Вместо свещ

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот the_moon » 09 Фев 2011, 18:34

Здравейте, чудесен форум ! Ще споделя нещо,което направих. Бях приготвила съставките за любовна магия,но установих в неподходящ момент,че нямам червена свещ...И реших да я заместя....с цигара!!! Написах на нея с червен маркер: " (името) да ме пожелае"!! -със ситни и подредени букви. Запалих цигарата и я оставих в пепелник.Върху яйце написах същото заклинаие няколко пъти.Оставих яйцето близо до снимка на "жертвата" за 1 час, като си пуснах отпуснаща музика и визуализирах точно какво искам. След това почувствах страхотно облекчение, щастие и нещо ми подсказа,че нещата ще се случат.Но дойде моментът ,когато трябваше да реша какво да правя с яйцето....Попитах един мой приятел,който се занимава с магии одавна и той ме посъветва да изям яйцето. Обелих го и го изядох.. Строших черупките на ситно и ги сложих във флаконче от парфюм..Оставих ги да стоят в един джоб на моя дреха заедно със снимката на мъжа,който искам да "омагьосам". И още същата вечер осъществихме контакт- чатихме известно време и усетих как той започва да гледа на мен не като приятел...Флиртуваше открито...Сега да попитам, какво да правя с черупките??????
Аватар
the_moon
 
Мнения: 5
Регистриран на: 04 Фев 2011, 18:02

Мнениеот Wizard » 11 Фев 2011, 22:35

Ако си доволна от този резултат, не прави нищо повече.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот the_moon » 12 Фев 2011, 11:32

Благодаря за отговора! Този ритуал сякаш ми събуди енергията, ако се изразявам правилно. Усетих загряване по тялото и силна интуиция,че ще комуникираме още същата вечер, така и стана.Може ли да ми кажете нещо повече за магия с вода-примерно изливаш "заредена" вода пред дома на човека или пред място където той минава.. Нямам мнение, просто се интересувам.
:?
Аватар
the_moon
 
Мнения: 5
Регистриран на: 04 Фев 2011, 18:02

Мнениеот n_i_r » 12 Мар 2011, 18:07

Яицето трябва да е сварено ли?
Аватар
n_i_r
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Мар 2011, 13:49

Мнениеот Wizard » 12 Мар 2011, 18:26

the_moon написа:Може ли да ми кажете нещо повече за магия с вода-примерно изливаш "заредена" вода пред дома на човека или пред място където той минава.. Нямам мнение, просто се интересувам. :?


Казано е - където (повечето време) минава - без значение къде е това място.



n_i_r написа:Яицето трябва да е сварено ли?


Яйцето трябва да е живо.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот n_i_r » 12 Мар 2011, 22:57

И значи трябва да се изпие не да се изяде!!!Нещо всеки дава мнение...не зависимо какво пишат другите.....под думата ,,изяде''-трябва да е сварено,под думата,,живо''-трябва да се изпие.Какво по точно трябва да се прави?
Аватар
n_i_r
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Мар 2011, 13:49

Мнениеот Wizard » 12 Мар 2011, 23:13

n_i_r написа:И значи трябва да се изпие не да се изяде!!!Нещо всеки дава мнение...не зависимо какво пишат другите.....под думата ,,изяде''-трябва да е сварено,под думата,,живо''-трябва да се изпие.Какво по точно трябва да се прави?


Зависи какво целиш да постигнеш. the_moon е ипровизирала ритуал, решила е да свари яйцето. По принцип със сорово яйце ритуала е по-силен, защото използвате енергията на соровото яйце, а свареното е един вид вече мъртво яйце.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот shevolinski » 10 Май 2012, 12:05

Здравейте на всички значи аз направих този ритуал преди 15 минути и малко го промених не използвах-
Снимка а отворих лаптопа написах върху яйцето името му и да ме пожелая няколко пъти и го сложих върху лаптопа точно до снимката.
Използвах розова свещ върху която написах името и да ме пожелая и цигара също и върху нея му написах името и да ме пожелае :oops: но я пуших.
Яйцето беше сурово и го изпих след 30 минути визуализирах какво искам и се концентрирах пуснах спокойна и тиха музика.
И парченцата от яйцето ги сложих вътре в шишенце,преди там имаше парфюм но сега няма свърши :mrgreen: .
Искам да попитам след толкова много промени дали ще подейства ритуала моля ви кажете.Още съм нов и съм невежа просто :oops: ??
Благодаря предварително.
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 19 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 19 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта