Ритуал за Любов с предмет ?

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот kimbo » 01 Май 2011, 15:12

Предварително се извинявам че отварям нова тема но не намерих това което ме интересува и реших да попитам експертите.

На кратко историята..Запознах се с страхотен човек, преди повече от месец...
Има привличане, има тръпка.. търсим се един друг постоянно, само че човекът наскоро е прекратил сериозна връзка.. преди 4-5 месеца, което не е в същност много скоро и е минало достатъчно време.
Въпросният човек ме търси и примерно 2-3 дена сме заедно после изведнъж нещо се дръпва после пак всичко е наред, 1000% съм сигурен че умишлено се опитва да спира чувствата си и всичко. Знам това защото сме си говорили а и виждам държанието му.. Примерно нещо от сорта не съм готова и един вид да прекъснем да се виждаме и в следващия момент като се видим прави точно обратното и все едно нищо не сме казали... уж че няма да се виждаме... уж еди си кво а аз виждам както на мен така и на този човек адски се интересуваме един от друг, дори мога да кажа ревнуваме.
Аз се стремя да не нахалствам и си позволявам рядко да го търся.. не че не искам но и не искам през 5 минути да звъня на този човек да го задуша едва ли не...
Ситуацията е деликатна защото в същото време този човек въпреки че съм му показал отношението си не веднъж.. усещам че се притеснява да не би тя да ми нахалства или обърква та..
Вариант 1 ако аз не го потърся човекът... може би след време той ще ме потърси...
Вариант 2 Ако аз дълго време не го потърся може да не посмее да ме потърси поради простата причина че си мисли че не искам да имам нищо общо с нея.
Така че пак казвам много е деликатна ситуацията.

Идеята ми е следната имам предмети,вещи който пренадлежат на този човек, някой от тях ги носи дори.
Какво мога да направя... за да засиля нещата между нас... да ги затопля?!

Наясно съм че не е хубаво да се прави нещо насила, и да се месим в живота на хората но в случая съм преценил че ми трябва една идея помощ за да се изгладят нещата.
Това не е непознат човек, хубаво ни е заедно.. и ред други неща. Просто трябва да затопля отношенията без пряко да се меся.. един вид ако изпитва същото което и аз изпитвам да се съберем заедно.

Някой от вас ще кажат ми че то като е така.. то ще си стане.. да ама не защото аз ако спра да се интересувам от нея и търся се получава обратен ефект а и не върви след като виждам нещтата че на моменти е объркана от други неща.. а не отношенията ни помежду ни.. да действам агресивно и настапателно, защото мисля че също не е добре като вариант.

Ще съм Много Благодарен за помоща.
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Мнениеот hamster » 03 Май 2011, 14:39

[Идеята ми е следната имам предмети,вещи който пренадлежат на този човек, някой от тях ги носи дори.
Какво мога да направя... за да засиля нещата между нас... да ги затопля?!*]

Един вуду ритуал ще ти свърши работа :mrgreen:
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта