Силен Любовен Ритуал - Свещ, Кръв, Въже, Снимка

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот kimbo » 09 Май 2011, 17:59

Превеждам този ритуал с научна цел, ако човекът на когото ще го правите не изпитва абсолютно никакви чувства към вас и дори ви мрази. Вероятно ритуала ще се обърне срещу вас
За това, който е решил да го прави трябва да е наясно с това което прави.


Нужни са ви:

3 Червени свещи
2 Бели свещи
Ваша снимка
Снимка на човекът който искате
(незадължително) Нож, за капката кръв.
Червено въже
Червен Маркер ( ако не искате да го правите с кръв)


В петък на нарастваща луна, Наредете свещите в формата на звезда, така че ако линиите между тях бяха свързани ще образуват пентакъл, Червените свещи трябва да са на върха на едната точка и на долните 2 точки, поставете белите свещи на останалите точки. Запалете свещите по часовниковата стрелка.

Поставете двете снимки в центъра на звездата, ножа и въжето до тях ( ако ще използвате маркер, сложете него вместо ножа) Кажете следния чант, фокусирайки се дълбоко в думите.
Преди да пристъпите кум ритуала прочетете чанта и бъдете сигурен че това е вида любовна магия, която искате преди да пристъпите към изпълнение.

To you the one who's caught my eye
I bind you to me never lie
Never stray and love me 'till
I'm dead in the ground and then even still

Feel for me more than ever before
Each day each hour more and more
Happiness stay you when you're with me
When away sadness you'll see

But worry not for when you think
Of me and close your eyes, just blink
All that joy it shall flood free
And reminded of me you'll be

And every day when you feel down
You'll call to me and sadness drown
Tell of your troubles and tell me true
So your pains I may share with you

When it comes time for me to tell
Listen true and listen well
Offer advice so kind and clean
Of you the others will be green

To me you're bound forever more
Binding never to be tore
Completed now this spell shall be
As I will, so mote it be


Сега ако ще правите ритуалът с кръв след като сте изрекли чанта, вземете ножа и срежете пръста си достатъчно дълбоко за да кърви ( Пръста безимения на лявата ръка) Сложете снимките една до друга с лице към вас и нарисувайте символа на безкрайността като половината символ е на едната снимка другата половина на другата снимка, да се получи свързващо звено между двете снимки.
Тогава капнете една капка кръв на лицевата страна на снимката на вашия Любим, целунете капката за да се получи отпечатък от целувка. След това вземете 2 те снимки и ги притеснете с лице една към друга. Вържете снимките с червеното въже и ги стегнете здраво, докато правите това, фокусирайте се върху това точно какво искате да се случи и как любимия ви идва при вас.



Ако ще правите ритуала с Червен маркер вместо кръв:
Използвайте червения маркер да нарисувате символа на безкрайността като половината символ е на едната снимка другата половина на другата снимка, да се получи свързващо звено между двете снимки.
След това вземете една от червените свещи и капнете восък върху снимката на вашия любим, за да се получи като малка восъчна локвичка, оставете я да изстине малко за да не се изгорите, след това
целунете восъка, да се получи отпечатък от устните ви върху снимката, След това вземете 2 те снимки и ги притеснете с лице една към друга. Вържете снимките с червеното въже и ги стегнете здраво, докато правите това, фокусирайте се върху това точно какво искате да се случи и как любимия ви идва при вас.

Завършек на ритуала:
Изгасете свещите в същия ред по който сте ги запалили, Вземете двете вече завързани снимки и ги сложете на сигурно място, уверете се че завързаното никога няма да се развърже,
Това е.

За да изпълните този ритуал трябва да се фокусирате много силно за да накарате този ритуал да работи. НО ако човекът на когото се опитвате да го приложите не изпитва никакви чувства към вас.. дори ви Мрази ритуала може да се обърне срещу вас.
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Мнениеот DrQuinn » 28 Яну 2012, 18:35

Магиите със собствена кръв не са ли омного пасни? Не че ще пробвам, но ми е интересно къде се намира червено въже и може ли да се замени примерно с прежда или др.?
Аватар
DrQuinn
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 16 Ное 2011, 17:22
Местоположение: Venice of the North

Мнениеот Lord Voldemor » 28 Яну 2012, 22:10

Стана въпрос за магиите със собствена кръв-това е ,,съставката'' която дарява най-голяма сила на включващите подобна субстанция ритуали.Проблемът обаче е,че това е не само опасно,а истинско безумие,тъй като обвързването става на най-базово равнище,от което се и засягат и едни от най-фините енергийни равнища.Това трябва ясно да се разбере-Земата,Човекът и п.р вече се намират на по-високо еволюционно равнище,и ритуалната употреба на кръвта все повече намалява с .Колкото по-назад във времето се връщаме,пропорционално нараства и количеството на кървавите жертвоприношения.Да си припомним хан Крум,който в чест над победа си над Никифор пренася в жертва на Тангра 300 бика.
Човекът още повече е еволюционно най-висшият жител на планетата,и неговата кръв е немислимо да се пролива,като се има в предвид,че човекът е свързан с Твореца чрез Съзнанието-един вид,все едно проливаш това съзнание.
Масовите жертвоприношения през последните десетилетия(поне)обаче са намерили един нов и извратен израз-войните.Т.н-р Втората Световна война е изцяло аранжирана като масови жертворпиношения-и от страна на Оста,и от към Съюзническите сили.Доказателството е очевидно в цялата орнаментарна символика н-р на униформите,флаговите,жестовете(знакът виктори,лансиран от илюмината Чърчил)и пр.Причината е,че всички войнолюбци(във функционалния смисъл на думата)са попаднали под обсебването на жестоки тъмни сили,които напълно отнемат човешкият разсъдък.Как иначе ще си обясните желанието на двама обикновени граждани,от различни държави,да се избият взаимно.Кой печели?И защо?
Защото масите са третирани не само като материално подчинена работна ръка,но и като жертвени агнета.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот DrQuinn » 24 Фев 2012, 20:39

Lord Voldemor, винаги чета отговорите ти с интерес!
А между другото, counter-clockwise означава ОБРАТНО НА ЧАСОВНИКОВАТА СТРЕЛКА!
Аватар
DrQuinn
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 16 Ное 2011, 17:22
Местоположение: Venice of the North

Мнениеот vzdobreva » 25 Фев 2012, 21:29

Здравейте. Имам въпроси относно ритуала и се надявам да ми отговорите.
След като приключим ритуала, какво трябва да правим със свещите и може ли да се извърши и в друг ден при нарастваща луна?
Благодаря
Аватар
vzdobreva
 
Мнения: 4
Регистриран на: 15 Дек 2011, 21:36

Мнениеот DrQuinn » 25 Фев 2012, 22:55

Петък по принцип е най-подходящият ден за 'любовни дела', иначе в другите версии на този ритуал не срещнах да е изрично упоменато, така че ще използвам случая и аз да попитам автора откъде е взел информацията?
Свещите аз лично ги оставям да догорят докрай, но тук е казано да се изгасят, така че може просто да ги изхвърлиш. Не е препоръчително да се използват в ежедневието след това, а още по-малко да ги използваш при следващ итуал, защото ще носят енергията на тоя. Предполагам може и да ги претопиш.
Аватар
DrQuinn
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 16 Ное 2011, 17:22
Местоположение: Venice of the North

Мнениеот vzdobreva » 26 Фев 2012, 13:10

Здравейте пак , благодаря за отговора.
Та като гледах в интернет, до колкото разбрах петък при нарастваща луна е чак на 30.03 , а аз не ми се ще да чакам много... пък тези дни е нарастваща и мисля да опитам ..
Аватар
vzdobreva
 
Мнения: 4
Регистриран на: 15 Дек 2011, 21:36

Мнениеот vzdobreva » 26 Фев 2012, 13:17

Също имам още едно въпросче , има ли значение какъв размер и на каква хартия ще са снимките, т.е. има ли голямо значение какви са или просто трябва да са образите ни.
Извинявам се ако ставам банална, просто искам всичко да е както трябва. :)
Аватар
vzdobreva
 
Мнения: 4
Регистриран на: 15 Дек 2011, 21:36

Мнениеот StellaMorgana » 26 Фев 2012, 14:23

Не Ви се иска да чакате. Тоест сте твърде пристрастна. Тоест жаждата за резултат вероятно ще провали ритуала така или иначе.
Съвет: Научете се на търпение. В противен случай не чакайте кой знае какви резултати.
П.С. Няма да чета морал по отношение на любовната магия, но помислете дали искате Вие да се под влияние на подобна.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот DrQuinn » 26 Фев 2012, 17:52

Аз пък мисля, че следващият петък на нарастваща луна е на 2-ри март :wink:
Искам да попитам нещо. По време на самата магия е нужно силно желание, а след това не трябва да се мисли за въпросното желание въобще. Това ми е най-трудното на мен! Как става номерът?
Аватар
DrQuinn
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 16 Ное 2011, 17:22
Местоположение: Venice of the North

Мнениеот vzdobreva » 27 Фев 2012, 10:32

DrQuinn , прав/а си , на 2-ри е :oops:
Аватар
vzdobreva
 
Мнения: 4
Регистриран на: 15 Дек 2011, 21:36

Мнениеот Lord Voldemor » 10 Мар 2012, 19:07

Др.Куин,номерът със забравянето е всъщност много лесен-след приключване на ритуала си пускаш предварително подготвен филм,достатъчно интересен,че да погълне напълно вниманиято ти-или книга-в краен случай и компанията на някой изневервящ познат върши работа :)
За да узрее спокойно енергийният заряд/плод фиксиран и изстерелян след края на ритуала,е необходимо пълно забравяне-особен във времето непосредствено след приклюването му,за да не се самосаботира процеса,така че гореописаното върши работа.
А иначе в по-дългосрочен план-култивирай един от трите принципа на Буда(Буда е състояние,а не личност,защото личност там вече няма)-аз ЧАКАМ,и ЗНАМ КАКВО ЧАКАМ.Пробвай го като мантра-припомняйки си го в ежедневието.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот kemal86 » 11 Юни 2012, 10:54

Мога ли да приложа тази магия на човек които ме обича много, но в момента му е направена магия да ме мрази ? Магията за любов ще неутрализира ли омразата kъм мен ?
Аватар
kemal86
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 06 Юни 2012, 07:45


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 15 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 15 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта