Моля ви помогнете!!!

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот power » 03 Апр 2011, 23:25

Здр. повече от 3-ри години се ровя в този форум но до сега не съм пускал тема тук или в които и да било саит.
Надявам се силно да ми помогнете тъй като опитах всичко но нищо нямаше резултат.
Та ето го и проблема ми, бях с приятелката ми 2,5 години бяхме приятели всичко беше перфектно но тя започна да излиза с (приятелки) които съм 100% сигурен че не са тези за които се представят.
както и да е излизаха и така нататък аз разбира се бях против но се примирих.В един момент въпросната приятелка на моето момиче остана без приятел. не се мина много и моята пожела да се разделим.подчертавам че за нея не бяха критерия парите и материалните неща.За съжеление всичко това сякаш се изпари. Сега е с нова компания. А мен ме мрази и аз не знам защо! Тя ми казва да я оставя за да помисли опитах и това не стана, стана по лошо когато се видяхме направо не можех да я позная,беше коренно различна всичко това стана за около 1 месец и е направо обсебена а аз обсебен от нея не заради друго но не искам никои да я нарани и навреди не искам да си чупи главата а тя дори не иска да ми вдигне телефона вече. а когато го направи казва че държи на мен и е много объркана а в същото това време казва че и не иска да ме вижда tearyeyed моля ви дайте ми съвет или нещо с което мога да я върна или да и отворя очите. Не искам да я оставям да си блъска главата.

Благодаря предварително!

Между другото опитах едно две заклинания но без ефект.
заради това се обърнах към всички вас.
Аватар
power
 
Мнения: 5
Регистриран на: 19 Фев 2011, 23:36

Мнениеот hamster » 04 Апр 2011, 05:10

viewtopic.php?f=31&t=3635
viewtopic.php?f=26&t=1618&p=16567#p16567
viewtopic.php?f=26&t=1377&p=13883#p13883

абе толкова ли те мързи
тези ще ти свършат работа ако можеш да се справиш :mrgreen:
ПС: прочети и коментарите има защо
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот StellaMorgana » 04 Апр 2011, 05:56

Случайно да Ви е минавала мисълта, че девойката вече не иска да е с Вас, но се опитва да го каже по - тактично? И в какво точно обвинявате приятелката и? Че и е повлияла? Ако мацката иска да бъде с Вас, това по принцип няма как да се случи, освен ако не е съвсем безхарактерна, което пък води до други изводи. Както и да е, добре е да помислите преди да предприемете каквото и да било. Моят съвет е - изчакайте месец преди да направите любовна магия. Има твърде голяма вероятност да си подредите мислите дотогава, тъй като сега звучите объркан. Далеч съм от мисълта да порицавам някого или да Ви поучавам, но опитайте да се поставите на нейно място - как бихте се чувствали с направена любовна магия. Пък и какво печелите така - зомби, което е с Вас не защото Ви обича, а защото сте изпълнили някакъв ритуал? Това за мен лично е обидно. Е, всъщност ще постъпите както решите, независимо какво ще кажа, но ако Ви накарам да се замислите, ще се радвам.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот power » 05 Апр 2011, 19:47

Много благодаря !!!


А относно това дали ми е минавало през ум че не иска да е с мен.
когато говорим и се видим всичко е както преди след това и по телефона но щом излезе с нейната приятелка ,всичко се обърква отново ,променя се до неузнаваемост.И да много ,съм объркан защото чувам не искам да сме заедно не ми харесваш вече а след това липсваш ми и така нататак. confused2
Аватар
power
 
Мнения: 5
Регистриран на: 19 Фев 2011, 23:36


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 23 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 23 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта