Нещо полезно за самите нас.

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот kimbo » 09 Май 2011, 23:20

Нещо полезно за самите нас.
Ако искате да сте по привлекателни и неустоими за срещуположния пол, един ритуал с използването на вещи намиращи се в домакинството.



Материали :

1 Розова свещ
1 Бутилка 100% Върджин Зехтин ( Ще ви трябва малка част от зехтина, но трябва да използвате НОВА бутилка от която не е ползван за готвене, след ритуала може да си го ползвате колкото искате)
1 Нож

Ритуал:

Вземете свещта и я поставете на масата или олтара ви, запалете я.
Вземете бутилката зехтин и започнете да търкате като започнете от средата на свещта в посока на горе до края на самата свещ, след това направете същото като започнете от средата и слизате надолу до края на свещта. Когато пречиствате свещта с зехтина трябва да я заредите с любов и желание.
Визуализирайте любов и насочете всичките си емоции към свещта.
Когато свършите с зехтина, вземете нож и издълбайте каквото искате на свещта (Пример : Искам да съм неустоим за жените или Иска ми се Ани да ме обича) напишете каквото желаете но да е желание какво ви се иска а не ЗАПОВЕД:)
След като сте готови, запалете свещта и се концентрирайте върху любовта и всички положителни емоции, насочете колкото се може повече и по силно емоциите който изпитвате към свещта, трябва да сте искрени и позитивно настроени.
Ако искате може да добавите и думи по желание,
Изчакайте докато свещта изгори напълно и през цялото време изпратете целия позитивизъм, който можете.
Колкото по секси се почувствате и положително настроен, толкова по силен ще е резултата от този ритуал.
След като изгори свещта напълно ритуала е приключил.
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Мнениеот Arhimikus » 10 Май 2011, 10:15

"Върджин зехтин" ... а не би ли имало и същият ефект с какъвто и да е зехтин, при условие че е чист?
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот kimbo » 10 Май 2011, 16:00

Вероятно да
Превел съм го дословно в оригинала пишеше че трябва да се използва 100% Virgin Olive Oil

:)
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Мнениеот sirenaangela » 11 Май 2011, 07:00

Зехтина може да е всякаква марка стига да е от студено пресовани маслини.Това се отнася до всички практики включващи използването на масла,тъй като топлинно обработения няма същата енергетика.
Аватар
sirenaangela
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 101
Регистриран на: 04 Окт 2008, 13:58

Мнениеот Arhimikus » 11 Май 2011, 11:41

Интересно, не се бях замислял до сега за обработката на зехтина. А как се разбира по какъв начин е обработен и можеш ли да предложиш някои марки, за които си сигурна, че е направен по този начин?
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот MaurDragon » 11 Май 2011, 12:04

Ам,...с риск да прозвучи дребнаво ще пусна един офтопик за обща култура : Virgin Olive Oil не е марка зехтин.... Марки на пазара-много, но всичките(поне така пише) са върджин - тоест чист. О.о Някои са и extra-virgin - още по-чист. И повечето се пресоват по един и същи начин...

Относно засилване на привлекателността и харизмата можете да се изкъпете(полеете) и с вода, в която има малко копър/семена от копър/масло от копър. ;) Доказана рецепта
Witch is magic
Аватар
MaurDragon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 45
Регистриран на: 08 Дек 2010, 10:47

Мнениеот sirenaangela » 11 Май 2011, 21:46

По принцип на етикетите пише (но не на всички било то чисти или по-чисти).За това, за по-сигурно четеме етикета.А ако ни е прекалено скъпо, можем да го замениме с бадемово или кайсиево масло (има ги в малки разфасовки в някои аптеки).
А за ритуала - може да отсипем част от зехтина и да му добавиме подходящи аромати( роза, канела, ванилия, жасмин) след това да намажем свеща с тази смес.
Аватар
sirenaangela
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 101
Регистриран на: 04 Окт 2008, 13:58

Мнениеот MaurDragon » 13 Май 2011, 09:39

Според мен може да се замени и със слънчогледово олио ... Важното е да е растителна,а не животинска мазнина. Все пак въпросния зехтин(или там каквото и да е друго масло) играе ролята на миро. Идеята е такава. Предполагам,че ще е хубаво преди да го използвате ,да го осветите.

Ам,само да попитам - кой е източника на ритуала? Прилича ми на стила на Силвър Рейвън Улф... Не че имам нещо против де,може и да действа. И дали някой го е пробвал?
Witch is magic
Аватар
MaurDragon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 45
Регистриран на: 08 Дек 2010, 10:47

Мнениеот KpucTuaH » 31 Юли 2011, 18:28

kimbo написа:
Нещо полезно за самите нас.
Ако искате да сте по привлекателни и неустоими за срещуположния пол, един ритуал с използването на вещи намиращи се в домакинството.



Материали :

1 Розова свещ
1 Бутилка 100% Върджин Зехтин ( Ще ви трябва малка част от зехтина, но трябва да използвате НОВА бутилка от която не е ползван за готвене, след ритуала може да си го ползвате колкото искате)
1 Нож

Ритуал:

Вземете свещта и я поставете на масата или олтара ви, запалете я.
Вземете бутилката зехтин и започнете да търкате като започнете от средата на свещта в посока на горе до края на самата свещ, след това направете същото като започнете от средата и слизате надолу до края на свещта. Когато пречиствате свещта с зехтина трябва да я заредите с любов и желание.
Визуализирайте любов и насочете всичките си емоции към свещта.
Когато свършите с зехтина, вземете нож и издълбайте каквото искате на свещта (Пример : Искам да съм неустоим за жените или Иска ми се Ани да ме обича) напишете каквото желаете но да е желание какво ви се иска а не ЗАПОВЕД:)
След като сте готови, запалете свещта и се концентрирайте върху любовта и всички положителни емоции, насочете колкото се може повече и по силно емоциите който изпитвате към свещта, трябва да сте искрени и позитивно настроени.
Ако искате може да добавите и думи по желание,
Изчакайте докато свещта изгори напълно и през цялото време изпратете целия позитивизъм, който можете.
Колкото по секси се почувствате и положително настроен, толкова по силен ще е резултата от този ритуал.
След като изгори свещта напълно ритуала е приключил.


Последно тази свещ кога се пали ?
Аватар
KpucTuaH
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Юли 2011, 16:59

Мнениеот Nemezius » 01 Авг 2011, 05:53

След помазването, естествено- просто авторът е допуснал грешка и е добавил запалването още в началото.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот shevolinski » 10 Май 2012, 13:15

Еми аз измислих едно заклинание (думи) :oops: :oops:

Красотата ми да пленява,всеки да подлудява.
Нека ме обичат нека ме искат,красота не виждана да имам.
Красотата и любовта нека да владея,устни вълшебни,очи перлени,тяло като новородено бебе.
Красив като небесата.Аз ще бъда.
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот StellaMorgana » 10 Май 2012, 16:37

shevolinski написа:тяло като новородено бебе.

С тяло като новородено няма да си особено привлекателен/на за противоположния пол. Хубаво е човек да си пише сам чантовете, но обмисляй добре това, което ще кажеш, че има риск наистина да получиш това, за което си помолил/а. Според мен трябва да поработиш върху въпросния чант.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 18 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 18 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта