Любовна магия на гробище

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот hamster » 21 Авг 2011, 18:59

Намери едноименен гроб
Материали червен химикал , игла (или нож) и снимка на "обекта" 4 свещи лист хартия.
През нощта. Облечен изцяло в черно , начертайте кръг с тебешир. След това, поставете четири свещи към 4те посоки (за предпочитане червено, черно или оранжево).
Сега седни в кръга и запали свещите обратно на часовниковата стрелка от север. След това казваш: "Аз седя в кръга на властта и искам …………………………………….."
След това, гледайки снимката напиши -
"(Името) от този ден и този час, животът ви принадлежи само на мен,ще мислиш само за мен, ще говориш само за и с мен, ще обичаш само мен, ще се подчиняваш само на мен,ще искаш секс само с мен, ще доидеш сега при мен „сега ти си само моя”! Амин! "
Трябва да почувстваш всяка фраза докато я изричаш. Представете си какво е „обекта” наистина да мисли само за вас, да говори само за вас, и т.н.
Изразът "сега ти си само мои ", се казва с чувство на сила да покажете ,че вие сте доминиращи.
След това напиши този текст:
Успокой, Сатана, цялата ми скръб
Нека любовта на ИМЕ(……….) да доиде при
Мен.
Запали Сатана, огнена искра в сърцето на ИМЕ( …..) , към мен
Нека ИМЕ(………….) ако не дойде при мен да остане без живот
да не яде Храна или да пие вода,
Тъй като мъртвите са верни на техните гробове,
Така и ИМЕ(……..) на мен да бъде вярно до гроб
Сега и за вечни Времена Така да бъде!
Амин.
След това с игла (нож), направи малка рана на пръста си (Безименния)и остави кръвта ти да капе върху кръст или пентаграма.
След това запалете на северната свещ снимката , и оставете пепелта на вятъра
Но преди да излезете от "кръга от властта", изгасете свещите в посока на часовниковата стрелка, повтаряйки: " сега ти си само мои " на три свещи а на четвъртата кажи: "Амин".

[*Светът има свойството да смуче безкрайно. Помогни на себе си а на света ще помогне Бог!] :mrgreen:
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот kdon4ev » 09 Мар 2012, 10:57

Пълна глупост.

Wizard: И защо според теб е ''глупост'' ?
Аватар
kdon4ev
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 16 Мар 2010, 11:30
Местоположение: pleven

Мнениеот hamster » 10 Мар 2012, 11:58

как ги обичам такива "разбирачи"
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта