Нуждая се от помощ

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот mira55 » 27 Юни 2011, 06:59

Здравейте.Моя проблем на кратко е следния.С бившия ми приятел живеем в едно жилище.Той не желае да се махне .Пробвах всички стандартни методи.Той обаче все казва че ще се махне но не го прави .Забил се е като пиявица .Карах се с него.Обиждах го .Не подава .Дори родите ли те ми му говореха.Вече се притеснявам и за себе си. Виках и полицаи по едно време ,той им обяснява че няма пари и до там.Вече не ми издържат нервите .Ето за това се обръщам тук.Моля за някъкав ритуал с който да го прогоня един път завинаги и от мен и от жилището.
Аватар
mira55
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 09 Авг 2009, 12:29
Местоположение: Sofia

Мнениеот Lorina » 27 Юни 2011, 11:08

Жилището твое ли е? Или поне на родителите ти? Ако е така, имаш пълното право да го изгониш, а полицията е длъжна да ти съдейства. Може преди само да са го предупредили - стандартна процедура. Относно ритуала аз не съм особено запозната, да не кажа изобщо :(
Аватар
Lorina
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Мар 2011, 11:29

Мнениеот mira55 » 27 Юни 2011, 11:16

Ами по документи не е мое нито е на родителите ми ,ами на роднина който живее в чужбина .А той е много злобен и ме притеснява че ще свърши нещо .Искала съм помощ от полиция,ма те ми отговарят ами разберете се :?Питат ме дали ме бие или ме е наранявал.А той не е .И полицията вдига рамене срещу това .Явно ще ми помогнат само ако ме пребие или бог знае какво . BangHead А аз вече се задушавам от това положение .Ето за това и потърсих помощ тук.Надявам се да ми помогне някой с нещо. yahoo27
Аватар
mira55
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 09 Авг 2009, 12:29
Местоположение: Sofia

Мнениеот Nemezius » 27 Юни 2011, 16:23

И сега нека да познаем- това е същия човек, за когото преди време искаше привързваща/"любовна" муска... а като казваме да се мисли преди да се действа- кой да слуша?!
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот mira55 » 28 Юни 2011, 21:36

Не не е същия човек.Аз от този човек се опитвам да избягам от много време .Той няма нищо общо с разни муски и т.н и няма и нужда .Има друг мъж в живота ми които и до ден днешен искам .Де да беше той досадника ,но не е.
Аватар
mira55
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 09 Авг 2009, 12:29
Местоположение: Sofia


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 14 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 14 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта