Как да премахна,съперницата си?

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот shevolinski » 01 Юни 2012, 13:03

Здравейте на всички icon_flowerface ,има едно момиче тя ми пречи да бъда с едно момче,постоянно се движи след него,ние си говорим с него аз съм влюбена и мисля,че трябва още малко време и той да се влюби,в мен но как като това момиче не го оставя намира постоянно след него тя е красавица,надута (пикла извинете,че така се изразявам но съм ядосана).
Намерих няколко заклинания но те са опасни,могат да я убият но аз не го искам.
Но ако тя продължава да ми е пречка,наистина ще я нарогая по- вещерски :mrgreen: както зная?
Предложете ми някое ефективно заклинание но нека да е лесно и да не я убие просто да забрави това момче и да не ми се пречка нито на мен нито на него,да няма
растения и други работи в това заклинание което ще ми предложите щото няма да мога да ги намеря в София?
Благодаря ви предварително icon_angel .
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот Mixael » 01 Юни 2012, 20:30

Действай както си знаеш по вещерски . Импровизирай. Утре ще се влюбиш в друго момче, и отново действай по вещерски. Ако се поставя на мястото на момчето, най вероятно също няма да те имам като нещо повече от приятел. Всеки гледа по-хубавото, показното, дори и пикла или кифла да е все тая. На никой не му се излиза с овци, и най вече озлобени такива. Въпреки че се косиш или приеми факта или му кажи какво чувстваш, очаровай го, промени външния си вид, съблазни го, търси общи интереси за разговор. Обсъждате ли разни неща на него ще му е интересно да разговаря с теб, а не с пиклата, ако те харесва и държи на теб ще я разкара сам. Покажи сексапил, стил, хумор, влезни в резонанс с него като забележиш дишането му. Усети каква вибрация излъчва, дрехи стил на обличане, интереси, проблеми който има...бъди себе си в различна кожа. Ако те е свикнал да те гледа с око на приятел, промени погледа му към дълбокото си деколте( примерно), излезте някъде, пийте по едно две, натисни го леко... и мъжете харесваме да се чувстваме желани...няма мъж дето да те харесва и да кисалее на действията ти (освен гей). Спечели го.
Има огледала, магазини, литература за козметика. Не е идеята да изкупиш мола, а да направиш от нищо нещо което да е в тон и да стои секси интелигентно. Ако въпреки всички тези усилия не става нищо, значи не те заслужава, не заслужава вниманието ти. И съм убеден че ще намериш подходящия човек с който да се чувстваш прекрасно...на това по съм съгласен, от колкото да се занимаваш с някаква си там овца клонинг.

Ако все пак си твърдо убедена че трябва да направиш някаква енергийна манипулация, колегите тук биха те посъветвали за варианти. Лично съм за промяна и това което ти давам като вариант е нещо такова.
Успех
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот shevolinski » 01 Юни 2012, 21:32

Забравила съм,тя е бившата на момчето.
От това се страхувам да не са пак заедно мисля,че сега е мой ред.
Моля за една заклинание от сърце icon_flowerface .
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот Nemezius » 03 Юни 2012, 17:03

Темата се премества в съответната за нея секция.

"Една заклиенание от сърце"- ок- забрави за страховете си и си готова. И не, не е лъжи- да ревнуваш не означава да обичаш, а да се страхуваш от загубване на "собствеността" си. В този случай не ти трябвазаклинание, а разговор с приятел или терапевт, за да изкорениш страховете си.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот shevolinski » 03 Юни 2012, 19:50

Хора не ме разбирате,не я познавате каква е.
Може да го настрои срещу мене ще е готова да направи всичко за да го върне,искам да направя едно заклинание за всеки случай да съм сигурна,да знам,че няма да стане нищо лошо.
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот silver sea angel » 13 Сеп 2012, 19:46

Защо непременно трябва да е любовно заклинание , нали знаеш, че този вид магии са нож с две остриета ( като се замисля май повечето магии са на този принцип ) , защо не опиташ нещо от сорта на отърви се от досадника .... Мисля че във форума имаше такъв ритуал ето го и него
Ритуал за освобождаване от отрицателна личност
или някой,който ви досажда


Необходимо ви е:
-черна свещ
-бял плик за писма
-малка пластмасова бутилка
-лист хартия
-изворна вода

Ритуала се прави на намаляваща луна!!!
Запалете свеща.Върху листа напишете името на човека и го пъхнете в бутилката.Напълнете я с водата и повторете три пъти заклинанието:

"Бих желал (името) да изчезне от живота ми и да спре да ми
досажда.Нека неговото влияние замръзне като лед!"

Поставете бутилката в камерата на хладилникаи завършете с думите:"Нека желанието ми да се изпълни!"
След три дни извадете бутилката и я заровете в земята....далече от дома.......така да бъде...
Водата е моята същност
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 13 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 13 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта