Здравейте. Имам нужда от съвет.

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот emman » 05 Апр 2012, 09:01

Привет на всички. Открих този сайт и форум на случаен принцип, когато търсех някакви решения, мнения и идеи за справяне с личен проблем. Видях опция, в която мога да се допитам до по-вещи лица и ще съм благодарна от мнения. Никак не ми се иска да превръщам темата в изповед на личния си живот, но явно ще се наложи да направя малки вметки, за да ви запозная с моя проблем, с извинения, ако е досадно и неразбрано. :oops:
Става въпрос за проблеми с така наречените вмешателства и дори не съм убедена, че е редно да нарека магии, които се извършват от съмнителни лица, врачки, ходжи и подобни, а кой знае какви още.
Този проблем го имам както аз, така и човек до мен от 3 години и се създава от бившата жена на по-силната ми половинка. Въпросната жена е залитала по тези окултни вмешателства много преди да се появя аз в живота му, като държа да подчертая, че не съм аз причина за тяхната раздяла.
Проблем идва от това, че ситуацията започва да ескалира и не знам как ще се развие всичко, досега някак го приемах по-спокойно това вечно обикаляне по баячки и ходжи, открити конци, пръст, животински останки, изчезнали мои вещи, случайно уж попаднала храна, която след време се оказва пратена от нея, на която е извършван обред...
Друг проблем е, че навярно тези опити за вмешателство чрез не особено добри методи са оказали сериозни последици върху психиката на жената, тя де факто е освидетелствана официално от медицински лица, че страда от параноидна шизофрения. Личното ми мнение е, че тази болест се е развила с помощ от лошите сили, с които се опитва да борави, защото тя често казва, че се посещава нощем от демони и русалийки.
И това някак се ядва, макар да е ужасно неприятно и да пречи със своите постъпки и т.н.
Но плашещото е, че преди месец тази жена беше замесена в убийство, тоест, убийството е станало по нейна вина и насърчаване от нея(аз подозирам, че това е действие на някаква лоша сила, която вече я е обсебила след толкова години такава практика :oops: а още повече, че нейното тяло дори се изменя, пряко логичното обяснение на медицински лица, черепът й някак не е заоблен отгоре, а се е разполовил, сякаш ще никнат рога, такива два израстъка има, както и други изменения, няма да влизам в подробности ).
Мисълта ми е какво можем ние да сторим, за да сме затворени за изпращаната ни лоша енергия? Тя няма да спре обикалянето из цялата страна, за да търси врачки и баячки.
Но как най-ефикасно ние да се предпазим, без да изпадаме в крайности, които да ни превърнат в хора като нея?
Има ли някакъв начин и трябва ли да се извърши от вещ човек? Ще можем ли сами да се пречистим от негативната енергия? Достатъчно ли е да поддържаме това поведение на отдалеченост и отстраненост, за да сме по-малко засегнати?
Стараем се да се опитваме да не допускаме лоши мисли, но след последните събития и нейни нови действия, убедени сме, че ще последва нова атака.
Аз до момента не съм посещавала човек, който да ми каже имам ли направена магия, опитвам се да мисля позитивно и дори и да има такива опити, да се старая с личната си енергия да ги пресичам. Нямам понятие дали успявам. Моята половинка е посещавал веднъж жена, която му е казала, че има направени магии за смърт, любов и раздяла с мен, уж му е казала по какъв начин да се пречисти и той го е сторил.
Бих искала да си направя някакъв амулет или да нося камък, който би ме защитил, както и за половинката, но не знам какво е нужно да сторя, за да е ефикасна защитата. и дали преди това трябва да се изчистим от влиянието?

Осъзнавам, че това е изпитание за нас като двойка и отделно като личности, с което трябва да се преборим. Но на моменти изпитвам страх да не би да се случи нещо фатално, защото тази жена не се спира пред нищо и е способна на всичко, а дори не изпитва вина за деянията си - рядко лош човек, който е обсебен от идеята да прави лоши неща, с никаква добра мисъл за околните, дори за децата си.

Ще се радвам да получа мнения и съвети. Желая ви слънчев ден. icon_flowerface
Аватар
emman
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Апр 2012, 10:19

Мнениеот Mixael » 06 Апр 2012, 17:39

Цялата история е интересна и факта е че отношенията ви с твоята половинка са ОК. Това ти е идеален пример, че тя не може да ви навреди, а вреди само на себе си. Не бива да изпитваш страх. Самото чувство на страх може да ти доведе проблеми, които не са от направена магия. Анализирайки физическите и аномалии, смятам че това е от собствената и злоба, страхове, депресии...тя е изпаднала в собствените си игри, като в катранен водовъртеж. Съвсем скоро ще има не само психически, но и физически болести. Във Вселената си има закони...единия от тях е закона на привличането. Сходните неща се привличат. Тя не може да привлече нещо хубаво за нея. За това и Вие не трябва да изпитвате страх, тревога, притеснение... Кой каквото прави за него си го прави.
За да се чувствате по-добре може да си направите амулети и талисмани. Добре е сами да си ги изработите. Защото личното ви намерение ще ги зареди, а не чуждото. То може да не е силно желано, колкото собственото. Може да си направите оргонен генератор. Лесно се правят и са много ефективни против негативни енергии. Всъщност те филтрират. Ако има негативност, те я преработват в позитивна. Усилва личното намерение. Ако проявиш интерес мога да напиша подробности за тях, както и някой прочистващи ритуали...Те са лесно за изпълнение, дори романтични. Един който ми е любим е със свещи. Поставя се запалена свещ между две огледала. Издърпва цялата негативна енергия в помещението. Пламъка изгаря всичко негативно, а огледалата правят портал. Виждала си когато две огледала се насочат едно срещу друго, как се образува тунел от отражения. Поставяш свещ между тях, и може да си запалиш ароматна пръчица. Друг метод е да обиколиш отворите в апартамента, врати прозорци със запалена свещ. Може да си сложиш глава чесън в ъглите, над вратата...може да ръснеш със светена вода около входната врата. Да не се шашкате си поставете яйце за 7 дена на нощното шкафче, ако се спука това е от негативната енергия. Яйцето абсорбира тази енергия. Подменяте яйцето с друго и така 7 дни. Друга проверка е като напълните една чаша с вода и сипете в нея олио колкото да покрие повърхността в чашата. Олиото е по-леко от водата и трябва да стои от горе- това означава че нямате никакви енергийни вмешателства. Ако капки олио започнат да падат към дъното, означава че има някакви негативни влияния, и трябва да се прочиства и да се намери източника. Прочистването само ще забави действието. Може да намирате разни необичайни неща но това не значи че са направени както трябва. Природата има функция да се пречиства сама от негативни влияния, за това те не виреят дълго в пространството. Ако е с материален носител, тогава се задейства когато наблизо мине човека за който е направена.
На този етап просто се смейте. Правете си проверка с яйце или с вода и олио, може да направите прочистване ей така. Ако усетиш някакъв негативизъм в отношенията, натиснете паузата и двамата...в смисъл ако се заражда спор или ескалира към скандал, СТОП...за двамата и осъзнайте корена на проблема, осъзнавайте телата си къде има напрежение, отпуснете се и дишайте. Имайте предвид че може да е от някакво вмешателство което да ви манипулира отношенията. Осъзнайте момента. Направете си компромис. Така негативната енергия не може да получи резонанс в телата ви.
Успех.
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот emman » 06 Апр 2012, 21:01

Mixael, много съм благодарна за съветите. Ще пробвам и ако има нещо нередно или въпрос, ще потърся помощ отново.
Всъщност, отношенията ни станаха много динамични преди година и се разделихме заради невероятна причина - по-силната ми половинка беше започнал да вехне, отслабва, да няма сили(той спортува за удоволствие), да шофира много рисковано, да боледува, а най-неочаквано се почувства влюбен в жена, която не беше виждал от много месеци и в миналото са имали краткотрайни сексуални преживявания. Тогава прекъснахме връзката си и той самостоятелно беше решил, че има нещо нередно в цялата ситуация и беше посетил една възрастна жена, която му е обясила, че има направени магии за смърт, за раздяла с мен и естествено, за приемане отново на бившата си жена. Горе-долу по това време имах здравословни проблеми, излекувах се след няколко месеца лечение, но лекарите не успяха да ми кажат конкретна причина за появата на проблемите ми(никога не бях страдала от подобни и въобще като цяло се радвам на добро здраве). След кратък период връзката ни се поднови и той сподели всичко с мен. Но аз така и не пожелах да посетя по-вещ и имащ дарба човек, защото вече знаехме, че всяко неестествено нещо за нашите отношения е плод на чужди действия, а не ми се иска да изпадам в параноя и да се увлека по посещения на всякакви хора с дарби и без дарби.
Преди месеци изпаднах в неговото положение. Много ме е срам от себе си, не знам как въобще се случи, защото аз не съм от този тип жени, които лесно изпитват сериозно увлечение, а още повече да се влюбя по такъв нелеп начин - една сутрин се събудих с мисълта за мъж...който дори не бих казала, че познавам и не съм виждала от година, а сумарно през живота си съм виждала едва 3-4 пъти, за разговори и дори някакъв интерес взаимен не може и дума да става. :oops: Този период трая 2-3 седмици, но заедно решихме, че е някакво влияние от действия на бившата му жена и ще отмине, както и се случи. И действително разбрахме, че е посещавала за пореден път врачки, баячки и подобни. Едни такива странни неща се получават. Не казвам, че е невъзможно човек да се увлече по друг, но да се влюбиш в някой пряко волята си и някаква поне елементарна доза логика, когато се чувстваш щастлив и добре в настоящата си връзка...странно е. Абе доста срам брах от себе си, това бе най-абсурдното ми влюбване в живота. Сега ми се вижда така смешно и забавно, поне отнесох голям брой шеги, но тогава, особено в първи-втори ден на мнимото ми влюбване, беше много идиотско - истерично и натрапчиво да сънуваш, бленуваш, мислиш за някой, ни в клин, ни в ръкав. Така ме беше обсебила идеята за този човек, че не можех място да си намеря, бях способна на всичко, макар да осъзнавах, че не желая действително това да ми се случва, нито пък този човек имам причина да желая, че това е нещо неестествено и нереално.

Да, бих искала да знам как можем да си направим амулети, ако е удобно. Погледнах в гугъл, ще разгледам по-подробно даже, но ако ме насочи някой към по-конкретна информация, ще съм благодарна, това относно оргонен генератор.

А страхът и притеснението към момента идват от факта, че от известно време въпросната жена се запасява с огромни количества спирт за горене и издирва определен цвят кокошка/и, което навява мисли, че явно скоро ще ни пали или пак ще прави ритуали. :mrgreen:

Другото ми притеснение е да не направим без да знаем нещо, с което да създадем вреда за нас или дори нея. Не бих искала с някое непремерено действие да се забъркаме в ситуация, която ще ни превърне в нея като мисли и действия.

Знам, че е прекалено самонадеяно, но би ли имал някакъв ефект, ако наречем по свой начин камъче от място, което много ни харесва и на двамата? Нещо като пазител, което е свързано с хубави емоции и душевен мир?
И трябва ли примерно, ако се спрем на идея с камъче, то да е точно определен вид? Видях някъде в този форум, че някои камъни са като огледало за лошата енергия, ако не се лъжа за яспис някой беше споменал - че се отразява към човек, който я праща?

А лошото на нейните ритуали с всевъзможни предмети и животни е, че тя има достъп до жилището на г-на, той живее в къща, която е лесно достижима и много трудно може точно да се определи къде има поставено нещо нередно. Някои неща сме откривали, но кой знае колко още има заровени и подхвърлени, които не виждаме.

Благодаря, много благодаря за съветите и идеите. Ще ми бъде от полза, ако споделиш и за прочистващ риатуал, както и за амулет.

Имам и друг въпрос и не знам дали е редно да го задам тук.
Аз не бих казала, че съм религиозна. Израснала съм в семейство на християни, ако това е от значение, но вътрешното ми усещане по-скоро ме кара да приема за по-близка философията на будизма. Имам собствена вяра и разбирания за Вселената, въпреки симпатиите към будизъм. Не посещавам църкви, но въпреки това в някои от тях, просто по личен усет, мога да усетя святост на мястото, което ми носи вътрешен покой, но такава святост бих могла да открия и на най-простата ливада.
Имах намерение след като си направим прочистване и амулет за предпазване, да посетим с половинката някое свято място, според личната ни преценка и усещане, някоя църква може би - компромисен вариант, защото той е вярващ, не религиозен. Място, което ни действа зареждащо. Въпрос е дали е уместно, особено в моя случай? :oops: И има ли вероятност това да окаже по-скоро негативно влияние?
Аватар
emman
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Апр 2012, 10:19

Мнениеот hamster » 12 Апр 2012, 04:24

А страхът и притеснението към момента идват от факта, че от известно време въпросната жена се запасява с огромни количества спирт за горене и издирва определен цвят кокошка/и, което навява мисли, че явно скоро ще ни пали или пак ще прави ритуали


Това не е много за смях със спирта кокошката и нещо твое ако е достатъчно „луда” и извади късмет може сериозно да ти навреди. И то ти ще си целта а не мъжа ти.

Имах намерение след като си направим прочистване и амулет за предпазване, да посетим с половинката някое свято място, според личната ни преценка и усещане, някоя църква може би - компромисен вариант, защото той е вярващ, не религиозен. Място, което ни действа зареждащо. Въпрос е дали е уместно, особено в моя случай? И има ли вероятност това да окаже по-скоро негативно влияние?


няма да ви окаже негативно влияние ако е така още щом отидете на съответното място ще го почувствате проявява се като "дискомфорт" в най леката си форма
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот emman » 12 Апр 2012, 12:55

hamster написа:
А страхът и притеснението към момента идват от факта, че от известно време въпросната жена се запасява с огромни количества спирт за горене и издирва определен цвят кокошка/и, което навява мисли, че явно скоро ще ни пали или пак ще прави ритуали


Това не е много за смях със спирта кокошката и нещо твое ако е достатъчно „луда” и извади късмет може сериозно да ти навреди. И то ти ще си целта а не мъжа ти.

Имах намерение след като си направим прочистване и амулет за предпазване, да посетим с половинката някое свято място, според личната ни преценка и усещане, някоя църква може би - компромисен вариант, защото той е вярващ, не религиозен. Място, което ни действа зареждащо. Въпрос е дали е уместно, особено в моя случай? И има ли вероятност това да окаже по-скоро негативно влияние?


няма да ви окаже негативно влияние ако е така още щом отидете на съответното място ще го почувствате проявява се като "дискомфорт" в най леката си форма


Благодаря за мнението, Хамстер. Особено за съвета за святото място. Намерих си материали за направата на оргонити и ще си направим няколко с половинката. Прото идеята ми допадна много и ми се струва най-безвредна откъм окултните неща. Не ме разбирайте погрешно, аз уважавам вашите умения и знания, също се вълнувам до някаква степен от подобен род занимания, занимавам се с астрология, но вмешателствата не са точно мой тип действие.
За съжаление живеем в такава държава, че простотията, лудостта се толерира.
Аз знам, че тя може много да ни навреди, още преди година беше издирвала хора, на които е предлагала големи суми, за да ни убият, както и човек, който в крайна сметка убиха в нейно присъствие и по нейна вина, той беше работник, пазач, човек за всичко на моята половинка.
Но според органите на реда не могат нищо да сторят, защото тя не е отправила директна заплаха към нас, а само завоалирани закани. Не могат да я вкарат в заведение за психично болни, защото трябвало да се подпишат поне 2-ма близки и да се направи подписка от 100 човека минимум, които да потвърдят, че се страхуват от нея. Моята половинка никога не е имал официален и законов брак с нея и няма как да сложи подписа си като близък човек или роднина. А роднините й отдавна са се отрекли от нея или са също така луди.
Аз не искам да се смея на това за спирта за горене, но не ми остава нищо друго, защото просто нищо не може да се направи. Държавата по никакъв начин не желае да вземе отношение, защото това били "семейни спорове". И дори и да се опита да направи нещо, то е така мудно. Ето, събра се подписка, но се оказа, че не могат да я задържат в заведение за психично болни повече от три месеца, а да не говорим, че още не са я прибрали, а напрежението ескалира и е почти невъзможно да излезеш и тя да не се появи, за да вдига скандали, да говори глупости и да ни кара да се срамуваме. Повечето хора се радват да гледат такъв сеир, колкото и да е грозно и наливат масло в огъня.
Чудя се какво още трябва да се случи, за да се вземат мерки. А между другото тя обикаля цяла България и се среща с всякакви съмнителни типове, ходжи, врачки и кой знае още какви.

А има ли някакъв начин да разбера дали някой човек е с добри намерения към нас? Имам съмнение за дъщеря й, че не е особено добър човек, а даже има някои дйствия, които сериозно напомнят на тези на майка й. Естествено, ситуацията е сложна и е някак нормално в началото да не бъда добре приета от нея, но интуицията и логиката ми говорят, че е лош човек и страда от същата злоба като майка си. Имам съмнения, че изчезналите ми вещи са взети от нея и дадени на майка й, макар тя да не живее вече в дома на половинката ми, но нашите проблеми се появиха след като тя се завърна от чужбина и започна да ни идва на гости, уж под предлог, че не одобрява действията на майка си и няма общо с тях. Тя беше и част от причината за кратката ни раздяла с моята половинка, защото правеше всичко възможно, за да събере родителите си. Сега уж показва и се опитва да доказва, че е сгрешила спрямо мен и майка си и всички минали мисли са заличени, но аз имам своите съмнения, нещо в излъчването й, дори не знам как да го обясня, но дори и да е усмихната и уж добронамерена, сякаш лъха на нещо тъмно и лошо от нея.
Мога ли за себе си някак да проверя? А и съм чувала, че опитите на някой да се намеси чрез лоши сили и енергия в чужд живот се връщат върху него и децата му. Дали просто и тя страда от лошите действия на майка си, или й е заложено? Както се казва - Лошо дърво добър плод не дава. Опитвам се да съм с добри намерения към детето, но ме е страх, че рано или късно ще се прояват чертите на майката в нея и се прикрива умело до момента, за да вреди.

Много се надявам с направата на оргонитите да си помогнем. Бях чела, че лошите хора не издържат в обстановка, където има оргонити. Дано ситуацията се филтрира някак.
Благодаря за мненията и съветите. icon_flowerface
Аватар
emman
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Апр 2012, 10:19


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 18 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 18 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта