Възможно ли е?

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот kimbo » 02 Май 2011, 11:09

Здравейте... искам да споделя какво ми се случи.

Принципно моето мнение относно Магиата е че най важното е да си повярваме и да можем да визуализираме и знаем точно какво искаме да се случи. А не толкова самия Ритуал.
Даже смятам че човек с опит може сам да импровизира и да си измисли Ритуал, който да работи.

Много искам да се Събера с един човек..
За целта взех червен конец за Любов.
Запалих благоухание на тамян в моя случай..
Имах вещ на този човек негова.
Запалих тамяна и започнах да визуализирам точно какво искам да се случи.
Представих си че червения конец е ръката която ни свързва.. след това окъдих самия конец като визуализирах.
След това окадих нейната вещ и една моя, моято вещ е много ценна за мен, носих я непрестанно и за това реших точно нея да ползвам.
След окадяването на предметите хванах ги и тях и памучния конец и започнах отново с визуализацията какво искам да се случи.
След достатъчно време хванах двата предмета и конеца и ги завързах един за друг като при завързването отново разбира се визуализирах.. и казах нека както този конец събира ....... така и ние да се съберем отново. казах това 3 пъти след което името на Човекът и че го обичам.
През цялото време бях напълно искрен и изпитвах само топли чувства към този човек.

Буквално 10 секунди след това въпросния човек ми Се обади по телефона в 00:40 часа а не се бяхме чували доста време.
Освен че ми се обади разговаряхме доста и дори се разбрахме да се видим :)
Странното е че не се бяхме чували аз преположих че спи но ми каза че била легнала почти заспала и изведнъж искала да ме чуе.
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта