Тя или аз

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот n_i_r » 10 Мар 2011, 20:15

Възможно ли е,на човек който ви е обичал и да е опарен от вас да не иска да се вижда с вас.Мисля че на бившият ми приятел е направена магия за раздяла с мен това го е направила неговата бивша приятелка,сигорна съм в това нещо,моля ви кажете ми как може да се развали това нещо?
Аватар
n_i_r
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Мар 2011, 13:49

Мнениеот Nemezius » 10 Мар 2011, 20:38

n_i_r написа:Възможно ли е,на човек който ви е обичал и да е опарен от вас да не иска да се вижда с вас.


Кратко и ясно казано- ДА!- аз съм живият пример за човек, който не иска да вижда бившата си. Подобни неща и ситуации се случват и това е нещо съвсем нормално- "има магия" е най-лесното оправдание за тези, които нямат смелост да погледна обективно и да потърсят грешките, включително и своите, за такъв развой на събитията.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот n_i_r » 12 Мар 2011, 15:44

Да така е прав си че всичко приемаме като оправдание,но не е възможно да има някакви грешки,аз бях далеч,човека не иска да погледне и другите си предишни приятелки,...дайте някакъв съвет!!!
Аватар
n_i_r
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Мар 2011, 13:49

Мнениеот Nemezius » 12 Мар 2011, 16:51

Само един: Продължи напред и не гледай назад, каквото и да е ставало.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 15 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 15 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта