмъртни дето са супер заблудени, че се обичат и държат един на друг, вместо да се затворят в себе си, да се хранят с треви, да спят на открито и да крещят от планинските върхове колко по-близо са до Бог angry9
Аватар
Votan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 28
Регистриран на: 10 Апр 2010, 14:21

Мнениеот Cath » 08 Фев 2011, 20:13

Не е нужно да демонстрираш неосведомеността си по толкова вулгарен начин. Ако една жена те отхвърли, то явно има причини за това, а ако я обичаш, както твърдиш, то ще имаш сили и да чакаш и да се отдръпнеш, но най-вече да уважиш избора й.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Votan » 08 Фев 2011, 20:27

Съжалявам, беше в състояние на афект. Уважил съм й избора, говорили сме, нямам намерение да й досаждам и определено ще я чакам колкото е нужно. Но боли когато си отхвърлен не заради някого или нещо конкретно, а заради нещо абстрактно и недоказано абсолютно, една философия която дори не изповядвам. Дано да ме разбирате.
Аватар
Votan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 28
Регистриран на: 10 Апр 2010, 14:21

Мнениеот Nemezius » 08 Фев 2011, 20:48

Разбираме те, но не е лошо да порастнеш- малко са нещата, които се постигат с ритане и удряне с лакти по пода, освен ако не си на 4 и искаш мама да ти купи бонбони!
Засягаш теми, които са доста отвъд разбиранията и познанията ти, да не говорим, че засягаш теми, които са... за мен поне смешни- промиване на мозъци? Да си се замислял дали пък не е възможно твоят да е промит, или пък тези "норми", за които говориш("дайте тогава да не се женим, да няма семейства, да няма морал, да няма ценности") не са ти наложени от самото общество и ти да си станал поредния "кон с капаци"?! Ценностната система е нещо добро, но и индивидуално- подобно налагане е просто поредното налагане на обществения хомот! Какво ако някой не иска да се жени?! Какво ако някой реши, че не иска деца преди да е достигнал някаква своя цел? Нима ще свърши светът само защото двама са решили да не положат подписи в гражданското? Ще се свършат само капаците...
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Votan » 09 Фев 2011, 06:47

Благодаря ви за участието в темата и за съветите. Признавам, че в отношенията ми с нея са намесени философия и мироглед, които не разбирам и не споделям. Но нека не се отклоняваме от темата. Прочетох за една африканска магия с яйце, но на всеки 6 месеца ли трябва да я правя, за да е продължителна????? Има ли по-трайна??? И какво ще стане, ако някой я открехне, че й е направена магия за любов????? Ще ме намрази ли???? Все още не съм се решил на тази стъпка - и защото не искам по този начин и защото съм християнин. Ако помоля някой Ангел може ли да помогне???
Аватар
Votan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 28
Регистриран на: 10 Апр 2010, 14:21

Мнениеот Kalan » 09 Фев 2011, 07:08

Votan написа:Благодаря ви за участието в темата и за съветите. Признавам, че в отношенията ми с нея са намесени философия и мироглед, които не разбирам и не споделям. Но нека не се отклоняваме от темата. Прочетох за една африканска магия с яйце, но на всеки 6 месеца ли трябва да я правя, за да е продължителна????? Има ли по-трайна??? И какво ще стане, ако някой я открехне, че й е направена магия за любов????? Ще ме намрази ли???? Все още не съм се решил на тази стъпка - и защото не искам по този начин и защото съм християнин. Ако помоля някой Ангел може ли да помогне???


На нейно място, ако разбера нещо подобно, няма да искам да видя повече човека, който го е сторил, омразата е силна емоция, аз лично не умея да мразя, но има хора които не са така.... Както казах в предишния си пост помисли какво искаш и дали наистина я обичаш.... Няма действие което да не води след себе си някакви последствия.... казваш, че си християнин, но вярваш в магията и в това, че щом я има значи не е забранена, на прав път си, но това е дар, който не бива да се използва за лична изгода или за да слагаш окови на някого, та било то и с любов. В твоя случай бих заложила на молитва и честен разговор с девойката.
Аватар
Kalan
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Яну 2011, 16:00

Мнениеот Nemezius » 09 Фев 2011, 13:06

Votan, моли се на когото искаш- твоя воля, но вместо да се чудиш дали да правиш простотии, защо не вземеш да си седнеш на 4-буквието и не се поинтересуваш поне малко повече от самата философия на момичето, да опознаеш самата нея и едва след това вече или да я приемеш такава, каквато е, или да си продължите всеки по пътя. Ако не можеш да я приемеш каквато е, тогава какво- ще я обвържеш, ще обвържеш и себе си и в следващия момент ще се тероризираш самия себе си, че тя не е това, за което си си мечтал... респективно ще пренесеш това в/у нея... Е, има ли смисъл?!- Категорично НЕ! Ако не се приемаме такива, каквито сме, значи просто не трябва да сме заедно. Ок, решаваш да пробраш и става... в следващия момент се оказва, че тя не е това, което искаш. Какво следва? Да я вържеш на електрическия стол и да пускаш напрежението по него докато изгуби памет, та да можеш да си я моделираш каквато искаш ли? Или... или ще обмисляш отново магия- този път за промиване на съзнанието... и така доакто тя не се превърне просто в поредния парцал- куха, неспособна да мисли самостоятелно и пр....
Извод: Опознай я, вместо да се занимаваш с глупости!
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот StellaMorgana » 09 Фев 2011, 18:41

Изобщо, защо се държиш все едно ти си единствения, който е обичал, а не са му отговорили? Всъщност държанието ти прилича на това на малко дете, което на всяка цена иска дадена играчка, независимо дали има нужда от нея или след половин час игра просто ще я захвърли. Знам, че когато човек е влюбен, нещата изглеждат различно, но въпреки клишираното звучене, времето наистина лекува, дай си малко време да преосмислиш подхода си към девойката. В крайна сметка колко щастлив ще бъдеш ако се окаже, че тя наистина не иска да е с теб, а ти си я накарал насила? Според моето скромно мнение да обичаш, означава да искаш другия да е щастлив. независимо от това дали е с теб или не.Как това се покрива с твоето собственическо поведение, не ми е ясно.
П.С. Знам, че щом си решил нещо, ще го направиш и колкото и някой да те разубеждава, няма да промениш решението си. Моят съвет тук е да изчакаш поне месец, като се опиташ да не и се натрапваш и както каза Nemezius, да опиташ да вникнеш в нейната философия. След това направи, както си решил.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

,

Мнениеот SoFarAway » 09 Фев 2011, 19:40

Ами, ако се съди по постовете ти тази ситуация носи голям емоционален заряд за теб, ето ти една голяма пречка пред това да осъществиш успешно каквато и да е въздействие върху нея, ако опиташ и се получи едно нищо, интересно какво ще правиш тогава, може би при някоя врачка тя да свърши работата или пък ще се поохладят страстите ти ? Мислиш си, че любовната магия ако въобще може да се нарича така ти е скрит коз в ръкава, но дали наистина е така, бяха ти изписани добри съвети от хората включили се в темата, защо не се вслушаш в тях, ако ли не вероятно ще береш плодовете на неуспехите си били те големи или малки.
П.С.
Един цитат от Свети Йоан Златоуст :
"Каква е ползата, ако владееш над толкова много хора, когато сам не можеш да победиш себе си и своите собствени страсти?"

Помисли над него и успех в каквото и да решиш да правиш или неправиш по случая, хайде със здраве от мен :wink: .
SoFarAway
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 84
Регистриран на: 22 Юни 2009, 16:34
Местоположение: Бургас

Мнениеот Votan » 09 Фев 2011, 22:14

Докато четях това, което сте написали се чувствах като малко дете, което разбира къде е сбъркало и се чувства виновно пред родителите си. Далеч съм от мисълта, че съм достатъчно зрял и порастнал, затова и пускам темата. Защото знам, че нищо не знам, ако ме разбирате какво имам предвид. Да, наистина емоциите в мен са много. Напоследък се редуват едно след друго любовните разочарования и издръжливостта ми на такива неща се стопява. По принцип съм много влюбчив и лесно привързващ се и преживявам силно всяко чувство - било то любов или омраза или нещо друго. Радвам се и аз, че може би съм тръгнал по правилния път (да се опитвам да разбера магията и да открехна капаците малко, въпреки че си оставам християнин), но този пуъ ще е доста дълъг и сам няма да мога да го извървя. Затова отново ви благодаря за съветите - да, наистина съм като малко дете, но ситуацията ми не е каприз, а истинска болка. Знам, че утре може да съм с друга. Но начинът по който това момиче ме докосна отвътре няма да забравя. И ако мога да бъда някога с нея бих захвърлил всичко.
Да, може и да е просто тръпка. Да, може и да се заблуждавам. Да, но може и да не е така. Много неща още са ми трудни за анализиране и разбиране затова смятам да послушам, да изчакам да се избистри водата и тогава ще реша какво да правя. Че няма да се навия да стана вегетарианец няма. На Бялото Братство също няма да стана фен. Но ще се опитам да се поставя на нейно място и да се държа по-зряло.
Ако имате какво да добавите направете го.
П.С. Просто искам да дам всичко от себе си за някого, а в нея виждам прекрасно момиче, за което бих дал всичко. Но как да разбера ??? Не съм от камък или от желязо, че да се разголвам пред всяка и да нося на болка до безкрай.
Аватар
Votan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 28
Регистриран на: 10 Апр 2010, 14:21

Мнениеот Kalan » 10 Фев 2011, 08:02

Никой не е от камък или желязо, освен ако всъщност не изпитва нищо и не влага душа в отношенията си. Всеки, който отваря сърцето си за другите трябва да е готов да понася и болката и щастието. Не казвам, че е лесно, ама това ни прави хора - добри хора.
Казваш, че си християнин, е тук имаш подкрепата ми, аз също съм православна християнка. Също така за мен магията и вярата ми в Бог не са в конфликт, освен в случаите когато се отнася до това да отнемаш свободната воля на човека. Щом си запознат с християнските ценности трябва да разбираш какво ти казвам. С това което искаше да направиш на девойката за да я задържиш при теб, ти и отнемаш свободната воля. Това не е нито по християнски, нито е добра магия от гледна точка на факта, че ще угнетиш нечия душа, а за това се иска и съответната цена да платиш. Помисли - Бог е любов, но тя е не натрапчива, а свободна, по свободен избор. Ако обичаш, даваш свобода на този когото обичаш, само така, ще се върне любовта към теб. Може би не по начина по който си представяш, но повярвай ми ще разбереш, че това е най-доброто. И ти говоря всичко това от собствен опит. Просто обичай, без да изискваш нещо в замяна, обичай заради самата любов, и ще получиш дори повече. Не забравяй, любовта е и болка и радост и сълзи и усмивки, всичко, ако се страхуваш от някоя от тези емоции - не обичаш пълноценно.
Аватар
Kalan
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Яну 2011, 16:00


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 11 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 11 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта