Магия целуни ме,помощ???????

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот shevolinski » 29 Май 2012, 12:41

Здравейте има едно магия целуни ме,направих я сутринта ето я:


Ще се нуждаете от: червена свещ, бяла хартия, червено червило. 

Запалете свеща. Оставете отпечатък от червилото върху хартията. Задръжте хартията върху пламъка на свещта като си мислите как човекът за когото правите това ви целува. 
Тогава кажете: 

Целуни ме, когато се видим! 
Целуни ме (пълното име на човека), 
Целуни ме със твоите устни и кажи ми "липсваш ми". 
Но най-вече, целуни ме!

и така направих я и нищо,дори внимание не ми беше обърнато от желания обект,вместо червена свещ използвах розова?,това че съм сменил свещите ли е и пише..
Оставете отпечатък от червилото върху хартията''само една точка с червеното червило ли да направя или да сложа малко червило на устните си и да целуна бялата хартия с нея?
пиша го тук,защото този който е написал ритуала е затворил форума (форум ли се казва :mrgreen: :mrgreen: извинете ме,ха-) и не можах да задам въпроса си?

Ще чакам да си напишете мненията,и отговор на въпроса ми,благодаря предварително.
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот Sogodarius » 31 Май 2012, 16:21

Ритуалът може да сработи, но ще ти трябва доста енергия + голяма концентрация.Такива ритуали, които уж са прости, всъщност са най-сложни за да сработят.Реално ти правиш мисъл-форма и я прикачваш към обевкта на магията.Ако мисъл-формата ти не е силна и ясно определена няма да стане нищо.Плюс това ако магията действаше за часове и всичко ставаше бързо - то магьосниците щяха да бъдат господарите на света.Една магия, както и хубавото вино, трябва да "отлежи" малко.Не става веднага.Имало е случай с кабалистична работа да получавам резултати до ден-два, но това е изключение и не е "ритуалче" с червило и т.н.
Съвет - медитирай, пусни си надъхваща музика, може и да пийнеш малко, но малко - колкото да се надъхаш и тогава прави ритуала, защото той определено има нужда от енергия и концентрация.
Успех.
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06

Мнениеот shevolinski » 31 Май 2012, 17:33

Благодаря ти, много за отговора! icon_angel icon_angel
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 16 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 16 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта