Чувство?

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Venomm » 19 Окт 2011, 15:42

Здравейте. И аз преживях жестоката раздяла с момичето което обичам. Бях съсипан... Не искаше и да чуе повече за мен. Скоро разбрах че била с друг. Понеже от опит знам че има магии (правили са ми няколко пъти) реших да действам макар да бях доста песимистично настроен... Използвах една доста силна и опасна "клетва"... След няколко дни имаше пълнолуние и понеже знам ритуал който се прави тогава реших да го направя. Постоянно гледам да държа връзка с въпросното момиче, и след няколко дни ми каза че е скъсала с приятеля и, който толкова много обичала. После ми каза че много съм и липсвал и много искала да се видим... На другия ден след всичките тези месеци се видяхме. Сякаш се сближихме, но ми каза след няколко дни че била влюбена в друг, и ходели. Оттогава много изстина към мен... Ако аз не я потърся тя не ме търси. Ето тук започва необяснимото. От седмица имам някакво чувство ли не знам какво е но сякаш знам че всичко ще се нареди и че пак ще сме заедно. Това чувство е много силно. Понякога си гледам телевизия и бам в главата ми се появява ясна картина на това как съм с нея. Аз попринцип съм песимист, но това не знам какво е... Вярвам силно че нещата ще се оправят, щом миналия път бях на крачка от успеха. За да забързам малко нещата направих доста имровизиран спел от който няма ефект поне за сега... Според мен всичко е от заклинанието, понеже в него имаше "вземете мъката от мен". И наистина я взеха... Щастлив съм защото знам че ще съм с нея... Да кажа ли пак заклинането или да изчакам няколко дни спела да проработи ако изобщо проработи? И това чувство което го имам какво е?
Аватар
Venomm
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 15 Окт 2011, 10:06

Мнениеот Nemezius » 19 Окт 2011, 17:00

Направих "един ритуал"... Нали се сещате, че няма как да знаем или предвидим какво би могло да се случи, без да знаем какво точно е направено?!
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Venomm » 19 Окт 2011, 18:07

www.magicgatebg.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=3250 само че използвах бяла свещ... Мисля че цвета няма толкова голямо значение колкото концетрацията и желанието...
Аватар
Venomm
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 15 Окт 2011, 10:06

Мнениеот Shadow Mage » 21 Окт 2011, 00:45

Мда, мн ме кефят подобни изпълнения. Това, че бялата свещ се води като универсална за цветовете, съвсем не значи, че като е казано червена и розова трябва да си променяме ритуалите както ни дойде. Всяко нещо в даден ритуал си има своето значение, дори и да не го знаем, така че променянето ей така без да си запознат с резултата и ефекта в най-добрия случай води до отслабване на силата на ритуала, понякога - драстично. В случая с тоя ритуал розовото е за чувствена любов, червеното - за страст. Така че нищо чудно че ритуала се е провалил или е имал слаб ефект. Чувството, което си вложил е енергията, която свещите са канализирали в определена посока. При белите свещи просто според мен част от енергията се е разсеяла и оттам резултата е бил по-слаб. Друг път ако опитваш подобни ритуали и променяш нещата, преди това извикай някой дух или Богиня да ти помогне ;).
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Venomm » 21 Окт 2011, 13:30

Ясно... Ефект не виждам... Явно трябва да направя друго. Трябва ли да изчакам още преди да направя друг ритуал или заклинание? Този със свещите го направих в неделя и нищо... Мисля в краен случай да повторя заклинанието, само че не знам дали ще проработи 2-ри път... Само от него видях ефект.
Аватар
Venomm
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 15 Окт 2011, 10:06

Мнениеот Nemezius » 21 Окт 2011, 16:47

А, ефект най-вероятно ще има, при това доста продължителен, ако си изпълнил всички останали указания- ще да си активирал процеса, но само едностранно, т.е. от теб към въпросния обект... Моите съболезнования за което.
Относно други ритуали- по-скоро се хвани сега да се изчистиш от направеното и едва след това вече може да се замислиш за други действия.

П.П.: Шадоу Мейдж, радвам се да те засека наоколо отново- не се беше появявал от... вече и аз не помня кога, но беше доста отдавна :)
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Venomm » 21 Окт 2011, 17:42

е как да се изчистя от направеното?
Аватар
Venomm
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 15 Окт 2011, 10:06


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 11 потребители :: 1 регистрирани0 скрити и 10 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 10 госта