Изоставена от мъжа си бременна - моля помогнете!!!

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Trina » 31 Окт 2011, 08:49

Здравейте, обръщам се към всички Вас знаещи и можещи, защото друго не ми остава...казват, че надеждата умира последна и аз не съм я загубила все още, но определено съм на много отчаяна. Моята история е следната - с мъжа ми се познаваме от години, но започнахме връзка в началото на януари...всичко стана много бързо, влюбени, щастливи и ето че през април аз забременях, това малко ни стресна и двамата, та ние дори не бяхме живяли заедно, но решихме, че щом е станало е трябвало така да стане и Господ така е решил. Заживяхме заедно, а в края на юли се оженихме и вдигнахме голяма сватба, аз бях безумно щастлива, а само ако предполагах, че най-голямата ми радост ще се превърне в най-големият ми кошмар. През тези 3 месеця в които живяхме заедно започнахме и да се караме за дреболии...нищо особено, аз го отдавам на бременността и хормоните, но всичко беше ок, само 4 дни след сватбата обаче се случи нещо ужасно... мажът ми се прибра пиян, после заспа и аз опит да го преместя изядох един шамар...после ревища писъчи...блъскане в стената и така...на другия ден си тръгнах и заминах за няколко дни, а той ми звънеше и умоляваше да се видим и да се сдобрим...извинявай не каза никога. Аз разбира се бях много наранена и изплашена, но се съгласих и така прекарахме 3 дни на море заедно, после след като се върнахме аз имах нужда да е до мен и да ми показва колко много ме обича и съжалява, вместо това той не се прибираше и ме избягваше, може би е бил гузен...незнам. И така аз си събрах една чантичка с дрехи и му казах, че си тръгвам, но вътрешно само исках да му дам някъкъв урок, а не наистина да се разделим. От тогава минаха почти 3 месеца и все още сме разделени, защото той не иска и да чуе за мен. Обвиняваме и казва,че сама съм си го направила и избрала този път, обвинява ридителите ми и ме лъже постоянно, всеки ден и всяка нощ е един кошмар за мен, не спирам да плача и да се тормозя, а той е всяка божа вечер по дискотеки и навън с приятели и се дърши така сякаш мен и бебето никога не ни и имало в живота му. Знам, че избързахме, но аз не искам да си го връщам с магия, защото на сила хубост не става...искам просто да ми кажете, дали той не е под някъкво въздействие, защото аз по друг начин немога да си обясня поведението му, просто няма как някой, който си обичал до днес да ти изтине просто ей така...искам само да си дадем един шанс в името на нашето дете и аз съм убедена, че щом заживеем заедно любовта ни отново ще се възцари...ох толкова много боли...извинявам се за дългия пост и ако някой може да ми помогне ще съм Ви безкрайно благодарна!!!
Аватар
Trina
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Окт 2006, 07:44

Мнениеот veritas » 02 Ное 2011, 12:04

Не че имам понятие от брак, деца или това което ти кажа ще ти помогне, но от личен опит знам че любовта и омразата са рака за рака. Случвало се е за ден да "разлюбя" и намразя един човек, отвратя е по-точната дума, а вие и тепърва сте заживели заедно. Личното пространство ви е било нарушено, а всеки е държал на него. Опитвам се да ти кажа че тук магии според мен нямат работа, избързали сте, сгрешили сте и сега си в това положение. Моя съвет е като самотна майка да се научиш да бъдеш такава и да не чакаш чудо. От тук на там е време да се стегнеш и да продължиш напред. Разбира се знам този съвет от къде ще мине и къде ще отиде, но ако разума при теб е по-силен от чувствата, просто продължи напред.

icon_color
Dum spiro, spero
Аватар
veritas
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Юли 2011, 11:04


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 25 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 25 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта